Adventní kalendář, čím ho plníte?

bartovaandrea
16. říj 2016

Ahoj 🙂 planuji dceri vyrobit adventni kalendar, nejspis z pytlycku, mam par napadu cim je naplnit 🙂 muzete mi prosim na inspiraci poradit cim je detem plnite vy? Mala ma ted 16m, v aktualni dobe kdy to dostane 17,5m. Diky moc a prijemny vecer 🙂

duluxka
16. říj 2016

Jeeee to bych mohla malymu taky udělat. Ale co do nich??? Ovocnou tyčinku ze zdravé výživy....

bartovaandrea
autor
16. říj 2016

@duluxka me napadlo prave nejake susene ovoce, dcera to miluje, I nejakou cokolafku malou, sponecky, malou hrAcku nejakou, nebo pidi plysaka,... dal nevim co

mrazulkav
16. říj 2016

My jsme doma vždycky měli jen vyšívaný kalendář od mamky, kde jsme stěhovali mašličku na špendlíku. Vloni jsem dcerce šila stromek a 24 filcových ozdobiček. Takže každý den pověsí jednu ozdobu až na vánoce bude mít komplet...

duluxka
16. říj 2016

Tedy jsem si ještě vzpomněla, že jsme byli na výstavě zahradkaru a meli tam ochutnávku sušenek z medu ( takový zdravější varianta susenek). Malýmu to moc chutnalo. Paní to mela na pásky, tak bych mohla místo pásku vykrojit vánoční motivy a zabalit to a každý den by měl sladkost 🙂

bartovaandrea
autor
16. říj 2016

@duluxka taky bezva napad 🙂 a me napadli jeste zviratKa plastovy, nebo dreveny, ty nemame vubec, a zvirata.jsou u nas top 😀