Mám s tímto nálezem na mandlích jet na pohotovost?

ahojcau
16. lis 2018

Holky co myslite ty mandle..normalni nebo je neco spatne..bojim se rakoviny.....

fly80
16. lis 2018

@ahojcau rakovina určitě ne, neszras se.

zelenaesmolda
16. lis 2018

@ahojcau tohle ti pripada normalni?strkat takovou fotku na net?tady je to totiz sam doktor,jedna mamina vedle druhe ze?premyslej nez neco vyfotis,tohle je fakt nechutne

ahojcau
autor
16. lis 2018

@zelenaesmolda se nedivej

snahnah
16. lis 2018

@ahojcau Jsou v nich díry po čepech. Ty jsou normální, pokud probíhaly infekce. Sama jsem mandle měla jak cedník, tak šly ven. Tady Ti ale nikdo podle fotky neporadí, běž na ORL.

leilinka1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ahojcau
autor
16. lis 2018
lucajda17
16. lis 2018

@ahojcau
Myslim, ze bude nejlepsi jit na ORL, tam ti reknou co a jak, muzes vyuzit i pohotovost primo na ORL, tam se dovis, co potrebujes a nebudes muset cekat na objednani. Me ta fotka hrozna neprijde, jen nevim, jak to ma vypadat dobre nebo spatne, treba se tu najde nekdo kdo tomu rozumi, ale spis bych to vydela na tu pohotovost.

dadulakk
16. lis 2018

A co se ti jako na tvých mandlich nezdá? 😀

babicka60
17. lis 2018

Milá maminko, tedy jestli je to vážně vaše foto, tak se nad sebou zamyslete. Přestaňte kouřit a jíst nezdravá jídla. Šedý povlak na jazyku svědčí o tom, že je vaše tělo zanesné bordelem, nejspíš se stravujete v Mekáči a nejíte zeleninu a ovoce. Dojděte si v prvé řadě k lékaři a změňte životosprávu. Tedy máme štěstí, že jste se nám nesvěřila s problém na těle v nižších partyjích...☹

ahojcau
autor
17. lis 2018

@babicka60 tohle byl velkej vystrel do tmy...😂 nekourim..zeleninu mam kazdy den...v mekaci si dam neco 2x do roka..a jestli chcete klidne vam poslu foto prdele 😘 ale chapu ze starsim lidem se pletou pismenka takze vam tento obri preslap odpustim s litosti 🙂

fly80
17. lis 2018

Twl sorry jako. To jsou komentáře jako prase. Paní se ptá na názor. Nechápu, proč komentujte, když to není ani rada, ani názor k tématu.

neomenia
17. lis 2018

Mandle jsou normalni. K lekari nemzsis. Asymetrie muze byt.

ahyt
17. lis 2018

@babicka60 to ale vubec nemusi byt pravda Vy jste Dr? Ja ano.

zelenaesmolda
17. lis 2018

@ahojcau spis ty premyslej co je vhodne publikovat a co ne...co vyfotis priste?vytok na kalhotkach?

ahojcau
autor
17. lis 2018

@zelenaesmolda az ho budu mit tak ti ho poslu :-* nebud takova princezna..fotite tu hovna v plinach strupy a hnusy a tebe rozhodi pohled do krku.. 😂😂

zelenaesmolda
17. lis 2018

@ahojcau tak ja jsem tu nikdy zadne takove fotky nedavala.ano,vadi mi pohled na tvoje mandle.pokud nejsi schopna poznat co je vhodne a co ne tak asi udelali rodice nekde ve vychove chybu.uz deti v materske skolce vedi,ktere casti tela se neukazuji

ahojcau
autor
17. lis 2018

@zelenaesmolda tak je nedavej..ja je davat chci me to nijak nurazi ..chybu ve vychove udelali u tebe kdyz ses takova princeznicka do pohody ..az si zas vyfotim neco tak peknyho poslu ti to rovnou do zpravy aby si o to neprisla

kristyn.g
17. lis 2018

co se ti nezdá? vypada normálně zdravě, taky mi to tak v puse vypadá

ahojcau
autor
17. lis 2018

@kristyn.g jedna mandle vetsi nez druha

kristyn.g
17. lis 2018

@ahojcau tak jsem se došla podívat až jsem se lekla, mám to taky ale obráceně a navíc ještě celé červené protože jsem zrovna nastydlá 😀 tak klid 😉

mona91
17. lis 2018

@lucajda17 propadá proč na pohotovost? Pohotovost slouží pro akutni náhle vzniklé život nebo zdraví ohrožující stavy! Pak se všichni diví ze na pohotovosti čekají hodiny a hodiny když jsou přeplněné takovýhlema připadama. Tam stejně doktor řekne ze to není akutni ať se objedná do ambulance eventuálně na výkon na vyndani. Lékař ve službě je v pohotovosti i tři dny v kuse. Prosím mějte soudnost a používejte rozum.

