Porod vytáhne z těla různé nemoci?

neominka
4. zář 2014

Ahoj,
slysela jsem, ze po porodu se zene zmeni telo - myslim tim ze jsem trpela na zanety mocaku a posledni 2 roky jsem zanety nemela a pritom jsem ten pocit mela, bolelo to jako pri zanetu.
Vypada to, ze hormonalni zmeny jako jsou okolo menstruace me vadily a drazdily moc. ustroji.
Ted v tehu mam relativne pokoj (nemam MS)
Muze to po porodu vymizet ty potize?
Byla bych nejstastnejsi na svete nez mit bolesti jako pri zanetu, ktery vlastne zanet neni MOC byla vzdy ok.

DEKUJU

konidana
4. zář 2014

@neominka něco na tom bude, tělo se soustředí na plod a celé se nějak neuvěřitelně zmátoří... mě přestaly během těhotenství potíže se zády a na jarní pylovou alergii si tělo též nevzpomnělo od 1. těhotenství dokud jsem kojila druhé dítě, tzn. asi 3 roky.

denyzuza06
4. zář 2014

já mám opačný problém, po prvním porodu se mi spustil velký nedostatek hořčíku a od té doby na to trpím a teď v třetím těhotenství mám pernamentní alergickou rýmu, zřejmě jak mám překrvené sliznice jsou přecitlivělé...netěhotná jsem se tedy citila podstatně lépe ☹.......ale jo něco m těhotenství vyléčily, trpěla jsem na nízky tlak ten už od prvního těhu nikdy nebyl

helcenka
4. zář 2014

Mě se vždycky dělalo špatně v autě a autobuse, již od dětství. Během prvního těhotenství se mi špatně dělalo také, ale po porodu to přešlo a špatně mi nebylo ani jednou. Změna nastala při dalším těhu, to se mi během těhotenství začalo dělat opět zle a to teda dost brutálně, sotva jsem vylezla z auta, už to šlo, a o zastavování během jízdy ani nemluvím. Po šestinedělí to tak nějak ustalo a teď se mi špatně opět nedělá. tak buď je to věkem, nebo těma porodama 😉 , to je fuk, hlavně, že to je 😀 😀 😀 .

lamarika
4. zář 2014

@neominka Trpěla jsem před těhu na záněty močáku a za posední 2 roky (od posledního porodu) jsem neměla ani jednou. Ale třeba na migrény jsem před těhu netrpěla a teď je mám snad každý týden 2-3 dny 😝 Asi záleží jak co, něčeho se zbavíš a něco možná přibude jako nechtěný bonus 😒

evulina77
4. zář 2014

@lamarika mě ty migrény dělala antikoncepce, po vysazení jsem je přestala mít. Taky doporučuju začít brát magnezium. Pokud to po pár měsících nepřestane, začni to řešit. S migrénama takhle často se moc nedá žít...

neominka
autor
4. zář 2014

@lamarika ja doufam, ze m porod pomuze...

lamarika
4. zář 2014

@evulina77 antika už mě napadla taky a rok jsem ji nebrala. Migrény byly ale stejně časté ☹ S tím magnéziem mně ještě nikdo neporadil, děkuji 😉 To mi povídej, že se s tím nedá žít, mám doma 3 děti (nejstaršímu je 5) a někdy funguju doslova na baterky. Bez prášků se nikam nehnu 😒

evulina77
4. zář 2014

@lamarika já si migrény ještě dost pamatuju a fakt tě lituju. Zkus to magnézium (to nejsilnější, co ti v lékárně prodají bez předpisu), snad to bude aspoň lepší. Magnéziem v tabletách se v podstatě nemůžeš předávkovat a aspoň na začátku ber i víc, ať nahodíš hladinku

lamarika
4. zář 2014

@evulina77 Opradu moc děkuju, jsem vděčná za každou radu! Zítra musím do lékárny, nejstaršímu pro léky, tak hned koupím to magnézium a vyzkouším to 🙂