Hledáme kamarády, co se nechtějí nudit - Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav a okolí.

lenous14
10. led 2020

Ahojda jsme rodinka s 6letou holčičkou a 8letým klukem a rádi bychom našli kamarády, kteří mají přibližně stejně staré děti...Na podnikaní různých věcí. Nedávno jsme se přestěhovali a rádi někoho poznáme....🙂

jiri25
15. led 2020

Kamarádi z beskyd se asi nehledají? Trochu i píšu tak se tu představím Jirka 🤐 https://mkczimgmodrykonik.vshcdn.net/cYX6SVyP5L...

smaylinka
12. únor 2020

@lenous14 ahoj, taky tu bydlíme krátce 🙂 jste přímo z Benátek? mam 2 holky 6,5 a 8,5 🙂

lenous14
autor
14. únor 2020

Ahoj, tak to mě těší, že se někdo ozval...já mám holčinu taky 6,5roku a pak kluka 8,5 roku.
My bydlíme 8km od Benátek.
Jo a asi by bylo fajn se představit: 😉..Lenka

smaylinka
14. únor 2020

@lenous14 Ahoj Leni, těší mě, ja jsem Lucka, je mi 33 🙂 Odkud jste se stehovali? my cca 40 km, ale ty vazby se zpretrhaly no, už to neni takove ze jsme se videli kazdy den po skolce. bydlíme v Benátkách nahoře na náměstí jestli to tu znáte 🙂 Manžel je hodně v práci, chybí mi s někým jen tak pokecat, projít se a výlety s dětma jsou taky lepší ve více lidech 🙂

lenous14
autor
15. únor 2020

Ahoj Lucko, plně souhlasím.Jakmile člověk prostě odejde z té " komunity",tak sice v kontaktu je,ale už to není takové... Manžel to tu zná,ale já semka dorazila od Jičína 🙂. A právě takové to pokecání mi zůstalo u kámošek v JC...
Náměští moc dobře známe, protože děti tu chodí do školy.To tam určitě budou chodit i vaše holky,ne?Tak to bychom se mohly někdy potkat😉.

smaylinka
16. únor 2020

@lenous14 určitě, budu rada 🙂 třeba chodí i spolu do tridy vid? 😁 můžeme si napsat sz nebo třeba na whatsapp ať se nedomlouvame veřejně 👍

lenous14
autor
17. únor 2020

🙂 no to by bylo vtipné. No a jestli se neznají ze třídy....tak určitě z družiny...pokud tam chodí. Naše Naty tam kamarádí se všema holčičkama 😀
My máme v první třídě paní učitelku Veroniku Bidziliu...
Tak teď jak si šoupnout kontakt na Whatsapp a nepropálit si veřejně naše telefonní čísla...
můžeš mi poslat svoje tel. č. na email lenous14@seznam.cz?
Díky Lenka