Co ke 40. narozeninám?

hermelinah
15. bře 2018

Ahoj, není chyba v nadpisu, ale vím, že je tady spousta holek se super nápady, a tak prosím o radu, tip co pro kamarádku ke 40. narozeninám? Jaký nejoriginálnější dárek ste dostaly, nebo daly někomu vy? Díky dík

misicka1988
15. bře 2018

@hermelinah Co třeba nějaký " hýčkací" dárek v podobě poukazu ? Masáž , kosmetické ošetření , čoko lázen....atd... mě bude ani ne za rok také 40 let , a docela bych něco takového od kamarádky ocenila. A nebo pokud má ráda dobrodružství a vzrůšo , tak třeba nějakou únikovou hru... Nedávno jsme ji dávali dceři k 18 tým narozkám , a byla nadšena. Vzala sebou partu kamarádů a užili si to. 🙂

hanih
16. bře 2018

Záleží, co má kamarádka ráda. Mě by potěšil taky nějaký ten wellness dárek, nebo třeba gurmánský dárek - poukaz pro dva do nějaké luxusní restaurace, která je dobře hodnocená, vaří tam speciality apod. Ale krásné by bylo třeba jen to, že by přišla a řekla - hele, máš narozeniny, vyhradila jsem si pro tebe celý den a noc, vymyslíme si výlet, nakupování, restauraci, večer zábavu atd. (co spolu rády děláte) a jdem si to užít 🙂

luckamarcu
16. bře 2018

@hermelinah ahoj, no já dávám většinou něco jako třeba zlatej medailonek kde jsou buď vyryta jména a datumy děti, nebo jeho vlastní čas na medailonku vypadá to jako hodiny... Pokud chceš něco extra volila bych unosy komandem apod... 🙂 ale sama musíš zvážit jestli na to psychicky dotyčnej má... 🙂 pak třeba let balónem... Je to taky o penězích... Já jsem na tohle blázen ale samozřejmě zvažuju co jak u koho... Teď jsem dala ségře a svagrovi unikovou hru z psychiatrické léčebny 🙂

luckamarcu
16. bře 2018

@hermelinah teď čtu že je to pro kámošku.. Asi šperk, nebo nejakej kurz apod.. Např. Kurz automatické kresby 🙂

kacakkv
16. bře 2018

Mrkni ke mne do alba,jsou tam saty z tisicovky,vlastni postovni znamky,nebo muzes darovat noviny,ktere vysly v den narozeni...

zuzineckah
16. bře 2018

@hermelinah no hele, já byla na oslavě stejného výročí mé nejlepší kamarádky před dvěma týdny. Koupila jsme jí krásné psaníčko Calvin Klein. Já vím, nic originálního... Ale situace je takové, že ač jsme výborné kamarádky (hodně spolu odžito), tak já jsme se už dávněji odstěhovala a už se tak nevídáme, takže vůbec nemám přehled, co aktuálně preferuje a pod. Navíc ona má opravdu všechno. Takže jsem zvolila jistotu, byť neoriginální 😀 Módu má ráda, takže jsem vsadila na hodnotný elegantní doplněk a největší radost jsme stejně obě měly ze setkání 👍 Nicméně pak psala, že kabelka je naprosto luxusní a že jí až dojalo, jak jsem se jí trefila do vkusu, i když už spolu po nákupech neběháme😍 Takže i tak se dá no... Teď řeším, co švagrové ke třicetinám, a to je taky oříšek🙈

drzticka81
16. bře 2018

Me bude 40 taky uz za par-me by potesil zazitkovy den s mou kamoskou-my jsme s mou nej kamoskou na nase 25.narozky (mame je kousek od sebe) zajely na tyden do Parize,kde jsme si to max uzily 🙂)) bylo to super 🙂)) ted by me potesil i den-zajet si na otocku do Vidne-kaficko,sachricek,ve vlaku sampano 🙂)) oblezt obchody, podivat se po meste,zajit na nejakou bastu 🙂))) nebo treba tady o kina-vecere,darek........nebo nejaky kurz,o ktery by mela zajem 🙂)))

drzticka81
16. bře 2018

nebo bych si s ni zajela na muzikal do prahy-ja chci videt zas krysare-jeeeeeee,tam projit prahu,obed,nakupy-super .-))))

zuzineckah
16. bře 2018

jinak, pro švagrovou jsem zvažovala kurz vaření (ale ty top jsou obsazené).

