Stres, odpor sama k sobě. Co dělat?

veronika334
21. zář 2022

Dobrý den holky prosím vás mám hrozný deprese už 2mesice ( můžu si za to sama vím no prosím neodsujte mě hned! :( ..)

Před 2 měsíci jsem si dala dělat tetování celý rukáv Tater mi to udělal ne úplně podle mě.
Jsem s toho na nervy :( mám to přes celou ruku a nevím co s tím dělat 2 měsíce už brečim je mi hůř a hůř už jsem začala snad nenávidět vše na mě:(
Nejde mi spát, jíst pořád se mi chce jen brečet přijde mi že si to už beru až moc :(
Vím že jsou horší věci ale prostě mi to hlava nebere je mi s toho fakt hrozně neměl taky někdo něco podobné? Já už mám strach že všeho u všem o sebe pochybuji sebevědomí mám úplně dolu a jsem zoufala:(

veronika334
autor
21. zář 2022

@anetka1701 Není právě první mám záda
Mám litka:( pak za uchem pak v boku na břichu:( proto nechápu tamte jsem vůbec neřešila ani je vlastně nevnímala ale s tohohle mě až překvapuje že to takhle nesu :(

veronika334
autor
21. zář 2022

@rozitta Vážně si to myslíš? Třeba to je fakt ten zvyk že toho je najednou moc

agneska7
21. zář 2022

Ty jo a mě se to líbí moc , klidně bych takové brala já sice nemám zatím žádné tetování, ale takové bych brala z fleku .

anetka1701
21. zář 2022

@veronika334 určitě to bude jen ten šok.

korin
21. zář 2022

No jo, ale na záda, za ucho si nevidíš, obvykle asi nosíš tričko, takže na břicho taky ne... Tohle máš pořád na očích.

alilali
21. zář 2022

Mě se hrozně líbí, ty se mi líbíš, krásná ženska s krásným tetováním.

malinkata
21. zář 2022

Jsi krásná žena a ta kerka. No. Já bych si to dělat nedala, ale není to tak zlý. Mohlo to být jemnější, ale není to žádná traga

veronika334
autor
22. zář 2022

@korin No právě nevím či dělat ty deprese jsou pořád horší a horši

veronika334
autor
22. zář 2022

@alilali Moc děkuju,

Mě to přijde hrozný:(
Nevím jestli jít na leser ale bojím se že to dopadne mnohem hůř:(

levandule_k
22. zář 2022

@veronika334 Jestli se ti rozjíždí deprese, asi bych navštívila psychologa a začala to řešit na terapii, eventuálně psychiatra, jestli to už nebude na antidepresiva. (Mohla jsi mít v sobě něco nevyřešeného a tohle byl spouštěč...) Ten testovací vzorek nevypadal úplně dobře, ale říkali ti, že je to tím, že tetování je nové, asi bych to zkusila znovu za půl roku za rok.

shak29
22. zář 2022

@veronika334 , nechala bych to místama doplnit o wattercolor, ale bacha na cervenou, casto vyvolava reakce 😉

veronika334
autor
22. zář 2022

@levandule_k
Nevim třeba to fakt spustilo něco ve mně no bojím se že se toho nezbavím dokud to na ry ruce mám že mi to hlavě neveme :( a leseru se bojím že zustanou jizvy

bara88
22. zář 2022

@veronika334 asi bych fakt vyhledala psychologa, pokud nechceš jít na laser tak se s tím budeš muset naučit žít

pinkyy
22. zář 2022

Ja spis nechapu, proc kazda hezka holka si musi kazit ruce tetovanim. Podle fotek vypadas fakt hezky a jen nejsem fanda tetovani a kdyz uz, tak jen neco malinkeho. Pokud nejsi se svojim spokoje, tak urcite pujde opravit, toho bych se nebala, je to urcite resitelne a budes pak spokojena 🙂 ja bych si ho nechala ale odstranit, ale bude to stat peknou palku

bara88
22. zář 2022

@pinkyy hlavně já chápu když si někdo udělá tetování a to tetování má nějaký význam,příbeh ale takto přijít a nechat si prostě nějak pokreslit celou ruku?

veronika334
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronika334
autor
22. zář 2022

@bara88 Ja jsem tam chtela mandale jako vyznam Mandala znamena ...
Tohle-Kruhové vzory symbolizují myšlenku, že život se nikdy nekončí a vše je propojeno.Kromě dekoračních předmětů je používána jako symbol duše nebo něčeho co nás přesahuje a je prostředkem pro komunikaci s touto silou.
a to jsem chtela kvuli segre jako na pamatku a kytky kvuli tomu ze tady medzi nama uz neni tohle pro me vyznam ma....
jen me štve ze se tater nedrzel predlohy a nedodzel stinovani a lehkost aby to tetovani pusobilo jemne ne tak ostre

veronika334
autor
22. zář 2022

@bara88 Tohle je vyznam meho tetovani Ze mi segra zemrela v 17 pred očima a tohle jsem chtela jako pro ni

gracinka7
22. zář 2022

@veronika334 jenže on má všechno hodně tmavé. Udělal to, jak je zvyklý. Má prostě svůj styl. Nenapadlo tě třeba mu něco říct, vždyť jsi 6 hodin koukala, jak to dělá.

veronika334
autor
22. zář 2022

@gracinka7 No ja jsem mu to rekla a on ze to je čerstvy a to ješte vybledne plus k tomu je tam ten podklad nakres pod tim uvidim dam do toho bilou barvu a jinak on mel jako podklad presne tuhle mandalu tuhle mi i obtisknul na ruku tak jsem cekala ze to bude neco jak ma ta holka

veronika334
autor
22. zář 2022

@irmamala Moc děkuji 💞

veronika334
autor
22. zář 2022

@rozitta Mysliš? :(

veronika334
autor
23. zář 2022

@agneska7 Moc děkuji 💞

rozitta
23. zář 2022

@veronika334 řešila bych s tatérem. Třeba by to šlo nějakým pigmentem trochu zesvětlit? Podle té předlohy to tmavší máš. Ale je to hezké.

veronika334
autor
23. zář 2022

@rozitta přemýšlím třeba to zesvetlit bylo :( a třeba po letech jak to nebude čerstvý a to vybledne to bujde třeba i líp leserem nebo si pak na to už zvyknu

2hanah
23. zář 2022

@veronika334 🤦🏼‍♀️ bože, kolik Ti je, že děláš takový blbosti, na který nemáš pak ani žaludek🤦🏼‍♀️ ani sebelepší tatér Ti nevidí do hlavy a nemůže vědět, co se líbí Tobě probůh...

veronika334
autor
23. zář 2022

@2hanah Já vím :( jen jsem myslela že když má předlohu a se tím živí je víc šikovný zložit s ty předlohy návrh nejakej

2hanah
23. zář 2022

@veronika334 Jako já mám jen mrňavý tetovaní, který se mj zase zesmrsklo, protože jsem zhubla, ale fakt malý a mně se to Tvoje tetování taky líbí, jak psaly holky, ale pokud máš pocit, že si fakt nezvykneš, udělala bych teď opačný postup a místo předělávání nebo pozvolného tetování bych na kousku kůže, kde je to nejmíň vidět vyzkoušela ten laser a zkusila kousek vygumovat, jak to budeš snášet, jak to půjde a jestli nepřijdeš o pigment, kdyby to šlo dobře, tak postupně pryč.

veronika334
autor
23. zář 2022

@2hanah :( no mne dnes i dr říkal že to bude tím šokem že to je něco jako když někdo přijde o ruku třeba (jako jooooo vím k tomu se to nedá ani přirovnat!!!!) Ale tím chtěl říct že člověk který přijde o ruku si nemůže zvyknout na to že ji tam nemá a já zas na to že ji mám úplně jinou :(

No to jsem taky Přemýšlela že skousim na malým kousků jak to půjde a pak bych se rozhodla jestli do toho jít :(

honatko092
23. zář 2022

Tak mě připadá, že to všechno způsobuje kombinace tří věcí. 1. jsi naštvaná a pořád řešíš, že nebyla dodržena předloha, tudíž to neodpovídá tvým představám. 2. je to pro tebe šok mít najednou tak velké tetování na tak viditelném místě 3. uctila jsi tímto tetováním památku sestry, která ti zemřela v 17 letech - tady bych viděla největší spouštěč stresu apod. Asi pomůže jen odborník, podle mě sis udělala velký zásah nejen do těla, ale i do psychiky.