• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

28. února 2017 
hmmm,ziadne odkazy :frowning2: pre mna....
5. led 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
6. led 2009 v 09:55 • majdzy666
já hledám taky bývalou spolužačku z Jindřichova Hradce - Mirku Leškovou :wink: už jsem se snažila i na spolužácích a nic :frowning2:
6. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
6. led 2009 ve 12:12 • majdzy666
ani mňa nikto nezháňal... :grinning: :frowning2:
6. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2009 v 17:07 • majdzy666
Ahojte!!! Ja by som sa rada skontaktovala s mojou bývalou spolubývajúcou z internátu PAKA Modra 1994-1998. Sonka Mišová teraz už možno je vydatá, ale neviem o nej už nič viac ako 10 rokov. Bývala v Bánovciach nad Bebravou. Hladám Soňu Mišovú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvoja kamoška Aneta
6. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, našla jsem server wewewe.chybismi.cz, který je určený pro lidi, kteří hledají lásky, spolužáky, dávné přátele...
14. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hladam Nicol Krizova a ich krasnu Amalku zn. Tunis-Hamamet paradis palac. :wink: Lubku Bilkovu za slob.teraz zije vo Viedni ma chlapceka . ma sestru Matu a brata Peta dakujem
23. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hledám maminky z porodnice porod 2.5.2005 nebo den dva pře či po brno bohunice a nebo maminky brno bohunice kolem 19.3.2008 třeba tam byla bezva maminka se synem tušim Radeček.fuňely jsme spolu na chodbě před porodem a maminka porodila pár hodin po mě!a naposledy hledám moje spolunožležnice ze špitálu v bohunicích rok 2007 ležela jsem tam po potratu a jedna maminka tam byla v 6 měsíci a miminku říkala pracovně maruška a druhá maminka byla v 11tt.
26. led 2009 v 11:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
hladam Katku Sturajterovu,je z vychodu a je na vozicku.Viem,ze chodi na niektore mamickovske strankya ma syna,ale tu som na nu nenatrafila.Boli sme spolu na natacani v tv-joj-skutocne pribehy.Urcite ju niekto bude poznat z medii,bola tam viac krat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zná někdo radku harazimovou? provdanou běčákovou? z ostravy.
už se jí snažím najít dost dlouho a pořád nic :frowning2:
raduško ozvi se!!!!
5. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zháňa Evu Gorgolovú, z Karvinej
5. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm, je tu niekto alebo poznate niekoho s priezviskom svec - svecova /za slobodna/ z topolcian a s datum narodenia po roku 1977 ???
6. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svecovu poznam, no z Galanty, narodena vo februari 1977...

Ja hladam Mirku Izakovu, za slobodna Veselu zo Sale, rok narodenia 1977 a velmi velmi by som chcela najst Renatku Sarkoziovu ktora byvala dakedy v Galante, potom sa prestahovala do Bratislavy, rok narodenia 1977...dakedy sme si slubili ze sa spolu budeme kontaktovat, no uz asi 10 rokov ju neviem nijakovsky najst. Ak niekto mate spravy o tychto kockach sa mi prosim ozvite...
Dakujem
7. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
poculi ste niekedy o FACEBOOK.COM???
napiste do search meno a je velka sanca ze najdete koho hladate.
3. bře 2009 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
stvura, ja som ležala v pôrodnici s Renatkou Sarkozyovou, ale tá bola mladšia....
3. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja hľadám dve kočky, ktoré so mnou ležali 10.5.2007 v porodnici v starej nemocnici v ke.Jedna sa volá Aďa, ale priezvisko neviem, je z Kysaku, manžel jej robí v kvetinárstve Rozprávka na mlynskej ul, narodil sa jej syncek Juraj, a doma uz mala dievčatko Emu.a druhá sa volá EVA za slobodna SZILAGIOVA, aspon myslim , ma manžela cudzinca tiez sa jej narodil syncek, a doma mala dceru, byva niekde pri Rybe a mamka jej chodi robit do Rakuska.
snad sa s nimi spojim
3. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Kočky zo 4.DS SZš z NZ- nie ste tu ani jedna? Už by sme si mohli pokecať.
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monbul,alebo niekto uz ste zaregistovani na Facebook.com,mne to akosi neslo
3. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
minkak-diky
3. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa mrknem na facebook,pocula som o tom uz davno...
4. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hladam Beatku, co lezala som mnou na izbe ked som bola v porodnici v HAndlovej od 19.9.2008, udrziavali jej tehotenstvo, vtedy bola myslim v 34 tt, chcela by som vediet ako dopadla, ja som porodila chlapceka cisarskym rezom :wink:
Beatka ak sem chodis ozvy sa mi alebo ak niekto viete ci porodila v poriadku dajte mi vediet dakujem :wink:
10. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,v roku 85 som bola ako dieta v Lucivnej v zotavovni,hladam kamaratku,meno vobec neviem,a ani neviem odkial bola,ale nepocula a nosila strojcek,ja som mala 5 rokov,ona bola starsia,nespoznavas sa nahodou ak si tu?Mozno najdem nejaky list aj meno z tych cias...
10. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte je tu niekto z Nitry?????? :confused: :grinning:
10. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hladam Zuzku,priezvisko uz neviem :frowning2: Pracovala v Zapadnom Nemecku v mestecku Muelheim Ruhr v internet cafe rok 2002/2004 :wink: Ozvi sa :wink:
20. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, ja hledam Marcelu Grygarovou (mozna je vdana, nevim), puvodne z Ostravy-Poruby a prestehovana do Lipnika nad Becvou :slight_smile:
21. bře 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,je tu některá z vás z Modry na Slovensku??Potřebovala bych tam někoho najít :wink:
21. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek