Průjem po porodu a v šestinedělí

agnes2ivory
31. led 2018

Děvčata právě mi skončilo šestinedělí a od porodu mám prakticky pořád průjem. Sice tak jednou denně, mám dvakrat, ale řádně mě prožene. Předtím křeče v břiše, které po vykonání potřeby pominou. Máte s tím zkušenost? Co vám pomohlo? Koupila jsem Hylak ale žádný efekt. Děkuju za vaše rady

pavlinecenka
31. led 2018

Kamardka tak taky trpela prujmem , zacala hubnut a nkonec zjistili ,ze ji porod rozjel crohna. Je lepsi zajit k Dr at vas prohledne.

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@pavlinecenka no tak to je super :O já teda nehubnu. Co jsem přišla z porodnice tak váha stojí. Teď jsi mě pěkně vyděsila.

pavlinecenka
31. led 2018

To sem nechtel te vydesit. Jen proste je možné vsechno .. a radsi nic nepodcenit .

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@pavlinecenka a kdy tim kamaradka začala trpět?

pavlinecenka
31. led 2018

No prave rikala ze skoro hned . Chytlo ji to uz v sestinedeli.

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@pavlinecenka ach jo. To mam teda vyhlídky. A kdy s tím šla k Dr?

pavlinecenka
31. led 2018

@agnes2ivory ano se neptej sla.tam.snad az po.pul.roku a uz to mela dost špatné. Radsi nekam zajdi ,samozřejmě to muze byt jen nejaka prkotina .

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@pavlinecenka do háje

pavca1982
31. led 2018

Není to normální většina trpí spíš na zácpu než se všechno srovná.Nech se vyšetřit.

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@pavca1982 zácpu jsem měla ten první týden po porodu. Dík za radu.

maarkeetkaaa
31. led 2018

Ja to mela taky tak..

balet
31. led 2018

Taky to tak mam uz rok a pul, od porodu mi to zustalo. U dr. vse v poradku. Ale po snidani temer nemuzu vyjít z domu...A po vykonani potreby. 😂

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@maarkeetkaaa fakt? A jak dlouho? A co to nakonec pomohlo?

maarkeetkaaa
31. led 2018

@agnes2ivory Docela dlouho mozna tak dva mesice, ja to prikladala i stresu a nervum... Odeslo to samo

agnes2ivory
autor
31. led 2018

@maarkeetkaaa ty jo. To je taky dlouho teda.

lisianne
31. led 2018

kliiiid, tělo se může čistit ještě, měla jsem pár dnů před porodem a po porodu taky občas několik týdnů, nervíky z případných diagnóz můžou stav zhoršit. Pak to přešlo samo, tak hlavu vzhůru.

evee24
1. únor 2018

Tak já to mivam taky. A většinou je to stresem. I když sem relativne v klidu. Chvilku jsem pila meduňkový čaj a bylo po problému. Pak trocha stresu a je to zpátky.