Piercing v nose - bolí to?

sinysov
11. črc 2018

Ahoj holky, jen ze zvědavosti... Máte některá piercing v nose ? Bolelo to? A na kterou stranu jste si nechali nastřelit ☺

vendelinka08
11. črc 2018

Mam na leve strane nosu...ted ho nenosim..dirka nezarusta...takze si davam jen kdyz mam naladu. Bylo to rychle..trochu to stiplo..spise mi vadil ten zvuk propichnute chrupavky...ale je to tak rychle...

ashari
11. črc 2018

doprostřed 😂😂😂 mela sem septum, píchnutí nebolelo, u hojení sem myslela, že zdechnu :D:D nicmene myslim, že takhle na straně by to mohlo být lepší, zastávám názor, že píchnutí bolí míň jak fáze hojení, měla jsem to tak u všech piercingu (nos, jazyk a pupík) 🙂

letadylkokane
11. črc 2018

@sinysov ahoj, mam na prave strane. Pichali mi to jehlou v roce 99 a bolelo to jako cert. Ale co, pro krasu se musi trpet 🙂
@ashari taky mam nos, mela jsem i jazyk a pupik. Jazyk me bolel asi nejvic. Mela jsem ho propichnuty asi rok a pak ho kvuli praci vyndala...A uz bych do toho nesla.

janawaes
11. črc 2018

@sinysov Kamaradka ma v nose na prave strane, jen takovou peknou tecku, malou a vkusnou a bolet ji to nebolelo 🙂.

agneska7
11. črc 2018

Ja mam na prave strane a celkem to bolelo nejvic ta vnitrni kuzicka a zahojene to bylo rychle a bezbolestne , tet uz ho mam cca 10 let a vubec ho nesundavam uz by to ani neslo :D musela bych ho ucvaknout :D

carmenz
11. črc 2018

Leva,nebolelo (v roce 2003,haha) - resp. naprosto v pohode,jen to zastipalo. Ale uz cca 8 let ho nenosim a dirka nikdy zcela nezarostla. Stejne jako u pupiku,ale ten nemam teprve od operace mimodelozniho v r. 2016. Bohuzel mi ta dirka zpusobila v tehotenstvi nepeknou jizvu okolo pupiku.

evawest
11. črc 2018

Vlevo a bolelo to jako svina, vsude krve jak na zabijacce. 😅 Vyndala jsem ho po cca 3 letech a dirku stale mam. Nezarostla ani po 6 letech.

darvam
12. črc 2018

Já mám na pravé straně. Pichnuti nebolelo. Hojení v pohodě. Jen jsem ob den desinfikovala. Ničím jsem nemazala protože jak jsem dala framikoin tak mi to hnisalo. A desinfekci jen ob den protože mi to jinak pálil kuzicku okolo. Ale jak jsem zacla čistit ob den tak super a rychle jahojenu. Mám Pichnuti nausnicku už 10 let.

barulina
12. črc 2018

Leva, nebolelo a nedikuzu si predstavit byt bez toho

lachtanice86
12. črc 2018

Pravá, delano jehlou, nebolelo vůbec. Hojeni v pohode. Nosím už 12let

sartob
12. črc 2018

Leva pichala sem si sama doma jehlou z lekarny nalozenou v lihu.Mam uz 12let a nikdy sem nevyndala.