Co si přejete k Vánocům?

mourovatakocka
2. pro 2021

Ženy, co si pro sebe přejete k Vánocům? Co byste chtěly dostat? Ptám se, protože vlastně nevím, co si případně od Ježíška přát. To, co bych chtěla, nedostanz, a rok od roku jsem z dárků spíš zklamaná než nadšená. Tak jsem zvědavá, jak to je jinde 😊

uzivatelkapetra
2. pro 2021

Mám to dost obdobně, až si říkám jestli jsem fakt tak člověk bez fantazie, že si nejsem schopná ani nic přát.

anetka1701
2. pro 2021

Já letos dostala koně 😅 mám vybráno... Ale co bych ráda, tak nějakej super kuchyňský robot co dělá zeleninu... Furt něco krájím a strouhám, brala bych úlevu...

g_m
2. pro 2021

Já mám v tomto štěstí, že manžel se vždy trefí s dárkem a nemusím nic vymýšlet nebo mu radit 🙂 Co ho nenapadne, tak si koupím během roku sama, ale umí vymyslet hodně dobré dárky. A hlavně jsou to dárky pro mě, žádné pomalé hrnce a podobné hrůzy (moc nemusím vaření), jak tu holky v jiném vláknu psaly... Měla jsem minulý měsíc narozeniny a dost mě překvapil, protože mě vzal do sexshopu, ať si něco vyberu 😀 Tak jsem si vybrala! 😍 😂

krisstina93
2. pro 2021

Taky sem každoročně zklamaná :D málokdy dostanu něco, co fakt chci, i když ono je problem, že je nikdy nic nechci (nebo si spíš o nic neřeknu) :D letos bych chtěla přebalovací batoh, ale takovy aby byl nositelny i bez dětí :D to sem zvědavá co mě čeká :D pak knížky, ale to musím vždy dát konkrétní seznam, zbytek rodiny nečte a vždy koupi buď nějakou hovadinu nebo něco co už mám :D nejlepší dárek co mi dal muž byl meč :D to je asi jedina věc, se kterou me kdy potěšil, jinak mi dával šperky, hodinky a na takove věci nejsem :D

michaela666
2. pro 2021

Živý stromek, smaženého kapra ( na toho se těším celý rok), aby dcera měla dobrou náladu a celý den nemrčela. Aspoň 15 cm sněhu, abychom mohli jet dopoledne sáňkovat. A hlavně celé svátky nestrávit cestováním po republice...Dárky si s manželem už pár let nedáváme, ale ocenila bych poukaz na masáž a "volný" víkend, kdy se nemusím o nic starat a vstávat s dcerou v 5:30. 😃

zuuzav
2. pro 2021

Ja treba nemam rada prekvapeni, tak si pokazde reknu, co presne chci 😁. Letos mam v oku kavovar ☕

pavkova28
2. pro 2021

@mourovatakocka my si letos kupujeme sonické kartáčky. Tak jestli manžel ještě něčím překvapí? Ale umí vybrat dárky i sám. Loni jsem dostala toaletní stoleček o kterém jsem pár let zpět básnila jak by se mi hodil 🙂
Tchýně řekla ať si vyberu něco jen pro mě. Nic pro rodinu, nic pro domácnost 🙂 vybrala jsem si sadu na gel lak nehtíky. Hlavně lampu. Tak to se těším 🙂

uzivatelkapetra
2. pro 2021

Vlastně jak nad tím přemýšlím, tak jsem se poslední dobou nadchla pro krevetkárium, ale jsem zas takový studovní typ, pochybuju, že by mi koupil to akvárko, které bych chtěla, ten filtr, který jsem si studiem výhod a nevýhod naplánovala.
Tohle asi moc darovat nejde

loylii
2. pro 2021

@mourovatakocka my si celá rodina děláme seznamy a Ježíšek z toho vybere. Tak se nestane, ze někdo dostane něco co nepotřebuje. Když už se stane, ze konkrétní osoba si zrovna nic nepřeje, tak si vlastně napíše to, co si chce koupit, ale Ježíšek mu to koupi a ta osoba vlastně ušetří peníze a pod stromkem má věci, který mu udělají radost. Takže mamka má letos v seznamu - dálniční známku, drahou bělíci pastu co si kupuje, krém Lancome co používá, přímo věci ze Sephory, víkend na Šumavě v hotelu co si vybrala na únor atd.. a my ostatní to děláme taky tak.. nemám rada překvapeni a největší radost mi uděláji moji blízcí, když mi koupi to co opravdu chci a ne to, co su mysli, ze potrebuji😍

lachtanice86
2. pro 2021

Fen, včera mi po 5 letech umřel

darkwitch
2. pro 2021

Letos si přeju telefon, sice mi pořád ještě funguje, jenže uz se mi tam nevleze žádná aplikace, mobilni banka mi teď přestala fungovat...z menších dárků je to french press, poukaz na audioknihy, vretenko... těch drobností by se našlo, uz jsem se rozhodla si udělat seznam co chci, protoze mam spoustu malých prani, ale když se ne nekdo zepta tak nevím...

