Změna ve vyprázdňování a krev a hlen ve stolici. Máte zkušenost?

tvrdamama17
21. lis 2022

Ahojte všichni , ja bývam v cesku ale som zo sk tak budem.pisat slovensky ...zmenila sa mi stolica ...je taka kasovita každé ráno po prebudení ...tak to je uz dva mesiace ,neskor sa pridali take menšie kŕče a strašne nafukovanie ,plynatosť ..potom sa pridal hlien a krv ..únava este k tomu...chudnutie som nezbadala ..mali ste niekto take príznaky ? Neviem co to moze byt ..bojím.sa rakoviny hrubého čreva

zmrzlinka
21. lis 2022

@tvrdamama17 nejlepší bude když navštíviš lékaře.Ten udělá potřebné vyšetření.Tady to nevyřešiš.

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@zmrzlinka to viem zajtra idem.na kolonoskopiu len som sa chcela uistiť ze to nieje noc vazne ako rakovina alebo co

kattka009
21. lis 2022

@tvrdamama17 Tohle jsem měla taky a bohužel ji mám. Třeba to bude něco jiného, hodně štěstí. 🙏

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 Pane bože 😭😭Mala si aj bolesti chrbta ?

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 V akom štádiu ti to zistili ?

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 Mozes mi napisat akosa to vsetko u teba zacalo prosim ?

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 Mozes mi napisat spravu ?

kattka009
21. lis 2022

@tvrdamama17 Sakra, že jsem to psala, to bude dobre. Já to měla hrozně dlouho, prujmy, krev, hlen, jenže já jsem na sebe lajdak, až když se to začalo stupnovat, sla jsem k lekari. Uvidíte, to budou polipy.Bricho mě nebolelo.

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 Ja to mam dva mesiace ani ja nemam bolesti brucha len obcas pride nejaky krc ale ten rychlo zmizne ...ach velmi sa bojím ...ja som toto uz zažila u priateľa mal 27 ked zomrel mal rakovinu hrubého čreva takze viem.ako to asi vyzera ..zato sa velmi bojím ...snad to nebude toto ...videla som kolko utrpenia to spôsobilo nechcem takto skončiť ...keby mi zistili rakovinu skor sa zabijem sama ako by ma stihla zabiť ona

tvrdamama17
autor
21. lis 2022

@kattka009 myslim keby to zistili uz neskoro ako to bolo pri priateľovi ...zistili to v poslednom štádiu aj tak ho operovali mal vývod žil tri roky a prišiel koniec

maros2020
1. zář 2023

@tvrdamama17 ahoj, ako ti to teda dopadlo?