Dětské hřiště Wickey - zkušenosti

klaradolf
24. dub 2019

Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s nákupem dětského hřiště od firmy Wickey? Děkuji.

lucjnka2412
3. čer 2020

Můžu se zeptat proč kupujete tam ? Krom zastávky dle mého je to nepoužitelné prosím máte zkušenosti s truhlářem

rom4nk4
4. čer 2020

@lucjnka2412 já osobně jsem v ČR nenašla žádné hřiště, kde by byly nahoře tak hezké domečky a celkově tolik doplňků...

ev.ka
4. čer 2020

Truhláři mají dlouhé dodací lhůty, jsou vcelku drazí, navíc jsme u wickey našli takové hřiště, které se líbí i starším klukům... ne nějaké obyč domečky, ale horizontální žebřík, horo stěnu, provazovou stěnu apod.

lvanoval
16. črc 2020

Dobrý den, máme také objednané hřiště. Chci se zeptat, pan co vám dovezl hřiště mluvil česky? Já jestli mám oprášit slovník

rom4nk4
16. črc 2020

@lvanoval ano česky 😀 u nevim co to bylo za společnost, ale klasická česká, něco jako toptrans, geis apod.

lajochova84
17. črc 2020

@lvanoval mluvil česky, jen mi volal cca 30 min předem, já u předání nebyla. I SMS předem, zda souhlasím s datem dodání byla cesky.

lvanoval
18. črc 2020

@lajochova84 děkuju za odpověď 😊 prosím nevzpomenete si jaká to byla přepravní společnost?

rom4nk4
18. črc 2020

@lvanoval dohledala jsem to v sms a bylo to GEFCO. Psali dopředu, který den se nám to hodí.

rom4nk4
18. črc 2020

Ještě posílám naše hotové hřiště. Zakoupeno přes fatmoose.cz
Vše v pohodě, žádný problém. Dřevo ok, návod OK, vše sedělo. Trochu jsme si to upravili kvůli dispozici zahrady. Překáželo by “Áčko” u houpaček, tak jsme nahradili zabetonovaným sloupem. Za nás spokojenost.

hanka_ostrava
11. bře 2021

Ahoj holky, nemáte nektera toto? https://wickey.cz/detske-hriste-s-dvojhoupackou...
A nebyly byste mi ochotne vyfotit navod,vc. soupisu?

mwoman
17. bře 2022

@radik5 @popelka34
Dobrý den, jak jste prosím spokojeni s odstupem času s dětským hřištěm od Wickey? Děkuji za zprávu.

rom4nk4
18. bře 2022

@mwoman dobrý den, my vše úplně v pohodě… žádný problém, hřiště využíváno maximálně 🙂

ev.ka
18. bře 2022

@mwoman bude to 3 roky, co jej máme. V pohodě, drží, manžel ale vylepšoval zavětrováním. Máme tři kluky a dalších 5 děti chodí od sousedů, kamarádi ze školy.... Jako využité na 100%

popelka34
23. bře 2022

U nás taky úplně v pohodě, žádný problém se neobjevil 😉

lucinecka5
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirkajirkajirka
20. říj 2023

@klaradolf POZOR ZDE NENAKUPOVAT. Objednali jsme dřevěnou sestavu pro děti. Po měsíci a něco přišla celá zakázka plesnivá, prkna od starého tmelu, steřelá, některé desky jevily známky použití. Skluzavka prasklá. Nejdřív z nás dělali blbce, že je to normální. Po několika mailech (některé už jsem musel volit výhružné) trvalo další měsíc, než jsme z nich dostali zpět peníze.(všechna komunikace v Angličtině). Tady si už nekoupím ani palivové dřevo!!!!!!!