Co dát k Vánocům 4letému a 2letému dítěti?

tomikjoejoe
9. lis 2016

Maminky, máte nějaké tipy co koupit k Vánocům pro 4letého kluka a 2letou holčičku, aby si s tím vyhráli oba? Hrají si většinou spolu a pochybuji, že se to v dohledné době změní. Stavebnice, skládačky, mašinky, autíčka, kuchyňku, nářadí, figurky zvířátek apod. máme. Děti dostanou každý knížku, ale chtěla bych jim dát i něco většího s čím by si vyhráli oba. Budu ráda za každý nápad 🙂

mulgrew
9. lis 2016

mám stejne stare deti a dostanou drevenou kulickovou dráhu cuboro.a jestli jeste nemáte, kup jim od mindoku den a noc.s tim si taky vyhraji oba.nebo meta-forms.starsi bude skladat dle zadani a mladsi se na tom nauči barvy a tvary

korin
9. lis 2016

Den a noc naše děti bohužel nebere. Mají necelých 5 a 2,5 roku. Kromě vláčkodráhy a stavebnic mě napadá snad jen kuličkodráha. Naše děti si rády hrají s pokladnou. Syn prodává, dcera nakupuje.

svetlus_pepca
9. lis 2016

Mám teda syna 2,5 roku, ale koupili jsme k Vánocům Play-doh modelínu. Zatím jsme modelínu nezkoušeli, tak jsem zvědavá. Věřím, že se bude líbit. Jinak chceme ještě dětský stan, protože si chodí hrát pod stůl, za křeslo a tak. A ještě chceme zkusit obrázkové Člověce, nezlob se. To by se také mohlo chytit. Tak třeba takhle u nás 🙂

lenka5731
9. lis 2016

albi tužku kouzelné čtení?

mulgrew
10. lis 2016

@korin my s den a noc zacali a nase deti jsou od te doby z logickych her a hlavolamu nadseni.máme uz slusnou sbirku a ja jsem rada.letos se diky tomu ctyrletak zucastnil logicke oympiady poradane menzou a v nasem kraji se delil o 1-2. misto v kategorii předskolaci a prvni trida.porad lepsi nez clovece nezlob se,ja nemám rada takove to jen hazeni kostkou
@lenka5731 tu máme, dostali loni k vanocum a moc je to nechytlo,teda ani ja nejsem nadsena,jsem se tesila,jak vzdy k narozkam dostanou novou knizku a nedostanou.pokud se nechytne ani mrnavka (2,5 roku),tak ji temer nepouzitou zase prodam 🙂
misto toho dostanou nove sady karet k logicu

tomikjoejoe
autor
10. lis 2016

Děkuji za odpovědi, našla jsem dřevěné hlavolamy, vypadá to trochu i jako kostky a navíc to odolá destruktivnímu zaměření naší malé 🙂

jbzirafa
10. lis 2016

Jestli vydrží u stolu a mladší nedává vše do pusy tak doporucim kouzelný písek. Pískoviště doma: )
Nebo stavebnice. Doplněk k tomu, co máte- náš kluk dostal blikaci semafor k autům, značky. Nebo stan,tunel,domeček ..

kacenka1111
10. lis 2016

A

lenka5731
10. lis 2016

@mulgrew opravdu je to nezaujalo? Jaké knížky máte? Mně to přijde super a hlavně z těch knih pro starší jsem nadšená (Česká republika, Atlas světa, Hravá angličtina, Anglický obrázkový slovník). Kromě němčiny se připravuje i knížka Lidské tělo.

Tak ať dobře vyberete.,

mulgrew
10. lis 2016

@lenka5731 máme hrave uceni.ale lidske telo vypada zajimave.no uvidim,zatim to neprodam,treba se jeste chytnou 🙂

korin
10. lis 2016

@mulgrew Já bych se klidně spokojila i s tím člobrdem, moje dítka však příliš nezajímají ani společenské hry... snad k tomu dozrají později a do té doby se zcela neučtu. Gratuluju synovi k vítězství 🙂

tomikjoejoe
autor
12. lis 2016

@mulgrew vyhrálo modroocko.cz, děkuji 🙂