Operace varixů. Kde jste byly a jak jste byly spokojené?

simona_33
23. srp 2021

Ahoj, kdo byl na operaci křečových žil, kde jste byly? Jak jste byly spokojené s výsledkem ? A jak dlouho jste čekaly na termín operace? Chtěla bych si nechat operovat obě nohy, jednou jsem byla na levé noze operována metodou clarivein, ale mám žíly zpět, po operaci jsem podruhé otěhotněla a vrátily se dost rychle a mám u i na druhé noze...díky!

sylvka
23. srp 2021

@simona_33 to mě také zajima.

lavita
23. srp 2021

Byla jsem na klinice na Malvazinkách -Angiochirurgie.cz. už je to rok a jsem pořád nadšená 😀

sylvka
24. srp 2021

@lavita to je asi souk.klinika ne? Můžu se zeptat,kolik jste platila? Je operace bolestivá?

hojda
24. srp 2021

se háčkuju, řešíme to taky u jednoho člena rodiny. Prý na klasickou operaci žil nechce, tak zjišťuji, jaké jsou jiné možnosti.

hojda
24. srp 2021

@lavita Jak ti operaci dělali? Jaké byla rekonvalescence?

hojda
24. srp 2021

https://www.angiochirurgie.cz/zakroky/ tady jsou různé metody, každá je vhodná pro něco jiného.

evinahosta
24. srp 2021

📌

lavita
24. srp 2021

Je to soukromá klinika, platila jsem myslím 12tisic. Udělali mi to ambulantně, šla jsem hned domu. Měla jsem modřiny a asi tři dny odpočívala, modřiny byly opravdu velké. Nebolelo to nijak moc, bylo to spíše nepříjemné. Pan doktor byl strašně milý a vše proběhlo hladce. Jsem ráda, že to mám za sebou, nevrátilo se mi nic, a to jsem to měla příšerné

lavita
24. srp 2021

Dělali mi EVLA

martinahy
25. srp 2021

🚩