Zpět k tématům a K tématům. Co tak i na konci stránky?

berenika39
30. srp 2009

Ahoj, nešlo by nějak způsobit, aby odkazy Zpět k tématům a K tématům byly umístěné i dole na konci stránky? Čtu, čtu, dočtu stránku (nebo spíš rovnou si kliknu na poslední příspěvek - na konci stránky), a pak musím vyrolovat až nahoru, bych se někam přesunula. Ne že by to bylo tolik práce 😉 😉, ale bylo by to víc users friendly.

Dík za odpověď, beru i že to není možné 😉 😉

skuli
4. zář 2009

super nápad,taky mě to štve

janocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
autor
10. zář 2009

a já naivně myslela, že když to napíšu sem, že si toho někdo všimne a druhej den to bude předělaný 😀 😀 😀 😀 .

tak asi na mail nebo ip adminům? ☹ ☹ ☹

janocka
17. zář 2009

teraz som nahodou objavila tuto temu.... ked nabuduce budes mat nejaku otazku, napis Ip adminom alebo do tejto temy:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

k tvojej otazke - je zbytocne davat to aj na spodnu cast stranky, staci pouzit tlacitko backspace alebo sipku spät v internetovom prehliadaci a budes opat hore a pri temach....

berenika39
autor
23. zář 2009

janocka, no nevím,ale když skočím z témat na poslední příspěvek stránkya dám bud backspace nebo zpět nehodí mě to nahoru na stránku ale zpět o stránku. to je rooooozdííílllll 😉 😉 😉 😉 . asi jsme si nerozuměly 😉 😉 . no neva, pošlu to tam kam mi radíš a uvidím, není to rozhodně žádné drama, ale bodlo by to 😉 😉