Je možné odhalit těhotenství už 8. den po oplodnění?

lzii
27. srp 2015

Zdravím, zajímalo by mě zda je možné odhalit těhotenství už 8 dpo... Jsem 23DC (MS mám pravidelnou) a ovulace byla 19/8.
Pobolívá mě podbřišek, až jakoby pálí a brní...Mám udělat test ještě dnes nebo počkat do rána ?
Díky moc

andrrriiik
28. srp 2015

Ahoj,já bych počkala tak do toho 10DPO minimálně.Anebo sis ho už udělala? 😉

lzii
autor
28. srp 2015

Ahoj až dnes z ranní moci, ale negativní...

andrrriiik
28. srp 2015

Zkus za pár dní,může být ještě brzo 😉

luckylee
28. srp 2015

Ahoj.Já si delala test az v den kdy se mela dostavit ms a i tak tam byla skoro neviditelna carka.3dny predtim jsem jednorazove dost zaspinila.Kazdopadne celou dobu nez se objevila ta poradna druha carka jsem tusila,ze je neco jinak.Tak kazdopadne jeste vydrz,nestresuj se a drzim pesti. 🙂

sarkoc
28. srp 2015

Ahoj 🙂 já to sama na sobě poznala nějaké 4 až 5 dní po...měla jsem snad všechny ty běžné příznaky, co se popisují - pocit jako kdybych to měla dostat, bolela mě prsa, dělalo se špatně z různých pachů atd...test byl ještě asi 14 dní po negativní, ale 20 dní po už to bylo naprosto jasné 🙂

Myslím, že 9 dní po je dost brzy.

nonacek
28. srp 2015

@lzii ano je to mmožé, vlastni zkušenost 😉

lzii
autor
28. srp 2015

Bohužel dnes ráno byl test negativní, ale mám 5 dní do MS. Tak to zkusím až za těch 5 dní, dnes jsem 24dc, MS mám pravidelně po 28dnech dnech.
Mě spíš poboliva podbřišek v místě ovulace..

andrrriiik
28. srp 2015

@lzii Jo,to bude nejlepší v den očekáváné MS.Já měla u dcery příznaky dávno před očekávanou MS,ale test jsem si dělala až v den MS,a byla tam slaboulinká,skoro neviditelná čárka.U syna jsem neměla příznaky žádné zezačátku,až v den MS,už jen ze zvyku po 9m snažení jsem udělala test,a rovnou dálnice 😉

lzii
autor
28. srp 2015

přikádám foto raního testu , jako jediny viditelny priznak mam to ze nesmasim ryby ale ted je jím 3 dny po sobe a nemuzu se jich nabazit :D
Ale na testu nevídím nic

andrrriiik
28. srp 2015

@lzii Test je opravdu negativní,ale jak jsem psala,nejspíš je ještě brzo,pokud těhotná jsi 😉

saga100
28. srp 2015

@lzii Uplne to stejny resim...taky jsem delala test a taky negativni. Budu testovat za 5 dni znovu, pokud to nedostanu. Je to hrozny cekani ☹

lzii
autor
28. srp 2015

@saga100 tak si můžeme dát vědět jak která dopadla . Brala jsem clostik a urogestan , ale remysli ze se na vsechno vy***u a zkusim to prirodni cestou...jinak se snažíme už půl roku, co ty ?

saga100
28. srp 2015

Určitě dám vědět 🙂. Já beru Nosifol první měsíc. Jinak jen kyselinu listovou. No a na jaře jsem měla Gynex, který mi teda krásně srovnal cyklus. V úterý to mám dostat tak jsem zvědavá jak to dopadne. My se snažíme tak nějak od května. Jenže jsem měla poměrně rozhozený cyklus, kdy jsem menstruovala 14 dní, takže než se to po Gynexu srovnalo a najela mi OVU tak to trvalo a funguje mi cyklus ukázkově od července. Vím, že se snažíme chviličku, ale červíček mě hlodá "proč" to nejde...

andrrriiik
28. srp 2015

Tak to jsem holky zvědavá,jak která dopadne 😉 Držím vám palce 🙂

lzii
autor
28. srp 2015

@saga100 to máš docela podobné, my se snažíme od března a listovku beru taky, teď mám ještě 3 cyklus clostilbegyt a utrogestan. Předtím jsem měla cykly dlouhé třeba i 40 dní, ale clostilbegyt mi to srovnal a nahodil ovulku. Takže toho cervicka jak říkáš mám taky každý měsíc pár dní před MS 😀
@andrrriiik děkujeme však sleduj fórum a dozvíš se jak jsme dopadli 😉

irennn
28. srp 2015

Já měla už 8 den po ovulaci toto a z odpolední moči. Je to možné

andrrriiik
28. srp 2015

@irennn Ty jo,to je pěkná čárka.Ta moje nebyla skoro ani vidět ještě v den očekáváné MS 🙂

saga100
28. srp 2015

@lzii Me se dneska zpustil i naruzovely vytok. Dostat to mam az v utery tak si jeste malicko delam nadeje 🙂

lzii
autor
28. srp 2015

@saga100 já mám výtok maximálně z utrogestanu jinak nic. Ale s těmi výtoky je to dost individuální. Známá má 3 děti a výrok nebyl ani u jednoho

lzii
autor
28. srp 2015

Holky co je to ten pregnyl , nemuzu se to docist co to v tele dela ... dík

lzii
autor
29. srp 2015

holky co rikate na takove zaznamy bazalni teploty ? Černě označená ovulace 🙂

veronikav31
29. srp 2015

@lzii Ahoj, Pregnyl je injekce na vyvolání ovulace a zůstává v těle několik dní po aplikaci-obsahuje Hcg hormon, po něm jsou těhotenské testy falešně pozitivní
Jinak to, že se snažíte už půl roku je málo, lékaři doporučují Clostilbegit až po víc jak roce snažení, ty jsi v normě, takže doporučuji nestresovat se

rybamrazena
29. srp 2015

Ano je - dokonce i dřív.

lzii
autor
29. srp 2015

a co ta vzrustajici BT ? muze to neco znamenat ?

veronikav31
29. srp 2015

@rybamrazena Maximálně tak z krve a nikde není jistota, že MS přece jenom nedorazí, proto by se mělo testovat v den MS, nejlépe 1.den zpoždění MS, dříve to nemá smysl.

veronikav31
29. srp 2015

@lzii Bt může ovlivnit spousta věcí, od teploty v místnosti, nemoci, vzrušení, cokoliv. Bt není průkazná, zvlášť když užíváš Utrogestan, který Bt ovlivňuje, proto při jeho braní nemá smysl měřit

lzii
autor
29. srp 2015

@veronikav31 aha to jsem nevěděla, díky za informaci

veronikav31
29. srp 2015

@lzii Nemáš zač 🙂

loc
29. srp 2015

@lzii ahoj, ja tohle tehotenstvi zjistila take velmi brzo, cca 9 dni po ovulaci, a to pomoci stejneho testu, co psala irennn a dokonce z odpo moci a carka byla podobne silna. A mama test mi den pote z ranni moci udelal jen slaboulinkeho ducha. je to Benu test z Benu lekarny, tak jestli to nemuzes vydrzet, zkus si koupit ten a za par dni testnout 🙂 drzim palce 😉

lzii
autor
29. srp 2015

@loc MS má dorazit za 4 dny, to už vydržím 🙂 ale díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru