Zánět močáku. Co volně prodejného na úlevu?

vaseli16
16. srp 2023

Zdravím,co volné prodejného si můžu koupit prosím na zánět mocaku/močového ústrojí,aby mi to ulevilo?k doktorce se bohužel dostanu až zítra,mám neustále nutkání na malou a po čůrání takovy nepříjemny pocit jakoby píchnuti a mírná bolest,ne pálení. Děkuji

uzivatelkapetra
16. srp 2023

@vaseli16 zajít do lékárny a poradí, jinak já kdysi na to trpěla a brala jsem vždy urinal akut, nějaký brusinkový sirup, atd.
Prolila jsem se tím a většinou stačilo

korin
16. srp 2023

Canephron.

levandule_k
16. srp 2023

Brusinky, kapky lichořeřišnice a hodně pít, ale není to náhrada za doktorku.

vaseli16
autor
16. srp 2023

@uzivatelkapetra do lékárny půjdu,ale nerada bych aby mi nacpali něco co nepomůže

vaseli16
autor
16. srp 2023

@levandule_k k doktorce pojedu hned zítra dnes nemám hlídání

martt
16. srp 2023

@vaseli16 Urinal akut, urologický čaj a kapky lichořešnice. Ale pokud ten zánět už je rozjetý nemusí ti to pomoct. Návštěvu lékaře bych neodkládala.

levandule_k
16. srp 2023

@vaseli16 jj já vím, je to dobře, ale raději jsem tam přidala poznámku o dr., protože bych byla nerada, kdyby jsi si to rozmyslela, protože měla pocit, že to zabírá a pak se to nepěkně zhoršilo. Rady o samoléčbě mohou být dost ošemetné a nikdo nerad chodí po doktorech...

gladys1
16. srp 2023

Blokurima uro+, ale pokud je zánět rozběhlý tak pro atb. k lékaři, já si tím prošla před cca 14-ti dny

ivetka7686
16. srp 2023

@vaseli16 brusinkovy džus hodně pít

jaja01k
16. srp 2023

Mně pomáhá Blokurima

miryp
16. srp 2023

Lichořeřišnice, blokurimu uro+ (uro+ je pro akutní fázi lepší než obyč verze) a užívat dle rozpisu pro akutní fázi a k tomu opravdu hodně hodně pít (ideálně čistou vodu). Podle kultivace se pak lékař rozhodne, zda je to na atb či ne.

jana_zofie
16. srp 2023

Blokurimu. Ale tu doktorku neodkladat. Ja si jednu dobu (nejak jsem se dostala do cyklu problemu, ale od te doby uz ok) nechavala klidne i vecpat recept na jednodenni atb, kdyby to nezabralo. Většinou jsem je ani nevyzvedla, ta Blokurima, kdyz se to chytlo na zacatku, zabirala dobre, ale mela jsem to v zaloze.