Jaký kočárek pro panenky?

katkaajirka
28. črc 2019

Ahoj holky, určitě mi tu poradíte 😉 vybíráme skoro dvouleté dceři kočárek pro panenky. Je velký výběr, ale naživo toho moc k vidění není. Uvažujeme nad Smoby Quinny a Bayer Chic Mika. Máte někdo porovnání těchto dvou? Chtěla bych něco stylového, 😀 aby vydržel a nebyl hned další rok malý, no a cenově tak do cca 2tis. Házejte mi klidně fotky a recenze na vaše kočárky pro panenky, na které nedáte dopustit. 😉
Díky všem!

stef9328
28. črc 2019

@katkaajirka My mame tenhle, je to taky Bayer a dcera je s nim uplně spokojena, sice vyuziva pouze pozice co je s "korbickou" ale casem na vse prijde. Dostala ho na Vanoce,kdyz ji bylo 2,5 roku. Kamoska kupovala starsi taky tento stejny a ten smoby Quinny mladsi dcerce a ta mladsi jezdi i s tymhle Bayer -rukojet se da dat uplne nizko viz foto. Takze i pro male deticky idealni.

katkaajirka
autor
29. črc 2019

@stef9328 děkuji moc za fotky. Vypadá moc dobře a ta polohovací rukojeť je opravdu výhodou, že vydrží dlouho. Ten Smoby mi navíc přijde, že má malou korbičku a větší panenka než Baby born by se tam už asi nevešla.

katkaajirka
autor
29. črc 2019

@stef9328 a co to máte za krásnou panenku?

stef9328
29. črc 2019

@katkaajirka Ano smoby je moc maly,oproti tomu co mame my. Jejda ted nevim jak se jmenuje, objednavala jsem ji na 4kids.cz ...je jako opravdova (teda opravdovy kluk) 😀 Na hlavicce ma napsane Lorens

stef9328
29. črc 2019

Jo a obleceni normalne mame koupene z F&F vel.56 a krasne mu sedi. Haha
@katkaajirka

katkaajirka
autor
29. črc 2019

@stef9328 je fakt krásná, vlastně krásný 😀 kluk jak se patří. To je dobré vědět 😉 o panenkách Lorens jsem už slyšela, tak aspoň vím, co vybírat. Moc děkuji.

stef9328
29. črc 2019

@katkaajirka jojo je moc krasne zpracovany, se vsim vsudy,jako opravdovy jak se oblece. Neni zac, preji aby jste vybrala nejlepe