Špatné jaterní testy po porodu. Měla jste některá z Vás?

bubu889
10. črc 2020

Zdravím.. Chci se zeptat zda jste někdo měl i špatné jaterní testy i po porodu.. Dneska mě to docela chytlo břicho a říkala jsem si že to je asi po císařy ale zjistila jsem že mě spíše bolí játra a jako kdybych tam měla kámen.. Měli jste to někdo z vás? Mě se fakt zase nechce do nemocnice a nechat doma dvě děti a ještě kor miminko když ještě kojím 😢 Mám u toho strach a bojím se na pohotovost ☹️☹️

blondynka400
10. črc 2020

@bubu889 a jak víš, že to jsou játra? Jenom pocit? A nebo to máš ověřené? Nech si nabrat krev u praktika, proč hned nemocnice a pohotovost......

errol4388
11. črc 2020

@bubu889 špatná játra po porodu jsem měla, brala jsem 4 druhý léků, ale nic mě nebolelo

bubu889
autor
11. črc 2020

@blondynka400 Už jako 16 letou mě to jednou chytlo. A špatně se mi už i zvedá k malí.. Šíleně to bolí.. Ale tak snad to nic nebude a vydrží to do pondělí. 🤷‍♀️ Děkuji

bubu889
autor
11. črc 2020

@errol4388 To je tedy pekni a už je neberete? Nebo jak vám to dlouho trvalo..

errol4388
11. črc 2020

@bubu889 od každého léků jsem měla jedno balení, ta jsem postupně dobrala, trvalo to asi tři týdny, už po třech dnech se mi hodnoty zlepsovaly, po měsíci byly na normálu

merope
12. črc 2020

Mně asi půl roku po porodu - zjistila do doktorka náhodou o pár měsíců později. Pokud máš pravidelně s játry problém, tak bys mohla i znát pravidla diety a podobně. Takže nasadit dietu, zkusit odpočívat, co to jde, nejíst tučné a hlídat si to. Držím pěsti.