Ergonomické vibrační lehátko/houpátko

jr1986
6. čer 2018

Zkušené matky, které vibrační houpátko/lehátko byste doporučily, které je ergonomické již od narození. Děkuji

absintka19
6. čer 2018

Zadne lehatko a uz vubec ne vibracni.

vzkazyzuniverza
6. čer 2018

Houpatko, ktere bude jakkoby zavesene a budes v tom mimi moci houpat dopredu, dozaadu, vr vzduchu klidne, ale jinakk vibracni houpatko obycejne s meelodii, jsme jen vyhodili penize, vubec nam to nepomohlo. Lepsi je klasicka kolibka, nebbo zavesna a zpivat. Za medvidka s bilym sumem take vyhozene penize, proste nezabira, neekomu treba jo.

vzkazyzuniverza
6. čer 2018

@absintka19 a cemu vadi vibrace? Jen by me to opravdu zajimalo. Urcite to bude ze zdravotnich, ci psych duvodu, co hrozi? Diky

ajronka
10. čer 2018

My si zítra jedeme pro lehátko Tiny Love 3v1 Cozy Rocker Napper. Je pro mimčo hned od narození na ležení do 9 kg a do 18kg pro dítě na sezení. Chtěla jsem něco, v čem budu moct mít mimčo v obýváku a přenášet ho třeba do kuchyně, když budu vařit. Nechtěla jsem druhou postýlku nebo cestovní postýlku, která by zabírala moc místa a šlo by s ní špatně manipulovat při převozu z místnosti do místnosti.

1nelinka
10. čer 2018

@ajronka presne tohle jsme meli a vyuziky tak 2x 😂😂mala v nem vubec nechtela byt..presne jsem si myslela jak si ji v tom budu prenaset ze tam bude hajat a pozorovat zviratka a pekny prdlajs😅😂😂

ajronka
10. čer 2018

@1nelinka tak já doufám, že malému se v tom bude líbit 😉

1nelinka
10. čer 2018

@ajronka oni celkove deti nechteji byt nikde pripoutany..ale prodala jsem ho asi za 1800 tak za zkousku nic nedate..cekame druhe mimco a zadne lehatko bych uz nekoupila.. hrozne se nam osvedcila houpacka Hačka ta je k nezaplaceni

ajronka
10. čer 2018

@1nelinka my ho máme taky z bazárku za super cenu, takže by mě to až tak úplně netrápilo, než kdyby to bylo za plnou pálku 😊

1nelinka
10. čer 2018

@ajronka ja ho kupovala nove a hrozne nemile me prekvapila jeho kvalita:/ ale manzel mi ho dovezl z polska tak se dalo jen tezko vratit..ale kdybych ho videla na zivo nebo bych ho koupila prez cesky net tak bych ho urcite vratila..ale uvidis treba se v nem bude prckovi libit a to je to nejdulezitejsi

ajronka
10. čer 2018

@1nelinka snad ano. My právě v Polsku na něho taky koukali a ta cena mě odradila, i když většinu věcí máme odtamtud. Ale prohlédla jsem si ho a líbil se mi.. No maximálně se v něm pohoupu sama, když ho malý odmítne 😂