Rentgen páteře - kdo mi ho může vysvětlilt?

susieeeee
9. zář 2018

Čau holky, není tu někdo kdo rozumí rentgenu a vysvětlil by mi ho? Jedná se o rtg. krční páteře🙂
Nemá ještě nektěrá z vás zkušenosti s točením hlavy od páteře i když páteř nebolí? Díkyyy

susieeeee
autor
9. zář 2018
ckei
9. zář 2018

@susieeeee naprosto běžně....páteř je u mě vždy až ta poslední, která začne bolet.

susieeeee
autor
9. zář 2018

@ckei ale je normální aby se mi točila hlava už 3 dny? cítím se hodně malátně když chodím.. byla jsem na rtg, ale na neurologii me vezmou až za 2 měsíce..

soptik101
9. zář 2018

Pokud je pater ,,vyrovnana,, muze se z toho tocit hlava, nejde poradne otacet...je to podle nalezu...

ckei
9. zář 2018

@susieeeee já teď naposledy měla tocihlav 10dnu 😏

susieeeee
autor
10. zář 2018

@ckei ahoj, bolela tě ale krční páteř? já jsem právě byla na rtg a prý mám osteochondrozu nejakych obratlu ale nic me nebolí, jenže od čtvrtka se mi točí hlava a nevím jestli je to od zad, protože jsem byla dlouho venku a byla mi strašná zima,ale nezdá se mi, že by mě ty záda nebolely.. jakou máš zkušenost?🙂)

ckei
10. zář 2018

@susieeeee ano, krční páteř. Já to mám s páteří trochu složitější. Ale určitě bych se na ni v tomto případě zaměřila 😉

anatanka
28. zář 2018

Mne tedy prijde, ze pri bolesti a jinych problemech s hlavou, kde neni uplne jasna diagnoza nebo kde se neni ceho chytit, tak se to velmi rado svadi na krcni pater... Je to uz takova klasika. Ale ne vzdy bych tomu verila.

kristyn.g
28. zář 2018

já myslím že to možné je, netočí se ti hlava při změně polohy?