Kdy vaše děti přestaly ostatním brát hračky?

zrzinda
4. kvě 2023

V jakem věku už budu moct jít na hřiště s dcerkou a nedesit se, ze přijde k dítěti a začne mu bez dovolení brát jeho věci? 😂

emillyhk
4. kvě 2023

@zrzinda Syn má dva a čtvrt a stále hračky v nestřeženém okamžiku bere 🙈 Ale je to lepší, většinou už stačí říct ne a nemusím mu v tom fyzicky zabránit. Tak snad to někdy přijde 😄

zelenaesmolda
4. kvě 2023

@zrzinda
a proc by ses toho mela desit?kdyz vezme hracku tak vysvetlis,ze si s tim hraje jine dite a nabidnes jinou.

kurpilova
4. kvě 2023

@zrzinda učila jsem od mala děti,když si chtějí od někoho půjčit hračku,aby nabídly tu svoji...píklad chce půjčit na písku motyčku tak nabídne své hrabičky nebo auto...

kurpilova
4. kvě 2023

mělo být příklad

martikbertik
4. kvě 2023

@zelenaesmolda kéž by to bylo tak jednoduché 🤣

martikbertik
4. kvě 2023

@zrzinda u nás peklo, každý den. Řev, řev, řev 😡

krisstina93
4. kvě 2023

Nikdy sem to neřešila, mám děti naučené od narození, ze všechno není jejich a když někdo něco používá, tak mu to nervu z ruky, Jo když někdo pohodi na písku nějakou hračku a jde pryč, tak to si vyzkouší a prozkoumaji, ale z ruky nikdy nikomu nic nebrali.

majaveja
4. kvě 2023

Já měla asi štěstí, ale moje děti jiným nikdy hračky nebraly, hrály si se svými. Ale spolu vzajemne, to si berou všechno 😀

kristyn86
5. kvě 2023

Syn to delal tak cca do 2,5 let. Dokud neumel mluvit a nebyla s nim domluva. Pak to nejak preslo,kdyz si umel rict. A to jsem mu to vysvetlovala celou dobu,jak se to dela spravne. Nazorne jsem mu to ukazovala...Aby aspon udelal prosim prosim rucickama. Aby nabidl svoji hracku na vymenu. Tu on pak nabizel,ale stejne si tomu druhemu tu hracku rval z ruky. No a dcera to nikdy nedelala. Takze kazde dite je jine.Nic si z toho nedelej. Vim,ze je to neprijemne,ale on to jednou delat prestane. A je dobre,ze se mu to snazis vysvetlit. Nestresuj se 😀

veronicka89
8. kvě 2023

Valí se na zemi...řve když jdeme domu, v obchodě chce občas něco nutné koupit ale princip hraček a hristi chápe asi od 1 roku...
Zeptám se ho jestli nekomu mužem půjčit...když dovolí dáme když ne nedáme.... když půjčí a daně dítě mu nabídne i svoji může si s ní hrát...

Nějak jsem zatím nezaznamenala nikdy problém... 🙂

Má 2 roky

veronicka89
8. kvě 2023

A když vidí hračku co se mu Mega líbí podívá zvedne do ruky řeknu že je chlapečka a dá mu ji...

lvl16
9. kvě 2023

Synovi jsou tři a nepamatuji si, že by někdy někomu něco rval z ruky 🙂.

eldoradoh
9. kvě 2023

Naštěstí to nikdy nedělal..