Jakou koloběžku pro cca 4-letou holčičku?

kamilka007
18. lis 2014

K Vanocum bychom dcerce chteli koupit kolobezku, ale vubec se v nabidce neorientuju. Vim, ze chci skladaci, cenou do 2000,- a kvalitni, bytelnou, ale lehkou. Dcerce budou 4 roky v dubnu a vysoka je tak akorat na svuj vek (cca 100cm), jestli na tom teda zalezi. Diky za tipy! 🙂

krystalka
18. lis 2014

My jsme synovi něco před 4. rokem kupovali nejdřív tu skládací kovovou ve Sportisimu, byla to nějaká obyčejná, myslím Arcore, asi za 600,-, jezdilo se mu na ní dobře, naučil se to hned a byla lehoučká, ale potom začal chodit do školky a tam měli ty koloběžky s nafukovacími koly a tak si k 5.narozeninám přál taky takovou....pořídili jsme Yedoo Two a syn je moc spokojený doteď, má nastavitelná řídítka a nosnost do 100kg, takže se na ní klidně sveze i dospělý....ale je už celkově těžší, než ty skládací, je i delší, takže pro ten začátek byla určitě lepší ta skládací....akorát synovi pak vadilo, že jak má malá kolečka, tak že se zasekává na nerovnostech....jinak tu Yedoo dělají i menší velikost, Yedoo One, ta je tuším od 100 cm, ta naše byla od 115 cm...

amallie
18. lis 2014

micro maxi

janca_dobi
18. lis 2014

Já dnes objednala Puky R03, ale ta teda není skládací. K nám na vesnici potřebuje větší kola, s těmi pidi kolečky na těch skládacích koloběžkách by si tu tak akorát namlátila. Puky milujeme, takže tak ... 😀

myskin
19. lis 2014

Na jaře jsem taky vybírala koloběžku. Nakonec jsme koupili Puky nevím už typ ale je už větší asi od 5 let, má velká kola, jízdní vlastnosti super. Není tak lehká jako skládací koloběžky, ale jízda je na ní určitě lepší. Kdybych kupovala skládací tak určitě od značky Micro - z těch skládacích mi přišly nejlepší.