Rakovina pankreasu. Jaké jsou příznaky?

tvrdamama17
20. bře 2024

ahojte je tu niekto kto mi vie povedať ake su príznaky pri rakovine pankreasu? Dakujem za odpovede

1pomnenka
20. bře 2024

Různé. Někoho lékaři léčí 2 roky na žlučník, často bolí záda, zežloutne kůže i bělmo, časté zvracení. A když člověk najednou strašně zhubne, pak teprve pošlou na MR. Ani nenabízí léčbu, pouze tu udržovací, když člověk odmítne, za rok je konec. Věk 44 let, jen pro upřesnění. U starých lidí to může být zase jinak. Na onkologii nepřijmou, protože se tam člověk neléčil, když je problém, leží se na gastru.

tvrdamama17
autor
20. bře 2024

@1pomnenka fuuuu

tvrdamama17
autor
20. bře 2024

no ja mam podozrenie ze asi to mam ..cakam na CT brucha

1pomnenka
20. bře 2024

@tvrdamama17 Budu držet pěsti, ať je to něco úplně jiného a lehce vyléčitelného.

jana21278
20. bře 2024

tchyně 70 let to měla. začalo to bolestí zad a nemohla jíst.

eviicka
20. bře 2024

Držím palce, ať je to něco jiného.
A jeden pozitivní příběh, kamarádky tatínek se z toho dostal, nemá slinivku, píchá inzulín, ale jinak žije spokojený život.

konidana
20. bře 2024

@tvrdamama17 pankreasu cili slinivky? Zadne priznaky nejsou. Zname (60+) ji diagnostikovali loni zniceho nic a do 3 tydnu umrela.

konidana
20. bře 2024

Kdyz zacnou byt priznaky tak uz je rakovina fakt hodne rozjeta. Mluvim z vlastni zkusenosti. Ja naprosto zdrava nemarodici jsem mela na podzim prujem. 14 dni nic nezabiralo a 3 tyden jsem s bolestmi bricha uz jela na pohotovost. No nechali si mne tam na dovysetreni. Zaver rakovina tlusteho streva (cele ucpane nadorem) a k tomu velke metastazy na jatrech a na slinivce.

sebestka
20. bře 2024

@konidana Ježiš, drž se a nakopej té svini prdel 🍀

kristyn86
20. bře 2024
lichozroutsudy
20. bře 2024

@konidana Jezisi kriste, coze?

exbordelar
20. bře 2024

@konidana 😧 a jake mas vyhlidky? Jak ti je ted? Jak te leci? 😶 Drz se, sympaticka konikovko 🍀

fyii
20. bře 2024

@konidana ty teda umis prekvapit, holka drz se.

konidana
21. bře 2024

@kristyn86
@exbordelar
@lichozroutsudy
@fyii
holky diky!
Mam kazdych 14 dni chemoterapie plus biolecbu. Pry to zabira (zatim zmenseni nadoru asi o 1/4) . Cca za dalsi 3 mesice kontrolni ct a zas se uvidi co dal...
Jinak to snasim dobre. Jako je to opruz, byt 3 dny na hadickach, ale jinak se to da.

eviicka
21. bře 2024

@konidana včera mě tvoje zpráva úplně dostala ☹, držím moc palce.

leiladelly
21. bře 2024

@konidana Drž se🙏 Hodně síly, abys to vše dobře dala❤️

konidana
21. bře 2024

@leiladelly Děkuji

tvrdamama17
autor
21. bře 2024

@konidana vela sil prajem a držte sa 🙏🙏

konidana
21. bře 2024

@tvrdamama17 Diky. Tobe hodne stesti, at to neni nic vazneho😘

marry94
25. bře 2024

@tvrdamama17 a jaké máte priznaky?a kolik Vám je? Teď řeším s doktorem nepravidelne nevolnosti, tezko od zaludku 2×jsem zvracela jednou z toho s trochou krve. Jinak mám za sebou koloskopii tam vše ok