herminka
16. bře 2018

Já jsem zastánce darování zážitků - podle toho, co kamarádka preferuje. Mě by třeba potěšil let na paraglidu, už jsem jednou byla a žiju z toho rok a půl 😀

@drzticka81 Ty jsi přesně můj člověk s tím Krysařem 🙂

vevero13
Autor odpověď smazal
Zobraz
vevero13
16. bře 2018

kamaradce jsem koupila original jeleni sperk.

vevero13
16. bře 2018

manzel dostal poukaz k emanuelovi ridimu a moc se nam tam libilo. a chutnalo 🙂

penelopaw
16. bře 2018

Ke 30. narozeninám jsem od kolegyně dostala "průřez" svým životem - dala si tu práci a na základě mých různých vyprávěních, o nichž jsem si ani nevybavovala, že bych jí je říkala, mi dala svázanou "knížku", kde byla fotka porodnice, v níž jsem se narodila, fotka školky, do které jsem chodila, foto základky, gymplu, VŠ, ... až po budovu zaměstnavatele a aktuální dům, v němž jsem tehdy bydlela. U všeho byly letopočty a ke každé fotce byl malý dárek - k porodnici dívčí miminkovské bačkůrky, ke školce kapesníček se šmouly, k ZŠ písanka apod.

penelopaw
16. bře 2018

Jinak určitě nezklame balíček, kde může být víno, co má ráda, něco k jídlu, poukaz do obchodu, kam chodí kupovat oblečení apod. - ke všemu může být i nějaká legenda typu: "Touhle značkou jsem se s tebou poprvé opila / tohle jsi jedla, když tě oslovil tvůj přítel / tady jsme se fotily v kabince / ..." 🙂

snahnah
16. bře 2018

Mamka predloni oslavila sice 50.,ale taky kulatiny 🙂 my deti jsme se slozili na retizek s diamantovym priveskem. Od kamaradky dostala puget 50 ruzi a lahev vina. A tatkovi jsem na 40.dala 40 ruznych piv... Pivar no, tak zalezi jake ma kamaradka zajmy :D

babanci
16. bře 2018

Já jsem svojí kamarádce koupila vstupenku na muzikál, nikdy žádný neviděla a říkala, že by ráda někdy jela. Užily jsme si krásný den. Vyrazily jsme už ráno, prošmejdily Prahu, nakoupili si, zašly na dobrý oběd a pak na kulturu. Bylo to moc fajn.

penelopaw
16. bře 2018

Jo a k letošním Vánocům jsem dostala přívěsek se jménem - vtipně, že jeden od rodičů a jeden od manžela, který si pamatoval, že jsem ho už dávno chtěla dostat, takže mám dva 🙂. Na stránkách vyrábějí i jiné šperky - např. tenhle se mi moc líbí třeba pro babičku s tím, že na ptáčcích by byly uvedeny iniciály dětí: http://www.silvername.cz/strom-s-ptacky. Ale pokud má kamarádka ráda Sex ve městě, tak může mít vlastní přívěšek á la Carrie 😉.

mamamtbo
16. bře 2018

Indoor letani..

hermelinah
autor
16. bře 2018

Holky děkuju, ste zlaté🙂)

miskazbrna
19. bře 2018

já jsem kamarádce koupila culík z pravých lidských vlasů. Dá se barvit i kulmovat a nasazení trvá jen asi 2 minuty. Dá se z něho udělat na plesy nebo jen tak i krásný drdol. Kámoška byla moc spokojená.Koupila jsem ho na www.clipinhair.cz

penelopaw
19. bře 2018

Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale líbí se mi i tradice, kterou zavedli tátovi sourozenci. (ale ne každý na to je) Když slavil 60, tak měl velkou rodinnou oslavu. Sourozenci mu složili nějakou oslavnou písničku, přičemž hosté dostali text a mohli zpívat s nimi, táta dostal na hlavu indiánskou čelenku (z dětí byl nejstarší, tak ho zvolily svým náčelníkem) a každý přítomný měl říct, co se mu vybaví, když se řekne tátovo jméno, a jaká je jeho nejstarší vzpomínka na něj. toto nemusí nutně proběhnout na oslavě, ale lze sehnat nějaký blok, kam příbuzní, kamarádi a kolegové něco v tomhle smyslu napíšou, mohou doplnit obrázkem, fotkami, ... a oslavenci se kolikrát objeví vzpomínky, na které už třeba zapomněl 🙂.