• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedostavení se menzesu. Může to být zánět vaječníků?

16. září 2008 
Ahoj holky, měla bych prosbu... už týden mi mešká MS a mam bolesti a píchání v podbřišku a v místech, kde jsou vaječníky. Může to být třeba zánět vaječníků, nebo při zánětu se MS dostavuje? Díky Bára
16. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bea ahojky,já to nedostala v červenci,taky mě dost bolelo kolem vaječníku,testy negativní,byla jsem u dr.,dal mi injekci na vyvolání ms,ale nedostala jsem to,tak jsem tam byla za 14 dní znova,udělal utz a zjistil,že mám cystu skoro 5 cm na pravém vaječníku,dostala jsem dvojitou dávku na vyvolání ms,říkal,že už bych to měla dostat a že cysta zmizí hned po ms,jak klesne hladina hormonů a měl pravdu,hned po ms skončily bolesti. A jsi si jistá,že nejsi těhu? :slight_smile:
16. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jistá si nejsem....s manželem se snažíme teprve prvním měsícem, tak by to byl velký zázrak.....a při cystě může MS nepřijít?
16. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bea při cystě může bohužel. Ale jestli jsi těhotná,tak taky můžeš mít bolesti v podbřišku,to je úplně normální. Zkus si udělat těhu test. :slight_smile:
16. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč myslíš hned na to nejhorší,třeba jsi těhotná,je úplně jedno,jak dlouho se snažíte,stačí to jednou a může se zadařit. :wink:
16. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď ti musím dát za pravdu..... je to totiž poprvé co mam zpoždění a takové divné pocity v podbřišku....a četla jsem tu tady v jedné diskuzi, že při cystě bolí v podbřišku........tak já to testnu pak dam vědět.... díky moc...
Abych pravdu řekla, už ani nevím kde mě přesně bolí, prostě v podbřišku a zdá se mi že na obou stranách.....tak uvidíme.... :wink:
16. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek