Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

cukor
18. srp 2009

liuš...tak na tuto odpoved sa dá len napísat....hehe 🙂

lia
18. srp 2009

😅 😀
som sa rozhodla,ze zajtra pojdem na krv a z toho uz zisti nieco dufam a ja budem kludna 😀

cukor
18. srp 2009

jasne ,mas pravdu..obcas lekárom musíš povedat čo majú robit..... 😠

lia
18. srp 2009

obcas stale 😅

bettynka222
18. srp 2009

lius nemusi to byt nic...ale istota je istota, a ako pise cukor si tehotna, tak netreba nic zanedbavat. ale bat sa podla mna nemusis...nic vazne to nebude 😉 to len nasa cukornicka je opatrna aj za teba 😀

rikuska21
18. srp 2009

Ahojte babulky

cukor, ano je to fajn, ze si tu navzajom pomahame a podporujeme sa, ja zacinam pichat prvy den menzesu a so stimulkou na 1 IVF zaroven, co by malo vyjst na tuto sobotu

Lia, ja som sice nepotratila ale 6 rokov nieviem otehotniet a diagnostikovali okrem ineho aj trombofiliu, tak preto mam pichat fraxiparine, asi tak, mne zomrel chlapcek vo veku 6 rokov na rakovinu a odvtedy nic, ☹ ☹ ☹

zulok
18. srp 2009

Jejdanecky Rikuska ☹ to by ma ani nenapadlo..ze si musela a vlastne neustale prezivas tu hrozu... drzim palce , nech sa IVF vydari.. Vas chlapcek musel byt pre vas obrovskym darom a aj vy prenho..a isto v nebicku citi vasu nekonecnu lasku..urcite vam posle surodenceka..ktory bude robit nezbedu za dvoch..posielam pohladenie...

rikuska21
18. srp 2009

Si poklad Zulok, verim ze mas pravdu a velmi v to dufam, uz by sme si po tolkych rokoch zasluzili babatko , aj vy vsetky ostatne

lia
18. srp 2009

boze Rikus,to mi je luto 😔 tak si si vytrpela este horsie,radsej pichaj a budes mat klud 😵
drzim moc palce nech sa vam to podari na prvy sup 😉
rikuska,tak tuto sobotu uz idete na to?? 🙂

misovicovap
18. srp 2009

ahoj liuš tak ako to ide všetko ok? čo maličká? ináč mohla by si dať foto rady by som ťa videla 😉

lia
18. srp 2009

ahooojjj 🙂
vsetko ok,len sa mi nejak jazyk vyhadzal a aj brucho ma svrbi,aj nohy,tak bud alergia alebo ja neviem co to je.dufam,ze ziadna infekcia 😖
malinka kope o dusu,ja neviem kedy ona spi alebo kope zo sna 😅
a ty ako??co nove??

misovicovap
18. srp 2009

my nič nové mrcha pomaly končí ale je mi akosi furt blbo. skúšala som nastaviť ten eva test či ako sa to volá ale mám nemerateľný stav stále bliká len červená tak sa mi to nedá nastaviť kua. papám anopirin tak uvidíme.

lia
18. srp 2009

tak dosla na koniec??
ja som to uz neprestavovala a jak som zacala brat clostil,konecne zacal blikat ako ma

misovicovap
18. srp 2009

aha tak to bude asi aj v mojom prípade. asi skočím za mojím dr a skúsime to s hormónami.

lia
18. srp 2009

ved nerobil ti horm.profil??

misovicovap
18. srp 2009

ale robili povedal že mám anovulačné cykly. ja už neviem asi fakt za ním skočím a uvidíme ale robil mi len jeden hormonal profil

misovicovap
18. srp 2009

liuš a tebe to vyšlo hned na prvej stymulke?

lia
18. srp 2009

to sa vola stimulka??na druhy mesiac uzivania

misovicovap
18. srp 2009

tak to pekne neviem či sa to tak volá len si myslím 😀 daj dáku fotku nech sa môžem na vás kuken

lia
18. srp 2009

juj mojko,ledva sedim,lezim,mam staru len a to je uz mesiac,slubujem,ze sa tento tt odfotim
inak,keby nebolo vas,ani jednu fotku nemam 😅

misovicovap
18. srp 2009

ja už by som tiež ta chcela byť tehu a nič je mi z toho smutno ale čo už

lia
18. srp 2009

budes,neboj,skoc k lekarovi a nech ti vsetko pozrie,aj ten profil.
skus zacat cvicit alebo nejsako vypnut,ja som este nechcela byt tehu ked som brala clostil 😅
ja som myslela,ze skor ako o rok nebudem tehu a ťukes,hned 😅 ale sme stastni,vsetko ma svoj cas a zakon schvalnosti,ked to najviac chces,vtedy sa to nepodari 😖
idem sa vystriet,paaa

misovicovap
18. srp 2009

páááá

rikuska21
18. srp 2009

ahoj Lia, gratutujem ti a nech vam vsetko dobre dopadne. Ak mi pride v sobotu mrcha. tak ideme na to a snad sa to aj nam podary na 1 krat
krasne sny

lia
19. srp 2009

dobre ranko

no konecne doma,musela som ist k lekarke,bala som sa,ci nemam nejaku infekciu,stale ma drhne a svrbi podnebie.zobrali mi krv a poslala ma ku krcnemu,tak takeho masára ste este nevideli,fuj.vynadal mi a skoro som ho oblvala
dakujem rikuska,aj ja vam teraz prajem vela stastia 😉

cukor
19. srp 2009

rikuska....držím ti palčeky....nech maš pred sebou len štastné dni 🙂
....to prajem aj všetkym ostatnym kočkám...

nunik
19. srp 2009

Ahoj holky,hlásím že už jsem na světě,14.8. v 6:53 se nám narodil Adámek,3350g a 50cm.Je moc krásný a zdravý,až bude caš tak přidám fotečky,mějte se hezky.

lia
19. srp 2009

nunik gratulujem prajem vam obom vela zdravicka 😵 😵 😵 😵
potom podaj info aky si mala porod 🙂

tanity
19. srp 2009

jeeej nunik, blahozelam k adamkovi 🙂 🙂 🙂 super 🙂 a nadherne miery, maly model 😵 budte zdravi vsetci a vela lasky 😵 😵 😵

rikuska, az ma zamrazilo a vybehli slzicky do oci ☹ je mi luto, co sa vam stalo ☹ velmi krute...budete obdareni dalsim dietatkom, urcite...musi to vyjst...budem silno drzat palce xxx

pekny den dievcata xxx

margarita
19. srp 2009

nunik, skveleeeeeee, tesime sa s vami a moc blahozelame 😉
uz som si to aj hodila do nasej tabulky, toto leto je nejake plodne na babetka 😎 😎
velmi sa tomu tesim, lebo okrem ineho, je to velke povzbudenie pre nase este tehulky a este snazilky 😵