Chlapecké jméno Kristián, jaký na něj máte názor?

slleennkkaa
7. říj 2015

Holky chtela bych se Vas zeptat na jmeno Kristian, jaky na nej mate nazor ? A mate nekdo Kristiana? Jak mu rikate zdrobnele? Dekuji =)

villetta
7. říj 2015
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.

Moje známá má chlapečka tohoto jména, akorát on má italské příjmení a píše se Christian. A když byl malej, tak mu říkala většinou Christianku 🙂

tesorino1234
7. říj 2015

@slleennkkaa U nas to je typicke meno pre romske dieta tak ako Kevin , Nikolas....ale to je len u nas,hovorim svoj nazor...ja ako pocujem toto meno,vybavim si osadu...keby tak nebolo je to pekne meno aj mne sa paci,ale uz pre toto by som ho nedala...ale nepytaj sa na nazor ostatnych,daj si take ake sa paci tebe,kazdemu sa paci nieco ine 🙂

zitulkah
7. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

Kristian mi právě nepříjde v ČR jako obvyklé jméno, ale jak říka villetta asi se mi víc líbí s Ch na začátku 🙂

banitram
8. říj 2015

Také se mi víc líbí varianta Christian - už kvůli kratší verzi Chris. Kristián, Kris mi moc nezní. Ale hlavně aby se mu hodilo k příjmení - s příjmením jako Šoustek nebo Balabán by vás asi jednou proklel ....

kattyd
8. říj 2015

My máme Kristiána, říkáme mu Kristiánku, Kikísku, Kiki.

slleennkkaa
autor
12. říj 2015

Diky holky, nas vzdycky napadne nejake jmeno, ale zatim vubec nejsme rozhodnuti. A to mam za chvili termin =D Asi se rozhodnem, az prcka uvidime =)