zelenaesmolda
2. pro 2021

@mourovatakocka
Nic protoze to,co bych chtela jsou drahe darky,ktere stejne nedostanu.

jeyre
2. pro 2021

Letos si přeju nový termohrnek a batoh na notebook, když bude Ježisek štědrý, tak ještě knížku. Mým malým snem je šicí stroj, ale na to je manžel moc velká držgrešle, takže budu muset šetřit z výplaty...

mamikry
2. pro 2021

@mourovatakocka Podlozku na jogu od Korkie a kozenou kabelku od Bodline.

ajja87
2. pro 2021

Popravdě od ty doby, co máme děti, se nějak moje priority změnily a nepřeji si nic konkrétního, prostě mě tam stačí i blbé ponožky, aby děti neřekli
, že tam nic nemám, ale jsou to pro mě už Vanoce jen o dětech... Je ale pravda, že letos mě zaujal jeden náramek a moc by se mi líbil a vubec by mi nevadilo, kdyby byl pod stromeckem 😂, ale trochu se bojím co tam najdu, jelikož ja mám uplne jinej vkus než manžel a malokdy se právě trefí s něčím, z čeho bych měla radost... Ale mám právě faky problém, že mám ráda překvapení a prostě si o konkrétní dárek říct, protože pak to pro mě ztrácí kouzlo Vánoc

martiniquest
2. pro 2021

Preju si normalni zivot. Mnoho se mi toho letos splnilo (zhubla jsem na normalni bmi, konecne spim aspon nekdy v kuse, splatili jsme celou hypoteku, byli na dovolene v Alpach, mam za sebou operaci zil). Preju si jit obcas na rande se svym manzelem (coz ted dva roky nebylo), zhubnout dalsich 5 kilo, konecne obhajit doktorat, najit si dobrou praci. Hmotne veci si nepreju zadne, vsechno, co potrebuju a chci, to si koupim a z hmotných prekvapeni byvam casto zklamana. Delam to tak, ze si pisu wish list, a když si chci udelat radost, vyberu neco z nej. Zaroven si tak prehodnotim, zda tu danou vec opravdu potřebuji. Dárky pod stromem pro me prestaly mit smysl.

elinkav
2. pro 2021

Co potřebuji, to si koupím během roku, takže je těžké vymyslet něco na Vánoce... letos si třeba přeji jen zdravotní pantofle 🙂.
Největší radost mám stejně z radosti dětí a manžela. Radši dárky dávám než dostávám. 😊

2hanah
2. pro 2021

@michaela666 a protože u nás je to podobně jako píše zakladatelka nebo se i stane, že vůbec nic nedostanu nebo bohužel jen praktické dárky, které vlastně neberu jako pro mě, protože když celý rok se starám jako blbá o pětičlenou rodinu, vařím pro ně, sama nakupuji, uklízím po nich, starám se o děti, tak potom ještě dostat pod stromek žehličku nebo podobnou věc, abych mohla zase jen obsluhovat rodinu a nikdo si nevšimne, co by mi fakt udělalo radost, ani můj chlap ne a ani se po tom nepídí a dokonce není ani schopen mi dárek objednat, pokud mu napíšu, co chci nebo přímo pošlu odkaz, je mi fakt líto, takže pokud na to mám, tak aspoň občas na ty Vánoce udělám radost i sobě a koupím nám víkendový wellness pobyt pro dva a to si pak konečně užiju dárek, odpočinek, obskakování a Vánoce i já, protože, co si budem povídat, Vánoce miluju a jsou s dětmi krásné, ale ženská se prostě nezastaví.

lovemusicsun
2. pro 2021

Já jsem už před pár týdny dostala Thermomix, takže pod stromečkem nic nebude. Tak nějak tajně doufám, že ještě dostanu nový telefon, který fakt nutně potřebuju, ale vzhledem k výdajům za Thermomix v to nevěřím a asi bych ho ani nechtěla, cítila bych se špatně, že jsem vycucala z domácnosti tolik peněz najednou.
Jinak u nás si někdy řeknu co chci, někdy nechám manžela ať se snaží. Vždycky mi koupil hezké dárky, tak stěžovat si nemůžu.
Letos si ale nejvíc přeju ať jsme hlavně všichni zdraví a můžem na Vánoce ven, v posledních pár týdnech se plácáme v jedné viróze za druhou.

ondul
2. pro 2021

Já tak nějak nic nepotřebuju, tak si ani nic nepřeju. Nebo takhle, voucherů na jídlo, lístků do divadla beru všema deseti plno, ale že by mi udělalo radost nějaký triko, kterejch už deset mám, nebo šála, kterou už mám taky, to se říct nedá.

nick1234
2. pro 2021

@mourovatakocka za mě nejak nevidím důvod si na sílu něco přát jen kvůli tomu ze zrovna teď jsou Vánoce 🤷‍♀️ Já jsem mnohem radši, když mě manžel něčím překvapí (at je to to cokoliv, ne vždy se úplně trefí 🙈😂). Ale abych si rychle vymyslela co teď potřebuji/chci …dáváme si jen drobnosti nebo trapné užitečné věci 🤣 proste abychom pod stromečkem neco měli a co opravdu potřebujeme, si koupíme ve chvíli kdy to opravdu potřebujeme, ne čekat na Vánoce 😒 ty u mas jedou hlavně pro syna ❤️ Tomu se v rámci možnosti snažíme vždy splnit to největší přání a pak už nějaké drobnosti nebo věci co potřebuje 👌

michaela666
2. pro 2021

@2hanah To u nás manžel ví čím mi udělá radost. Téměř vždy se trefí i do věcí, které bych si vybrala sama.
Máme docela nákladný koníček, takže si na podzim nakoupíme nějaké vybavení a to bereme jako vánoční dárek. Jak dcera poroste budeme si dávat pod stromečkem dárky i mezi sebou, ale zatím mi tenhle stres kolem nákupů a lítání po obchodech/ na poštu odpadá.

klokanka31
2. pro 2021

@mourovatakocka Já chtěla náušnice, ty jsem dostala k narozeninám, a tak jsem nevěděla co bych mohla chtít. Ale manžel se asi zase trefí přímo do mého vkusu, se mě poslední dobou pořád ptal jestli mám pořád tak ráda Oldřicha Nového, a jestli mě nemrzí že nemám CD od Karla Gotta, takže vypadá že dostanu kolekci DVD a CD 😊

petradt1986
2. pro 2021

Ja tak nejak nic nepotřebuji. Kupujeme hlavně detem. Co chceme si kupujeme behem roku. Malickost si nejakou dame. Aby deti videly, ze jezisek dava i tatkovi a mamince. Ale u mě je to po celoročním honění (z prace do prace), spíš o odpocinku, tuně jídla a pohadek.

terezuka
2. pro 2021

Listky do kina (jinymi slovy rande s manzelem - muz vybere film a zajisti, aby nam nekdo pohlidal deti).

j.a.n.i
2. pro 2021

14 dnu dovolené 😁

nagojka
2. pro 2021

Ja si preju jenom to aby me mel pritel porad rad,aby jsme byli stastna rodina a byli vsichni zdravi🙂o hmotne darky nestojim tohle je pro me mnohem vic..kort kdyz ted prochazime mensi krizickou tak si preju aby se vse urovnalo..omlouvam se,musela jsem to nekam napsat🥺❤️

zuzkasim
2. pro 2021

Já se zamilovala do této kolekce https://www.pottenpannen.cz/vanocni-kolekce-ros... Vůbec nic z toho nepotřebuju, prostě se mi to líbí a těší mě, že to navrhovala Češka. Jestli z toho něco dostanu, uvidím, Ježíškovi jsem psala🙂 Taky bych ráda knihu a koženou minipeněženku, takže nakonec jsem toho vymyslela docela dost. Ale doopravdy mě nejvíc potěší, pokud bude doma na Vánoce pohoda, což není se dvěma puberťáky vůbec samozřejmé. A kdybychom se dostali třeba na nějaké bruslení a mohli v klidu navštívit příbuzné, to by bylo skvělé.

biciklissie
2. pro 2021

Nemám s tím problém. Za prvé si většinou dost věci přeju a za druhé mi vůbec nevadí si přát, i poslat konkrétní odkazy. A za druhé mi nevadí praktické dárky. Manžel, když vymyslí sám, tak se někdy trefí, někdy je, je to dost sazka na loterii. Plus mi třeba vadí, když zbytečně vyhodí spoustu peněz za sadu kosmetiky, když by mi mohl za to mohl koupit něco lepšího, že... 🙂. Letos si přeju termohrnek, pánev na lívance, ovoce v čokoládě a drátěný adventní hrnec. Tak uvidím, co z toho dostanu. V každém případě tuším, že dostanu něco dodatečně i za porod syna, tak to se těším. Já bych si namyslela věci, co bych chtěla dostat, no jéje. Plus taky rada dárky dávám, zvlášť dětem, taky to rada balím. Tak to je další dárek pro mě, svým způsobem.

me_druhe_ja
2. pro 2021

Co bych si opravdu přála bohužel není možné (aby byl syn zcela zdravý), tak si aspoň přeju, aby byl co nejvíc v pořádku, začal konečně chodit, mluvit pak a celkově se vyvíjel jako normální kluk. 🙂 Jinak si přeju pyžamo. 😀