Nedostavení se menzesu. Může to být zánět vaječníků?

bea80
16. zář 2008

Ahoj holky, měla bych prosbu... už týden mi mešká MS a mam bolesti a píchání v podbřišku a v místech, kde jsou vaječníky. Může to být třeba zánět vaječníků, nebo při zánětu se MS dostavuje? Díky Bára

svoma
16. zář 2008

Bea ahojky,já to nedostala v červenci,taky mě dost bolelo kolem vaječníku,testy negativní,byla jsem u dr.,dal mi injekci na vyvolání ms,ale nedostala jsem to,tak jsem tam byla za 14 dní znova,udělal utz a zjistil,že mám cystu skoro 5 cm na pravém vaječníku,dostala jsem dvojitou dávku na vyvolání ms,říkal,že už bych to měla dostat a že cysta zmizí hned po ms,jak klesne hladina hormonů a měl pravdu,hned po ms skončily bolesti. A jsi si jistá,že nejsi těhu? 🙂

bea80
autor
16. zář 2008

Jistá si nejsem....s manželem se snažíme teprve prvním měsícem, tak by to byl velký zázrak.....a při cystě může MS nepřijít?

svoma
16. zář 2008

Bea při cystě může bohužel. Ale jestli jsi těhotná,tak taky můžeš mít bolesti v podbřišku,to je úplně normální. Zkus si udělat těhu test. 🙂

svoma
16. zář 2008

Proč myslíš hned na to nejhorší,třeba jsi těhotná,je úplně jedno,jak dlouho se snažíte,stačí to jednou a může se zadařit. 😉

bea80
autor
16. zář 2008

Teď ti musím dát za pravdu..... je to totiž poprvé co mam zpoždění a takové divné pocity v podbřišku....a četla jsem tu tady v jedné diskuzi, že při cystě bolí v podbřišku........tak já to testnu pak dam vědět.... díky moc...
Abych pravdu řekla, už ani nevím kde mě přesně bolí, prostě v podbřišku a zdá se mi že na obou stranách.....tak uvidíme.... 😉