1. odrážedlo auto, jaké? Kiddieland?

tinulla123
24. črc 2017

Ahojky,

chci malému koupit odrážedlo auto na první narozeniny, chci nějaké menší, aby vydavalo a hrálo nějaké zvuky, mělo opěrku zad a vyklápěcí sedadlo. Líbil se mi v tescu od Kiddielandu cars - hraje hezky, ale zjistila, jsem že nemá vyklápěcí sedadlo, tak to mě štve, hráli si s tím vaše děti hodně, myslím s tím sedadlem, jestli si tam hodně schovávali hračky a tak? Jiné na které jsem natrefila, ktere by splnovaly mé požadavky jsou tyto http://www.dracik.cz/odrazedlo-auto-2/ a na prodejně v Dračíku jsem objevila ještě toto https://www.ceneo.pl/24087858. Ale vzhledově se mi už tak nelíbí. Máte je někdo doma, jsou dobré? nebo víte o nějakém autíčku, které by splňovalo mé požadavky? Děkuji.

olga_
24. črc 2017

Ahoj, my máme doma toto:
https://www.alza.cz/hracky/odstrkovadlo-mercede...

Vyklápěcí sedadlo je rozhodně super věc. Náš si tam schovává naše staré peněženky, různé kostky, hraje si, že jede do práce atd. Bez toho bych nebrala.
Jinak ale u nás auto začalo frčet až po druhém roku (ale syn je obecně spíše neodrážecí typ).

tinulla123
autor
25. črc 2017

no já si to říkala, že asi bude lepší oželet ty zvuky nebo krásu a koupit to vyklápěcí 🙂 tohle je hezké, dívala jsem se po něm v sambaby, jenže je veliké, malý nedosáhne na zem, ale děkuji za reakci 🙂

olga_
25. črc 2017

@tinulla123 Toto taky vydává zvuky - dvě písničky a klakson. My ho synovi kupovali, když měl rok a čtvrt - hele - ony ty děti ale přeci jen rostou rychle 😇 Mně se ty z úvodního příspěvku teda nelíbí. Syn teď vyžaduje, aby všechno bylo opravdické, takže u něho by už teď třeba takové auto neprošlo 😂.

tinulla123
autor
25. črc 2017

@olga_ no to je právě to, že mi se taky moc nelíbí, jenže auta tohoto typu jsou fakt veliká pro toho našeho kluka, je totiž menší po nás, za necelý měsíc bude mít rok a má teprv kolem 72 cm, takže by měl nožičky ve vzduchu ☹

olga_
25. črc 2017

@tinulla123 Syn měl v roce 81 cm. Zvážila bych prostě to, kdy si s tím autem vyhraje nejvíc a podle toho se rozhodla. Když vezmete menší, bude na něm později tahat nohy po zemi (třeba ve dvou, ve třech letech - našeho syna to auto začalo zajímat víc až nedávno, kolem 2,5 roku). A třeba se mu taky prostě nebude líbit, protože to jako auto nevypadá...
V roce ho stejně neutáhnul, spíš jsme ho tlačili, v tom bych neviděla až tak problém.
A co třeba teď tatrovku a autíčko na Vánoce, kdy bude mít rok a půl? To už by třeba mohl i dosáhnout...

carrien
25. črc 2017

My máme to stejné jak @olga_ ,a je super. Malý ho dostal k 1. narozeninám (měl 75cm), nedosáhl, tak na něm jen seděl a pouštěl zvuky, tlačil nebo jsme ho vozili. S vyklápěcím sedadlem si taky dost vyhraje..... Nicméně venku do nedávna jezdil na puky odrážedle, kde už dosáhl. A teď v roce a půl upřednostňuje zase auto a jezdí, jak drak 🙂. Za nás zatím nejlepší dárek, s kterým si vyhraje denně

olga_
25. črc 2017

@carrien My máme autíčko taky výhradně na doma. Venku na enduru (ale to jezdí až od letošního jara, dřív nejevil absolutně zájem). Auto měl venku dvakrát (nedávno na leteckém dni, protože se rozhodl, že tam pojede "svým" autem, podruhé s manželem na procházce, když ho opět vyžádal, že pojedou "autem" 😅). Taky považuju za jeden z nejlepších dárků. K těm se ale řadí také výše zmiňovaná tatra.