villetta
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.
villetta
13. říj 2015

Přijde mi to takové zvláštní. Já jsem už v 18 bydlela dobrovolně sama 🙂 ale je pravda, že kluci jsou trochu někde jinde. 🙂

villetta
12. říj 2015

@katinkastud Taky navštěvujeme Repromedu a máš pravdu paní dr. Krajčovičovou jsem tam taky dlouho neviděla a jsem celkem ráda.

@haninka712 A máš pravdu, že výměně lékaře nezabráním 🙂 Všichni ostatní jsou moc ochotní a příjemní

Držte mi palce příští týden jdu na punkci 🙂

villetta
7. říj 2015

@petrajurinova Je to Ava tak jak se to píše, když oslovuješ tak Avo 🙂

villetta
7. říj 2015

Některé názory můžeš získat i tady. Docela chápu tvou situaci, taky jsem dělala výzkum pro BP a bylo hodně těžké dostat z lidí nějaký kloudný názor 🙂

villetta
7. říj 2015

Vím, že jsem takové podobné kupovala v makru do rodinné restaurace, ale teď jsem je tam delší dobu neviděla

villetta
7. říj 2015

@luckylee Tak to ti závidím. Snažím se kouření hodně omezit a taky kouřím slimky. O miminko se zatím snažíme a nejsem nějak schopna přestat. Doufám, že to půjde jako v tvém případě, až budu těhu 🙂

villetta
7. říj 2015

Moje známá má chlapečka tohoto jména, akorát on má italské příjmení a píše se Christian. A když byl malej, tak mu říkala většinou Christianku 🙂

villetta
7. říj 2015

Byl to jenom takový nápad a postava z mého oblíbeného filmu a máte asi pravdu, že v česku by to nešlo 🙂 děkuju za radu .. budu hledat dál

villetta
6. říj 2015

@jika10 Je hrozně zvláštní, jak většina lidí nedostane to, co by chtěla a dostanou to ostatní. Já bych hrozně chtěla dvě holky, nejsem na kluka nějak nastavená. Ale ještě ani nejsem zatím v tom a na 100% vím, že budu mít dva kluky. Docela třeba obdivuju mou mamku, která měla dva kluky a ve 34 si řekla, že chce ještě jeden pokus a vyšla jsem jí já. Třeba budeš mít na třetí pokus takové štěstí jako moje máma 🙂

villetta
6. říj 2015

@standin Já si myslím, že Robin je úplně super jméno pro holku 🙂 Mám hrozně ráda cizí jména, ale nejdou moc říct zdrobněle a to mi vadí. Co říkáte na jméno Ava pro holčičku?

villetta
6. říj 2015

Zkusila bych klidně nějakou z brněnských tanečních škol.. Nebo vím, že v líšni v selesiánu bylo něco jako cvičení s dětmi. Jinak švagrová chodila s malí do žabin na tanečky, ale bohužel si nepamatuju, kde to bylo 🙂

villetta
6. říj 2015

@kopruz je to hrozně jednoduché .. Je to mexická kuchyně, ale ne pálivá. Zapékací miska se vypodloží klasickou tortillou, do té se nalije směs kuřecího masa a smetany (na to bych se mrkla na netu, každý to dělá jinak) tortilla se potom zaklopí a celé se to posipe velkou vrstvou sýru cheddar a může to být i směs s eidamem 🙂

villetta
6. říj 2015

@moulinkaa Já si myslím, že jo 🙂 Mluvila jsem o své neři, se kterou trávím hodně času 🙂 jinak má pexeso takové dřevěné, normální jí ještě nešlo otočit a chce to málo obrázků. A na domino by asi neměla trpělivost 🙂

villetta
23. zář 2015

Já bych už ve třech letech koupila třeba menší kolo, brusle a nebo lyže. Z hračet kočárek pro panenku, puzzle, plastelínu, knížku, lego .. tohle všechno jsou věci, které naše malá miluje 🙂

villetta
23. zář 2015

Já bych to klidně střídala, ale začínala jsem kupovanýma a něco málo do toho třeba i přidala 🙂

villetta
23. zář 2015

Krůtí prsa s omáčkou z hlívy ústřičné a štouchané brambory 🙂

villetta
23. zář 2015

@katinkastud Bohužel s tebou musím souhlasit. Hlavně s tou poslední větou :(

villetta
17. zář 2015

Holky může se stát, že by mohla kamarádka otěhotnět ihned po vysazení HA? Nedostala 12 dní menstruaci, ale test je negativní zatím :(

villetta
17. zář 2015

Holky dneska budu dělat enchilada con pollo tak mi držte palce 🙂

villetta
17. zář 2015

@martin_kolda tak to jsem moc ráda, máme tam letět poslední týden v září na golf a měla jsem z toho docela velký strach