mona91
17. lis 2018

@ahojcau jinak zvětšena mandle muže byt i po probehle infekci o které člověk ani nevi. Nejčastěji to bývá po infekční mononukleóze která nemusela mít žádný projev maximálně třeba zvýšenou únavu. Pro klid v dusi můžeš buď za praktickým lékařem ten ti muže odeberat i krev na EBvirus nebo na orl kdy stejně na odběr té pošlou k PL. Rakovina vypadá jinak viděla jsem to několikrát.

zelenaesmolda
17. lis 2018

@ahojcau ne,nejsem princeznicka do pohody.dokazu posoudit co je vhodne a co ne.narozdil od tebe.tvoje fotka rozhodne vhodna neni.pokud to nechapes tak je mi te lito...ze ty chces davat fotky jeste neznamena,ze sem patri.co vyfotis priste?hovno?aby ostatni posoudili jestli ti dobre funguje travici system?

danfal
17. lis 2018

@zelenaesmolda vám opravdu vadí pohled do krku? Nechápu, navíc to paní dala do diskuze a ne na hlavní zeď.
@ahojcau vám doporučuji zajít k praktickému lékaři, svěřit se mu se svou obavou a on vám určitě pomůže s řešením.

verunkanatalka
17. lis 2018

U mě v krku to vypadá stejně..takže neboj...jsi v pořádku.

drakenn
17. lis 2018

Jaké mandle? To co máte v krku jsou pidi mandlicky.. Nezvetsene, bez známek zánětu! Bych vám přála vidět teď ty moje při angine.. Pch..

zelenaesmolda
17. lis 2018

@danfal ano,vadi mi to.proc ma nekdo proboha cucet na jeji mandle?

caverina
17. lis 2018

@zelenaesmolda taky se mi na to zrovna divat nechtělo,ale dělat kvůli tomu takové divadlo...

lucajda17
17. lis 2018

@mona91
Nevim, proc se do me navazis, pro kazdeho je akutni neco jineho, kazdy to vidi jinak a asi kdyby to zakladatelka nebrala vazne, tak sem asi tu fotku neda, ne? Pouze jsem ji poradila, co by mohla udelat, ano mas pravdu, ze lekari slouzi tyto pohotovostni sluzby mimo ramec sve klasicke pracovni doby, ale presto jsem presvedcena o tom, ze lekari jsou na pohotovosti prave proto, aby pomohli lidem. Mozna se ti to zda byt uplna kravina, jit zrovna s timto na pohotovost, ale je kazdeho vec s cim na pohotovost pujde a je zaroven i jeho problem, ze tam bude trcet nekolik hodin. Jsou lidi, kteri nevi co je normalni a maji pravo toho vyuzit,at si kazdy o tom mysli co chce.
A proboha, ja zase nechapu, ze temer v kazde diskuzi se najde vzdycky aspon jedna, ktera si rada kopne. Dal to rozebirat nebudu.

mona91
17. lis 2018

@lucajda17 já se do tebe nevazim pouze zadám o normalni přemýšlení. Ano mas nárok na to nevidět co to je, ale normalni je dlouhodobě záležitosti řešit přes praktického lékaře nebo v normálních ordinacnich hodinách. Kdyby se jednalo o akutni případ tak věř ze se tazatelka nemá ani chuť ani část ani energii fotit a čekat na reakce na netu, proto je jasné ze je to na klasickou ambulanci. Ano je to každého věc jak dlouho tam čeká ale pak všichni tihle lidi řvou na sestry na sanitář na lékaře ze tam čekají a přitom všichni tihle lidi si za celou sluzbu nesednou a dělají psi kusy aby zachránili lidi kteří se dostanou na akutni příjem v akutních stavech, které vyžadují okamžitý zásah. A k dotazu tazatelky jsem se vyjádřila v dobrém smyslu nevidím v tom žádné kopu to. To ze jsem reagovala na tvůj příspěvek věřím ze si to lidé vemou k srdci a ubyde lidi, kteří zneužívají pohotovost včetně rychle záchranné služby.