• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek pro panenky jako chodítko. Poraďte

1. listopadu 2009 
Ráda bych své dcerce k prvním narozeninám koupila kočárek na panenky, který by mohla používat jako oporu na první krůčky. Nemáte někdo tip na nějaký šikovný? Plastové jsou jako opora moc lehké a nestabilní, zmenšeniny normálních kočárků se mi moc nelíbí. Nejvíce by se mi líbil dřevěný, ale zase bych vzhledem k jejich ceně chtěla vědět, zda je kvalitní a stabilní. Moc děkuju za tipy.
30. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestačily by golfky pro panenku? Malý je miluje ještě teď :wink: Stojí kolem 200kč :sunglasses:
30. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem si taky myslela že by to mohlo fungovat a když jsme pořídily a to podotýkám konstrukce golfek je kovová tak to bylo k ničemu a jak se o ně Lili opírala převracely se, ale můj hodný taťka nám k té konstrukce naspod přivařil takové kovové závažíčko a je po problému. Super s tím chodí a fakt to pomohlo. :wink:
31. říj 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme plastový kočárek a je velmi stabilní. Ale jako chodítko nikdy nesloužil, protože to s ním malé nějak prostě nešlo a ona se bála o to opřít, to radši před sebou tlačila židli. Dám fotku do svého alba, můžete se mrknout.
31. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeš jí tam muset naložit nějaké krabicové džusy nebo mlíka, balík Aquily. Tyhle lehký plastový hračky (nákupní košík, kočárek, sekačka) jsou tak lehký, že to ujíždí a navíc se o to nemůže opřít, podjede to. Jsou stabilní jen samy o sobě, ale nepočítají, že se někdo pověsí na rukojeť. Na první kroky je nepoužitelný. Bud nic nebo aktivní chodítka, je jich plno.

Máme ikeácký, pro mě hezký, jednoduchý, úplně nejdřív v tom vozil právě ty mlíka, aby to nejelo tak rychle, má to regulaci protáčení koleček. Kuk.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40060836
31. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc diky za tipy. Prave ze zminovanych duvodu jsem se poohlizela po drevenem kocarku, ze mi pripadaji tezsi a tim stabilnjesji. Jeste to promyslim, kdyztak ho holt mala dostane az k Vanocum.
31. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek užije slečna určitě,i kdyby nesloužil jako chodítko, ne? dřevěný jsou krásný. tak dobře vyberte:slight_smile:)))
31. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako chodítko bych kočárek nedávala
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek