Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Holky, pojedeme na pár dnů do Bratislavy. Máte tip na nějaké fajn restaurace poblíž centra? Pokud možno ne klasické turistické pasti a kdyby to bylo vhodné pro děti, tak super. Co se týká vyžití, tak máme v plánu procházky centrem, hrad a ZOO. Ještě něco nemáme vynechat? Kdyby jste měly nějaké info kolem případného parkování, tak taky moc ocením. Pohybovat se budeme, a i bydlet, fakt hlavně centrum. Případně moc děkuji a začínajícím dovoleným zdar.