• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

5. října 2017 
BETYNKA..sikuliaciii..tk pekne oddychujte....siilno drziiim palcee

Lenka..to lehni a nehni..uzasneee..to som nepoznala :grinning:

a zdarvim vsetky snazilky..cmuk

a jasne..ze tehulky a mamicky..
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lenusik fakt len skoro...ved som este len zacala treti mesiac...ale zas babatko je uz v polke tretieho mesiaca :grinning:

dakujem bablky ze na mna myslite. a snazilkam co tu prosili o modlitby chcem odkazat, ze vo veriacich snaizlkach sa spolocne modlime k sv. marte....a nase babatko je vlastne prve vymodleniatko. ked uz sme nemali nadej a hovoirli mi o tumore, tak som si povedala, ze sa aspon budem modlit za ostatne...a vidite :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bettynka né nadarmo se říká přej a bude ti přáno,dej a bude ti dáno.Tooooooooooolik ti to přeji a jsem ráda,že jste už doma a hlavně v pořádku pěkně se opatrujte:dizzy_face:.

Moc se omlouvám,ale nestíhám číst,protože jsem měla tentokrát nemocnej počítač skočil mi tam nějaký koník,ale ne ten náš ,ale trojský a pořád se nám nedařilo ho vyléčit až dnes tak snad už to bude v pořádku a budu vás zase moci pěkně číst.Moc na vás všechny myslím.

Jinak u nás vše při starém akorát mám trochu nervy z toho,že zítra jdeme s prcíčkem na kontrolní ultrazvuk toho mozečku tak se bojím co tam uvidí a modlím se at je to v pořádku tak nám držte pěstičky.

Mějte se všichni krááááásně a opatrujte se pa pa pa:slight_smile:.
24. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andys ahoooooooooooj :slight_smile: dakujem a myslim na vas. papaaaa
24. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby.
dnes idem na kontrolu na hematologiu,aj injekcie mi dochadzaju,tak si idem dat predpisat a dufam,ze vysledky budu ok.
25. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDYS..mooc na vas myslim.. nech je to vsetko vporiadku..cmuk

matelko..nech na hemoske dobre pochodite

KATKAAAm vseetko naj..ozaj davno sa neukazala KAtka s malou Katkou..
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den prajem
no kedze katusky su na blate tak budu krasne vianoce (mozno)

vcera sme mali poradnu : vaha 7750g.sestricka ho nevladala prelozit z vahy na stol :grinning:
ockovanie nam fest opuchulo cez noc to akosi pominulo no nozicka je este citliva :angry:
dr.pozerala marekovi do hrdla a vravi mu: tak ty si taky hladny ze mi az palicku zjes :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vsetky trombosky
....leni ,ty mas doma dobru posilovnu...marek je taká tvoja činka......ty budeš ale svalovec....
no ale z druhej strany je to krásne že ste zdraví a že mu chutí :wink:
25. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte som tu prvý raz a typ mi dala dominka. Som v 19 tt a každý deň si pichám clexane ak vám to nebude vadiť pridám sa k vám inak som z LM je tu nietkorá z okolia ?
25. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klongova jasne,vitaj medzi nami.
ja som si tiez pichala clexane a asi od 20 tt si picham fragmin 5000.
vysledky budu v piatok,mam si zavolat,ale pojdem osobne,lebo mi injekcie aj dochadzaju.

leni tak to ozaj mas riadnu posilovnu,hlavna vec,ze mu chuti a ste zdravi.
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
matelko1 - ďakujem za privítanie, prečo si picháš teraz fragmin je to slabšie alebo naopak silnejšie?

mám trochu obavy z toho či to nemôže poškodiť bábu nemám s tým skúsenosti ani nik z môjho okolia. Som rada že som sa dostala na túto stránku určite sa tu dozviem veľa info a hlavne je vás tu hodne s podobným problémom.
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
betty tak sa pekne drzte

andys - dufam, ze ste na tom utz dobre dopadli...

leni - ked budete tymto tempom priberat, tak v 6mes. poradni aby ste sli na tu stanicnu vahu, vies, co byva na zeleznicnej stanici na batozinu :wink: vidno, ze sa o Mareka vzorne staras :dizzy_face:

zulocka, cukor a ostatne caute :wink:

klongova - neboj, co ja viem, tak tu ziadnej z nas tie injekcie neuskodili ani babetkam ani trochu :grinning:
Tak hlavne nech to pekne dobojujete. A pri Samkovi si si este nemusela pichat?
26. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
margi...a ty sa ako máš a čo tvoja kitty?poslucha ta ?
26. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
klongova - neboj neublizi . viac by mu ublizilo ak by neboli.

margi :grinning: :grinning: :grinning: .tak neako.
26. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky!
Margi, tebe preinštaloval počítač manžel a nevieš nájsť tabuľku, ale kamoške malý (má 5 mesiacov) postláčal kadečo po klávesnici a preinštaloval tam niečo s písmenami tak, že aj jej muž mal problém to dať do pôvodného stavu :grinning: - a to predáva počítače a chodí zapájať internet!
Kikuša už sedí? (Minule si písala, že čakáte...)

Betty, vitaj doma a riaď sa podľa Lenkinho hesla (mimochodom, tiež to počujem prvý raz a znie to super! :slight_smile: )
Je krásne vidieť konečne ťukajúce srdiečko, však? :dizzy_face: :dizzy_face:

andys, ako dopadol uzv? Verím, že je všetko v poriadku. :wink:

Leni, preto na poradni nosím malého na váhu ja a nie sestrička :grinning: . A doktorku by aj zlomilo, veď tá ledva chodí...
Ty ešte chodíš na tú rehabilitáciu? A pomohla?

Klongová, neboj, injekcie nám mnohým pomohli k zdravým bábätkám.
to bábo v pase je krásne.... to je malý Samko alebo len foto z netu?

Matelko, super motto!

Keď som bola naposledy na hemoške, doktorke som nasľubovala, že si prídem po výsledky ešte v ten týždeň, ale "nevydalo" :grinning:,len som si zavolala a išla po ne až o tri týždne a ako na just som natrafila práve aj na moju dokynu, tak som sa habila... :pensive: :grinning:

Čo donesie vašim krpcom Ježiško? Hoďte nejaké tipy....

Cukríček, ako sa máš ty? Akosi strácam prehľad - vy už snažilkujete alebo ešte máte zákaz?
27. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
klongova fragmin je silnejsi ako clexane ty si pichas clexane 0,2 alebo 0,4

myslite si,ze som si stihla ist pre tie moje vysledky?tak mi ostava len pondelok.vcera dr.neordinovala a dnes bol piatok,kratsia prac.doba.
27. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

lenka pekna vaha :dizzy_face:

lenocik ma tusim tiez takeho maleho vlaibucka. a inak mne sa furt v hlave tocia myslienky okolo 5kiloveho chlapceka. aj mm chce chlapceka. ale musime s tym prestat, lebo ak to je dievca, tak s amu to nebude pacit :grinning:
27. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka 66: hmm, marek je fakt peknej cvalda :slight_smile:
me doktorka rikala (vysetrovala teda jen rukama), ze nase mala bude velka (asi po me - ale jenom co jsem byla mimi, ted jsem prdola)

betty: no uz jsme se baly, kde ses zasekla, nemela jsem s kym diskutovat :grinning:

ted to tu trochu flakam, nestiham
dneska jsme konecne koupili komodu - jako zaklad prebalovaku, horni desku musime nechat udelat a uz je skoro obejdnany i kocarek...zacina se to blizit..

pekny vikend
27. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste prosim, holky - mamky, kolik jste mely hodnotu fibrinogenu ve tretim trimestru (pri LMWH)? diky
27. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..takze uz mam vysledky...vysli mi trombofilie len neviem ktory typ...v utorok mam prist k doktorovi a dozviem sa viac... som zvedava co bude dalej nasledovat :pensive:
27. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, asi si to tu uz pisala,ale prosim ta kolko si cakala na vysledky? lebo mne povedal ze sa caka 1 az 2 mesiace lebo cakaju az sa im nazbiera viac vzoriek ze sa to nerobi casto a testy su drahsie tak preto sa tolko caka
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
trini.... bola som 12.11 na krv a dnes som volala a vysledky uz boli...som prekvapena ako rychlo
27. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenoc, tak u nas to robi sesticka.ja dam z pultu na vahu ona odvazi a prelozi.no mareka asi uz nie :grinning: :grinning: :grinning:
pre mareka pod stomcek jedine nutrilon abo vyzivky :grinning: :grinning: :grinning: vies aku radost by mal ze moze jest , jasne keby to chapal.

cukruska , no hlavne ze vedia kde je chyba .nasledovat bude snazilkovanie a // :wink:
27. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni.... a aky teraz vlastne bude postup...inak som pocula ze uz netreba cakat ked sa zisti pricina...tak uvidim co mi povie doktor v utorok
27. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mozes aj nemusis brat kyselinu listovu tej nikdy nie je dost aj babyplan nic viac.ked budes mat gyndosom potvrdene // klusom na hemosku :wink:
27. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu beriem uz teraz a babyplan neberiem..neviem ci je dobry... a na hematologiu sa treba objednavat? a co ked pridem neskoro?
27. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vlastne ak ti to zistil gyn.tak potom hemat.nemusis asi.on ta ponaviguje.mne to zistili na hemat. a gyn.ani nemal tucha o tom.

babyplan-mne to odpurucala dr.na hemat. to je pre 1.trimeter a planovane rodicovstvo
27. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni..ale pocula som ze babyplan sposobuje potraty tak neviem :unamused:
27. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja pocujem / citam prvy krat . sak tam su potrebne vitaminy nic naviac.myslim ze to je kravina .preco sa potraca?
27. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek