Co k Vánocům dceři, které budou v únoru tři?

veveruunka
21. zář 2015

Ahojky maminky!Velký dotaz a velká prosba. Dceři budou v únoru tři a já vůbec nemám ponětí a ani nápad, co jí koupit k Vánocům. Jsem úplně mimo a tímto bych Vás chtěla poprosti, zda byste mi mohli pomoct s návrhama na nějaké dárky. Předem Vám mooooc děkuju 🙂 😉

victress
21. zář 2015

škoda, že je to otázka, lepší by byla diskuse, záleží na tom, co ji baví, každé dítě baví něco jiného a taky záleží na tom, jaké hračky už doma má, možností je spousta, přes kuchyňku, houpacího koně, didaktickou kostku, stavebnici SEVA, Geomag, dřevěné kostky, panenky, modelína Play-Doh, puzzle, zvukové hračky, knížky, hry od Mindok a milion dalších možností...

infokonik
21. zář 2015

Z Otázky je Diskuse, aby byla možnost reakce autorky. Hezký večer.

villetta
23. zář 2015
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.

Já bych už ve třech letech koupila třeba menší kolo, brusle a nebo lyže. Z hračet kočárek pro panenku, puzzle, plastelínu, knížku, lego .. tohle všechno jsou věci, které naše malá miluje 🙂

reniiisek
23. zář 2015

Mi se teď hrozně líbili takové ty interaktivní plastelíny.

anetka1701
23. zář 2015

Mám také únorovou holčičku 🙂 V necelých třech letech dostala kočárek pro panenky, panenku, plastelýnu, dětský klavír a knížky. Ještě se jí tou dbou i líbilo dostávat oblečení🙂 O rok později už ne :o)

Letos budu pro svoj mladší (v květnu 3) kupovat stavebnici, Barbínu (ale to kvůli starší, aby měli obě) a koloběžku :o)

genevieve
23. zář 2015

Také mám únorovou holčičku a ač původně chtěla autodráhu, najednou touží po kuchyňce, takže budeme s manželem vyrábět, babičky můžou ponakupovat nějaké doplňky. Pak od nás dostane ještě takový modelovací stolek od konkurence Play-doh, kde může dělat kadeřnici, dělat vafle, protlačovat různé tvary a tak. Pak dostane pár kousků oblečení, co potřebuje, nějakou knížku a puzzle z velkých kousků, to jí začalo bavit nedávno. No a taky si přeje od Ježíška velkou postel, takže kamarád truhlář už je zaúkolovaný🙂 Jinak je u nás dost oblíbené i LEGO Duplo a dinosauři, ale vzhledem k narozeninám hned v únoru si musíme nějaké dárky nechat i na ty narozky.

moulinkaa
23. zář 2015

@villetta A nějakou jednoduchou společenskou hru, jako třeba obrázkové pexeso nebo domino? Už by si s tím hrála?

haninen
1. říj 2015

Mojí bude na vánoce 2,5 roku a mám pro ní miminko,kočárek, plysovou frozen na spinkani a interaktivní kocicku na vodíku. Možná koupime ještě nějakou tu společenskou hru 🙂

villetta
6. říj 2015
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.

@moulinkaa Já si myslím, že jo 🙂 Mluvila jsem o své neři, se kterou trávím hodně času 🙂 jinak má pexeso takové dřevěné, normální jí ještě nešlo otočit a chce to málo obrázků. A na domino by asi neměla trpělivost 🙂