Stres, odpor sama k sobě. Co dělat?

veronika334
21. zář 2022

Dobrý den holky prosím vás mám hrozný deprese už 2mesice ( můžu si za to sama vím no prosím neodsujte mě hned! :( ..)

Před 2 měsíci jsem si dala dělat tetování celý rukáv Tater mi to udělal ne úplně podle mě.
Jsem s toho na nervy :( mám to přes celou ruku a nevím co s tím dělat 2 měsíce už brečim je mi hůř a hůř už jsem začala snad nenávidět vše na mě:(
Nejde mi spát, jíst pořád se mi chce jen brečet přijde mi že si to už beru až moc :(
Vím že jsou horší věci ale prostě mi to hlava nebere je mi s toho fakt hrozně neměl taky někdo něco podobné? Já už mám strach že všeho u všem o sebe pochybuji sebevědomí mám úplně dolu a jsem zoufala:(

2hanah
23. zář 2022

@veronika334 jako to chápu, čím jsem starší, tím absolutně nesnesu jakoukoliv změnu, i třeba jen léky a taky jsem z toho psychicky pak špatná. Ale to vážně se nedalo vůbec nijak očekávat před tím zhotovením??? No jasně, asi nedalo, prostě chybama se člověk učí, tak snad to dobře dopadne, ať jsi zase spokojená✊

alilali
27. zář 2022

Ještě mě napadlo, šla bych za taterem, ať ti tam dá bílou barvu, viděla jsem tu tvoji předlohu a taam bila barva je.