Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
26. zář 2007

gabrlinko...jak nevyznám?Mám ho téměř stejný jako ty....
Tak se měj krásně a večer holky moooc pozdravuj 😉

gabrlinka
26. zář 2007

nemáš ho stejný, ty máš 36,8 a já už 36,5 héééééč

extravaganca
26. zář 2007

gabrlinko,dívala..pokles teda pěkný...tak nevím kdo je na tom hůř...ty máš pokles jak hrom a nic necítíš,já se stále držím nahoře a je mi zle a špiním...no jsme chuďatka malé

extravaganca
26. zář 2007

no,jenže u mě je těch 36,8 skoro jako u Tebe těch 36,5...tak a máš po hééééč 😀

gabrlinka
26. zář 2007

sluníčko, tak já už fakt jdu, měj se moc hezky a zítra,jo?papa

extravaganca
26. zář 2007

gabrlinko,pááááá,ale já zítra budu až k večeru...mám totiž dovolenou 🙂

fidorka81
26. zář 2007

extro, i mě se tak stává. Dneska jsem tak v normálu. Ale bejvaj dny, kdy drahouš neví co si má myslet a jestli nemá volat psychiatrii 😀

gabrlinka
26. zář 2007

já tu budu taky až k večeru, užij si hezky dovolenou, tak už teda naposled:páááááááááááááá

extravaganca
26. zář 2007

fidorko,ten můj mi říká,že mě nechá na 10 vyhostit z domu..že je to domácí násilí 😀

fidorka81
26. zář 2007

extro, dobrá hláška 😀 😀 😀

Holky, já taky končím. Děcka se vyrojily a já stejně jdu za chvíli domů, tak toho moc nenakecejte a zítra páčko!

zelvik
26. zář 2007

Ahojky,
jsem zase chvíli předstírala práci a tady se toho zase událo 😎

Náhodou, já se tady taky tlemím, musím se držet🙂

Gab takže ty taky už máš zkušenosti s clostilem? Já ho nemám ráda, pořád k němu mám nějakou nedůvěru nebo co, ani nevím, proč jsem si to vsugerovala (možná proto, že z něj hrozí cysty a dvojčata a kdovícoještě a hlavně, že i v tom příbalovém letáku psali, že vpodstatě není prokázáno, jak přesně funguje - no pardón, ale pokusný králík být nemusím).

Co to čtu?Extra SAMA O SOBĚ napíše, že je jí zle, že jen špiní a teploty drží nahoře???????? A jen bych začla o jějím těhu, tak by mě ťafla 😉 no, myslet si budu svý 🙂

extravaganca
26. zář 2007

želvíku,moj roztomilý..nezlobkej ty mě 😀
Uvedu na pravou míru:
1)to že 3.den jen špiním není pro nikoho tady novinka...mrcha se nerozjela kvůli tomu,že jsem do včerejšího večera brala utroš
2)mé teploty jsou nízké...bylo to myšleno tak,že mi neklesly pod vodorovnou čáru a te je pro ff ještě vysoká teplota.
Připadá Ti tahle hrůza jako těhu graf?Mě fakt ne!
http://www.fertilityfriend.com/home/190380
3)ano,je mi blivno...už týden,ale přičítám to mrše

Už chápeme všichni?Nebo tu je ještě nějaký blázen,který doufá,že nahlásím //?

zelvik
26. zář 2007

bla bla bla 😀

Ne, už tě nebudu zlobit, ale ani nevíš, jak bych byla nadšená, kdyby ses pletla!!!!!!!!!!!!!!!! Byla bys první, jéé, já bych ti to tak přála.....

extravaganca
26. zář 2007

želviku,já vím,ale já se fakt nepletu a ten graf mluví za vše...kdybych si včera večer nevzala utroš,tak už teď by byla mrcha v plnou rozkvětu...dnes už utroš neberu,tak doufám,že se mrcha nejpozději zítra rozjede....
A věř,že těch nadšených lidí by bylo víc(já,můj miláček,moji rodiče...hlavně tatínek..ví,že se trápím,kvůli tomu,že se nám nedaří a moc mi mimíška přeje)

zelvik
26. zář 2007

No a my všechny tady taky🙂

Tak u nás to nikdo neví, manžovi rodiče nás nějak neřeší, moje mamka ještě tak loni mívala občas narážky, jako kdy a tak a chodila mi i k Dr. pro recept na HA a brblala u toho, že už bych toho mohla nechat a tak...
Teď jsem jí v dubnu nakukala, že jsem vyfasovala prášky na 1/2 roku, že nikam nemusí...No nevím, nakolik mi to zbaštila, zná mě jak svý boty. A pokud něco tuší, tak klobouk dolů, protože mlčí a neryje v tom.... 🤐 A to jsem jí vděčná.

extravaganca
26. zář 2007

No já kvůli rytí mamky jsem před nimi musela s pravdou ven a od té doby taky mlčí a též jsem jí vděčná,protože to byla někdy fakt hrůza co mi dokázala říct...

