Dekorační obrázky z Večerníčků kolem postýlky

agne
2. čer 2013

Ráda bych se inspirovala ryze českými dětskými hrdiny z večerníčků 😀 jako Manka, Runcajs, Cipísek; Křemílek a Vochomůrka; víla Amálka a motýl Emanuel; Maxipes Fík a Ája; Malá čarodějnice; Rákosníček; Bob a Bobek; Krteček, prostě klasika - dají se tyto motivy někde sehnat?
Napadlo mě snad je udělat jenom z dětského kalendáře, ale ten rozměr je docela průser kvůli velikostem rámečků. Jinak co jsem se dívala, tak třeba nějaké obrázky třeba Krtečka jsou, ale už k nim nejde sehnat snad kromě A je to! další dekor s jiným motivem ve stejném rozměru.
No a zrovna malovat je vlastnoručně 😅 . Dík za tip jestli jsi měla stejný (podobný) nápad a jak jsi si s tím poradila... 😉 🙂

veruska007
3. čer 2013

@agne Kdybys byla z Brna, tak Ti to namaluju 😉 . Malovala jsem klukům pro změnu zvířátka.
Jinak je to hrozně jednoduché: stáhneš z omalovánek z netu obrázky, jaké chceš, necháš zvětšit na kopírce na velikost A2 - A3 (nebo jak chceš velké), hodíš na zeď přes kopírák, vybarvíš tónovacími barvami, obtáhneš černou a je to 😉. Mně trvalo asi 10 obrázků 6h. A ty večerníčkové postavy jsem kdysi malovala temperama na koleji kamarádkám nad postel 😉

monad
3. čer 2013

a co eshopy??? taky ted všude lovim samolepky na zeď, stěhujeme se .... ale ty teprve mimíska čekáš viď??