• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký batůžek pro batole? Poraďte

24. září 2008 
Maminky, ktere chodite s capartama, jaky maji vase deticky batuzek a svoje nezbytnosti? na hracky, svacinu, knizku a neco na sebe? nechci zadneho plysaka, jelikoz vetsinu casu travime na pisku...
diky za tipy!
muj favorit je zatim http://www.doldyruksaky.cz/pro_kazdy_den_turtle.html , ale rada si necham poradit! diky
24. zář 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, my mame tenhle:

http://www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=117930

Helenka ho zboznuje :slight_smile: Byl to hlavne jedinej, co jsem nasla, ze je na 2-5 let, vsechny ostatni detsky jsou na 3-6, takze jsem mela lehkej vyber. Mame ten cervenej.
24. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky za tip, ten tady maji. (nelibi se mi moc ty barvy teda...) u toho doldy nepisou, pro jak velky je dite, tak cekam, jestli odpovi na dotaz :slight_smile: Je mozny, ze u nej budeme muset skoncit taky :grinning:
24. zář 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, tak si ho zkus najit na jinejch shopech, tam mozna ten vek pisou (nebo aspon doporucenou vejsku ditete). Ja jsem takhle taky prohledavala X shopu a nekde nejaka informace byla a nekde ne...
24. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
google mi nasel jedinou infotmaci a to, ze je vhodny od metru vysky potavy na jednom jedinym webu, coz mi nestaci, jako duveryhodny zdroj, tak cekam, co napisou primo z doldy, jinak zabehnu pro salewu. stoji tady 19e a bude vymalovano.

Hele a Helenka muze v pohode i s tim batuzkem sedet v ergu? na prvni pohled mam pocit, ze nebude prekazet, ale nevim...

a jak s pranim? muze normalne do pracky? Bo z pisku bude vecne humac, tak mi jde o udrzbu. co na nem pisou za symboly.
24. zář 2008 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do erga se vejde dost blbe, resp. jde to, ma ho tak jako vysunutej nad ergem :slight_smile:, ale neni to nic moc a spis ji ho sundavame. Ale to je mozna jen Mirkuv psychickej blok, ze prej kdyby se s nim normalne zasunula do Erga, ze by ji to tlacilo a kdesi cosi :slight_smile:

Praci symboly jsem ted zbezne hledala a nenasla. No ja normalne nase batohy obcas peru na 40, ted si nejsem jista, jestli na normalni program nebo nejakej jemnej, a jeste zijou, tak pocitam, ze tenhle to snese taky, jeste jsem ho neprala.
24. zář 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek