Co k Vánocům téměř dvouleté dcerce?

veveruunka
21. říj 2014

Ahojky maminky, prosím prosím o inspiraci, co koupit dcerce k Vánocům,v únoru ji budou dva roky. Předem Vám mooooc děkuju 🙂 😉

berynka
21. říj 2014

Inspiraci bych taky uvítala 😎 . Letos mě nic moc nenapadá. Ale jinak můžu doporučit Duplo v jakémkoli množství a provedení, různé vkládačky, stavebnici Geomag.

terinda
21. říj 2014

Kočárek s panenkou, kuchyňku, tabuli, krájecí ovoce/zelenina, odrážedlo, žehlící prkno s žehličkou, domeček pro panenky, doktorský kufřík, hudební nástroje, vlasatou panenku, hračky do vody - kouzelný kohoutek, vodotrysk, pastelky na vanu.
Je toho plno, stačí prošmejdit webovky 😉

katevema
31. říj 2014

Naše dvouletka dostane od nás Duplo Tržiště a velkou podložku, přenosnou tašku pro panenku, hry Duha a dřevěné pexeso, Baby Genius a knížku. Od ostatních z rodiny, co vím, tak od mých rodičů razítka se zvířátky a Moje první hry, od prababičky sadu Filly koníků. 🙂
K 2. narozeninám dostala od nás kočárek - sporťáček pro panenky a sadu k vaření na písek, od ostatních z rodiny dále obrázkovou knížku, Lego Duplo Farma a Koňské stáje, dřevěné krájecí ovoce/zeleninu, knížku s puzzle Budulínek, pastelky, hru Granna Domino Barvy, hru Mindok Králík Kuk. 🙂

mishkin
4. lis 2014

Dobrý večer, mohu vřele doporučit ručně šitou látkovou panenku...mám nějakou inspiraci ve svém fotoblogu 🙂 Moje dcerka ji dostala, když jí byl rok a stále si s ní hraje. Dá se svlékat a oblékat, takže na ní hlavně trénuje to svlékání a máma ji pak obléká 😀

ange_de_la_morte
4. lis 2014

Máme chlapečka a v lednu mu budou 2 roky. Určitě bude - kuchyňka ( moc rád mi pomáhá v kuchyni), zahradní domeček a klouzačka, Duplo ( máme velký kyblík a skládá hodně), magetické knížky ( máme knihomola 🙂) , dřevěné nářadí ( kladivo, šroubovák, atd.) , porcelánovou jídelní sadu s krtečkem ( krtečka miluje a z plastu už jíst nechce), no uvidíme co ještě vymyslí rodina a já se taky určitě neudržím 🙂

olusenka
4. lis 2014

já dneska dětem objednala na netu Zázračný tekutý písek pro hraní v interiéru pro případ špatného počasí venku.