extravaganca
26. zář 2007

Ale mě už fakt klepne ☹ Za celou dobu,co jsem v práci,jsem ani při jedné náštěvě na WC nezaznamena špinění a o mrše nemůže být ani řeč ☹ Ach jo,blbý utroš...proč já blbá ho brala 😢

extravaganca
26. zář 2007

Tak já se loučím...půjdu se pobalit a povalím domů...stejně už tu mluvím jen sama se sebou 😀
Mějte se mooooc krásně a jak to půjde,tak za vámi přijdu 😵 Papa

zelvik
26. zář 2007

No Extro a pak se div, že ti tu předpovídáme těhu, když hlásíš takovýhle zprávy...Já bych to udělala tak, že pokud se ti mrcha nerozjede do pátku (to by tak odpovídalo po Utroši), tak testni!!!!!!!!!!

berina
26. zář 2007

Čauky holky.
Ted jsem dorazila ze cvičení./posilovna/Řekla jsem si že musím přestat myslet na mimi a trochu se věnovat něčemu jinému,jinak z toho zblbnu.Bylo to fajn,myslím že mě to bude bavit.Protáhnu tělíčko a třeba to s mimískem půjde líp.

Extro:já 🤐 radši nic neříkám 😉
Želvík:No ty máš ten graf taky nějakej podezdřelej zato u mě to stojí za prd ovu asi vůbec nebyla ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Fid.Už jsme se tu dlouho nepotkali 🙂 .

zelvik
26. zář 2007

ahojík Beri - jééé, to ti závidím, že se dokopeš se jít někam hýbat... já jsem vždycka po práci tak ubitá a pak mě ještě domlátí 3/4 hodinová cesta busem domů, že se na víc nezmůžu. Ale manža dostal k narozkám permici na plavání, tak ji začnu využívat s ním...

Jojo, graf se jen jako podezřelý tváří, ale jinak je naprosto mimo...Zrovna jsem dneska ráno psala, že možná cítím ovu až dneska - 22.DC - trochu pakárna 😖

berina
26. zář 2007

Ty jo kde jte všechny?Tak já jdu koukat na bednu ☹ .Pá Hezké sny 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .

zelvik
26. zář 2007

Jéé, Beri, jsme se minuly ☹ Už jsi asi pryč, co? .-(

anysek1
27. zář 2007

ahoj holky tak vam sem davam muj splasenej grafhttp://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 ovu mi to posunulo z 11DC na 13DC tak fakt nevim no!si clovek nevybere...jinak vcera jsme slavili jak o zavod a hned mi byla oslava zkazena ze dalsi znama je tehotna asi me uz jebne to neni mozne!kam se podivam tam tehotna nebo kocar! 😠 se na to vybodnu.

jeje za pul hod mam byt v praci a ja tady sedim neumyta neucesana ...no co uz ...prace se stejne sama neudela ze?

fidorka81
27. zář 2007

Teda, včera jste toho moc už nenakecaly 😉
Ahojky holky, dneska ráno jsem naměřila toto: http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55
Mám hrooooooooooznou radost 😀

Beri, to máš pravdu. Jak jsme měly na začátku graf stejnej, tak teď ho máme každá jinej, to jsem zvědavá, co se z toho vyklube 🙂 (jinak dneska tu budu až do 18ti, jestli mě chceš potkat 😉 😀)

Anýsku a snažilkovali jste se? A jinak ten graf je taky krásnej 🙂

extravaganca
27. zář 2007

Krásné ráno 🙂
Tak poslušně hlásím,že mrcha dorazila 🙂 Jé,jak mě se ulevilo...po těle.. bylo už poznat,že to tělíčko potřebovalo 😵 Náštěva doktorky mi vyjde na 13.DC,tak ji řeknu aby mrkla jak jsem na tom s ovulací 🙂 Jéé já se tam tak těším 🙂
Tak já zas valím..mám dnes volno,takže se tu ukážu asi až v podvečer.Tak se mějte hezky a nezlobte.
P.S.....všem čekatelkám přeji,ať nedopadnou stejně jako já a držím palečky 😵

zelvik
27. zář 2007

Ahoj holky,
teda Anýsku, to bě to krásně vylítlo 🙂
A Fidorka taky vypadá pěkně.

Extro - na aspoň že tak, teď už půjdeš na jistotu🙂
Já jsem na tom takhle (ale s Utrošem)http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

a dneska jdu večer k Dr. pro tu zprávu do CARu ☹

fidorka81
27. zář 2007

zelvíku, děkuju, krasavice, že 😉 😀 😀

extro, Tobě gratuluju k mentruaci 😀

zelvíku, já mám ty teploty taky s Utrošem. Vypadáš nadějně! Mooooc nadějně, držím Ti pěsti 🙂

zelvik
27. zář 2007

Fid - no úplná fešanda, hlavně aby jí to vydrželo🙂
Nemyslím, že vypadám nadějně, to je proto, že jsem FF nechala, ať si dělá co chce, ale jeho ovu rozhodně nebyla moje ovu 😉 (v tu dobu jsem měla folíky 7 mm)...

fidorka81
27. zář 2007

želvíku, ale i doktoři se mýlí. 😉 No uvidíme za pár dní. Kdy čekáš MS?

Teda mě dneska pěěěěěěěěěěěěěěěěěěkně hrabéééééééééééééééééééé 😀