• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Piercing v nose. Mám ho při porodu sundat?

13. května 2010 
Ahoj holky,
mám dotaz, našla jsem tu jen že se řeší piercing v těhu v pupíku, což mi přijde logické.... Ale já dnes byla u Dr. a ten mi řekl, abych si vyndala piercing z nosu, což mě překvapilo? To bych si musela přece vyndat i náušnice ne? Že zná holčinu, co měla peircing v obočí a po těhotenství z toho má dvě ošklivé jizvy a tím pádem ošklivý celý obličej... Tak teď nevím, když ho mám už dlouho zahojený, tak jestli vyndat nebo nechat? Mám ho z chirurgické oceli. Nemáte někdo zkušenosti z piercingem v nose v těhu? Děkuji za odpovědi
16. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katule..záleží na tobě, ale já taky měla piersing v nosu..ale sundala sme ho...když bude porod spontáně nic se neděje, ale co když nastanou komplikace???????já je zrovna měla a musela sem jít pod narkózu a císař....radím sundej...alůe záleží na tobě hodně.......já už ho nedala zpět... :wink: vadil mi
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katule tak já měla piercing celé první těhu, rodila jsem teda spontáně, ale za celou dobu mi o sundání piercingu nikdo nic neříkal. Takže ho mám v klidu dál i teď.
Já myslím, že v případě komplikací jde ten piercing vytáhnout během pár sekund, takže bych se tím zas tak neznepokojovala. Jak se říká, proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.
Toť můj názor :wink:
17. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katule moje známá je jak jehelníček a už čeká druhé dítko a náušnice v nose ani v pupku nikdo neřeší. ona má dokonce náušnici i dole a tu měla u prvního skoro až do porodu :sweat_smile: jediný co říkala že jí řekl gyndoš že v těhu se víc krvácí z nosu a tak ale neměla s tím problém.
17. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katule, tu by mohlo byt neco k tematu
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=80701&vGroupOffset=360
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=21725&vGroupOffset=120
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=68720&vGroupOffset=360

Jinak ja osobne mam taky piercing v nose a gynekolog na to vubec nic nerikal. Jeste jiny duvod, co pises Strouzek, by mohl byt tehotenska ryma a caste smrkani, vic me nenapada :wink:
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za názory... Zatím si ho teda nechám a pak v porodnici sundám a po porodu rychle šoupnu zpět, aby mi to nezarostlo a nemusela jsem znova na píchání, bez něj si už totiž připadám nahatá... :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katule vyndej ho, jen když ti řeknou. Po mě to fakt nikdo nechtěl a že na to bylo móóóóóře času. :wink:

Stroužku cože? I dole? :grinning: :grinning: Tak tam bych si ho teda určitě vyndala. :grinning: :grinning: :grinning:
A s tím krvácením mě to taky zaujalo, ptž mám zatahovaný žilky v nose, jako malá jsem na to hodně trpěla, ale od té doby mám pokoj a v těhu se mi to nijak nezhoršilo. Zajímavé :astonished: :grinning:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla piercing v bradě a jizvu žádnou nemám, a u prvního těhu sem s ním i rodila a mám i v jazyku a ten sem měla i u císaře...jsem na něj jaksi zapoměla :confused: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč se při císaři nesmí mít piercing??
12. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ja si taky myslim ze to nevadi ,ale vzdycky se muzes zeptat sveho lekare. :wink:
13. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek