• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
Aha, tak když bereš ten Clomhexal, tak ten je na ovulaci, Utrogestan potom už spíš jenom "na udržení" :slight_smile: Tak to neboj, to bude dobrý :slight_smile: Kolikátý DC jsi mívala ty // na ovutestu?

Bertica, naprosto stejný problémy jsem měla taky - Utrogestan jsem brala 2x a pokaždý ten cyklus poté jsem kolem 10.-12.DC začala hrozně špinit a cyklus měl 18-19 dní. Kupodivu byl ovulační (ovu 7.DC), ale jinak stál za houby, takže bylo usouzeno, že Utr. blbě snáším a už ho brát nemusím, bez něj je mi líp :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
len, zhruba tak 13. - 14. den
16. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to už by ten 21.DC měl být progesteron opravdu dost vysoko, takže pokud nebyl, fakt to asi bude anovulací... No, ten Clomhexal by měl zabrat, držím palce :slight_smile:

Andělko, tak tak, při příliš krátké luteální fázi opravdu význam má, ale doktoři ho bohužel předepisují dost často plošně jako něco všespásného, ať je třeba nebo ne :unamused: Já mám LF vzorných 12 dní a přesto mi byl 2x nasazen, přitom mi akorát nadělal s pravidelným cyklem zmatek :unamused:
16. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, díky, uvidíme, za týden jedem na dovču, tak si třebas přivezeme malýho nebo malou chorvatku, ikdyž ono to na tu ovu asi nevyjde :confounded: ale zadařit se může tak nějak kdykoliv, co jsem se tu v nějaké diskusi také dočetla :zipper_mouth:
16. čer 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, doktoři. Mně bylo řečeno, že i kdyby doktor řekl, že se má nasadit 16 DC, tak se mám řídit sebou a nasadit až po proběhlé OVU. Naštěstí to snad nebude potřeba, jelikož se mi LF začíná prodlužovat. Já vím, že je ještě brzy tohle řešit, když mám vysazeno 5 měsíc, ale já příští rok otěhotnět už chci, takže čím víc budu mít informací, tím líp.
16. čer 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No, zadařit se může pouze kolem ovulace, ale ovulace může výjimečně dorazit i v naprosto nečekané fázi cyklu :wink: Já mívám 11.DC, ale zažila už jsem i 7 nebo 17, takže tak. Ovšem pokud ovuluju 11.DC, tak už 17.DC neotěhotním :slight_smile: Tak držím palce na Chorvatčátko :sunglasses:
16. čer 2008 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Andělka, naprostý souhlas, já když se znám (přeci jen skoro 40 cyklů symptotermální metody dělá svoje :wink: ), tak si dr. vyslechnu a občas spáchám nějaký malý podvod, ale když jsem si jistá, že je pravda na mé straně... :wink:
16. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak u mě by to bylo po 5 cyklu STM ještě pokus omyl. Zatím jsem měla ovu 19 DC, 19 DC, vůbec, 17 DC a teď čekám, jestli dnešní zvýšená teplota (17DC ) už byla po ovu, nebo náhoda. Kdybych nasadila podle doktorů lék 16DC, tak mi ovu vůbec nedorazí :grinning: Vždyť člověk zná sám sebe lépe než doktor.
miluse: Taky bych se příští rok chtěla z dovči vrátit 2 v 1. Tak ať se vám daří snažení. :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
andelka, mi už to tak měli naplánováno, že se vrátím jako kider vejce loni, po svatební cestě, jenže člověk míní a příroda mění, takže místo těhu jsem domu odjížděla s MS :sweat_smile:

Jsem někde četla, že se může i v ojedinělých případech otěhotnět na konci MS, ale vyzkoušeno nemám. zatím se nezadařilo, ale ono se povede, když už se to povedlo i mojí kamarádce po 6 letech, sice s pomocí lékařů, tak už tak nějak věřím všemu, neb naděje umírá poslední, že :wink:
16. čer 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: škoda, že se nazadařilo.
Jo, možné to je, pokud ti ovu chodí brzo. Třeba když máš MS 7 dní a poslední den máš sex, a ovu dorazí 11 DC tak klidně z toho těhu být může. Spermijky si na vajíčko počkají.
Máš pravdu, naděje umírá poslední, občas nic jiného než věřit nezbývá. Ale určitě se brzo zadaří, nevěš hlavu a hlavně si užij dovču.
16. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,poradíte?
Moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/20e0fe

Doktorka mi predpísala utrogestan,koli nízkej hladine progesteronu.
Predpísala mi ho paušálne,tak ako sa skoro vždy predpisuje.Od 16DC-26DC.
Ibaže ja mávam ovu neskor,okolo 18Dc..a tak teraz riešim,či ho podať skor,tak ako predpísala,alebo až nejak 19DC..
Neviem čo je lepšie(horšie).
Vobec sa ma nepýtala,keby ovulujem,bola som u nej prvý krát a asi posledný.
ďakujem za každú pomoc.
:wink:
17. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

chtěla jsem se ještě jenom zeptat, zda je normální, že po tom utrogestanu mám silnější výtok toho takového hlenu nebo jak to nazvat :confounded: páč předtím jsem s tím problémy neměla až teďky ten poslední týden co ho beru :fearful:
19. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Bertica, klidně počkej až do toho 19.DC, nic tím nezkazíš :wink:
Miluse, polykáš ho nebo zavádíš? Ze mě při zavádění něco teklo pořád, dokonce i v následujícím cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě, že polykám :confused: a furt něco teče :fearful: Beru ho poprvé, takže nemám zkušenosti
19. čer 2008 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
23. čer 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, kdy začnete po utrogestonu krvácet, kolikátý den. Já jsem ho brala 5 měsícu a vždy to bylo následující den, ale tenhle měsíc nic. Poraďte. Díky.
23. čer 2008 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, a co když jsi už těhu :wink:

Jinak s tímto ti neporadím, páč ho beru první měsíc a dobrala jsem v sobotu a zatím nic.

Jo jen jsem se chtěla zeptat, jestli vám po braní utrogestanu se taky tak rozhodila nálada a každého byste nejradši seřvali? U mě to bohužel odnáší manža, až je mi ho chudáka líto :frowning2: ale bohužel si nějak nemůžu pomoci :pensive:
24. čer 2008 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Miluš, to by jsem si moc přála. A ty jsi to ještě nedostala od soboty? To je taky nějak dlouho. Ale teď mi docela tráp, že jsem malinko - ale nepatrně - špinila. Ale snad to bude OK.
24. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ne nedostala, podle mého doposavadního cyklu bych to měla dostat teďky o víkend. :confused: Se nechám překvapit.
24. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale já jsem to dostávala vždy druhý den po dobrání, to je docel dlouho co jsi to nedostala.A už ho bereš?
25. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pardon za dlouhou odmlku - dovča :wink:
Miluse, zkus ho zavádět, údajně to tlumí vedlejší účinky... Jinak náladičky jsem měla teda taky, hrozný věci jsem předváděla :angry: Ale dr. tvrdila, že to prej není možný, že se s tím ještě nesetkala :grinning:

Martino, MS mi dorazila za 3-4 dny.
25. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, zavádět? Uvidíme, možná to zkusím, díky za typ.
25. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem ho dobrala v sobotu a pořád nic. Tak nevím, jak dlouho mam ještě čekat. A těh. test mi zatím ukazuje jen jednu / Tak jsem z toho :frowning2:
26. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, zpravidla se říká, že těhu se pozná nejdříve 14 od oplození, takže teoreticky bych si odpočítala 14 dní od ovu :wink: a pak udělala testík :fearful:
26. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem to dneska ráno dostala. Já se snad nedočkám :frowning2: Byla jsem přesvědčená, že teď by to mohlo vyjít. Tak snad jindy.
27. čer 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...v pátek mi dělali první inseminaci,dnes jsem byla na kontrole na napsal mi Utrogestan,začínám ho brát od dneška 3krát denně 1 tbl.Tak jsem zvědavá...snad menzes nepřijde!!!
30. čer 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem 16 DC.
30. čer 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
30. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, já mám od minulého měsíce taky utrogestan 16-27DC 3x1, první MS došla dva dny po dobrání a byla normální. Ted čekám na ovu, tak uvidíme :wink:

jak se vám s ním jinak daří?
2. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:Ahoj holky,dnes jsem přesně týden po inseminaci a test je mírně pozitivní,druhá čárečka je slabě vidět a byla jsem hned na odběru krve,hcq pozitivní 23 :grinning: Tak uvidíme,doufám,že to vyjde :wink:
2. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek