Kolobežka pre 2,5 ročné dieťa. Aká je vhodná?

evaviki
10. čer 2011

uvazujem nad kupou kolobezky pre Sebina, len neviem aka je vhodna.. uvitam kazdu radu 🙂
dakujem

benjik
10. čer 2011

@evaviki Ahoj,my kupujeme naší dvouleté dceři tuto: http://www.obchod-detem.cz/obchod/kolobezky/kol... a pak ještě worker dělá podobné: http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...
N ato naučení to stačí,pak ji asi pořídíme už lepší třeba http://www.rappa.cz/kolobezka-medvidek-pu.html

Jinak doporučuji,aby vzadu byla ta dvě kolečka kvůli stabilitě.

evaviki
autor
10. čer 2011

@benjik njn, lenze som niekde citala, ze ta, co ma vzadu dve kolecka je tak na par mesiacov.. ☹ ale zase ta cena (ten worker) je celkom ok, tak by to snad nevadilo..

benjik
10. čer 2011

@evaviki Myslíš kvůli kvalitě nebo jak? tak je pravda,že na těchto se dítě naučí držet stabilitu a pak můžeš klidně za rok přejít na tu alu klasickou. Já taky počítám,s tím,že ji máme tak na rok dva a pak koupíme už klasiku asi. Nela ji už zkoušela,ale právě,že ještě tu stabilitu na ni neudrží,tak jsme se rozhodli pro tu co má vzadu dvě kolečka. No a jinak jestli u vás máte chodníky ve stejným stavu jako my tady,tak vám stejně dýl jak rok dva nevydrží.

evaviki
autor
10. čer 2011

@benjik kvoli kvalite nie, spis som myslela, ze maly uz ma dva a pol a v podstate za par mesiacov by uz mohol jazdit na vacsej..
jj, dlazobne kostky 😀DD to je fakt, na tom sa rozbije vsetko..
bola som dnes v par obchodoch hladat, nie je to jednoduche, mali iba alu, ale pre starsie deti (moc vysoko riditka).. chcela som ju vidiet "nazivo", ale asi mam smolu, neviem najst obchod, kde by nejake mali..

benjik
10. čer 2011

@evaviki no ani ne kostky,jako spíš samý díry 😀 hele ,tady na ní jezdí i 4-letý děti. No jestli chceš vidět jak ty plastový vypadají,tak se mrkni do tesca v letnanech atd

evaviki
autor
10. čer 2011

@ benjik dnes som hladala v tescu (eden), ale nemali.. ☹

evaviki
autor
13. čer 2011

@benjik este ma napadlo.. davas malej helmu, ked ide na kolobezku?

benjik
13. čer 2011

@evaviki v edenu je nemívají,to chce fakt letnany nebo globus na Černáku nebo ve sportu kdekoliv,ty dražší koloběžky jsou de facto stejný jako tyto levný,jen desing je jiný. Helmu samozřejmě budeme pořizovat. už ji máme i vybranou. Sháním i chrániče,hlavně ty na kolena,ale všude mají až od 3-let a to je jí velké.

evaviki
autor
13. čer 2011

@benjik tak sme boli v globusu, trojkoleckovu nemali, kupili sme nakoniec taku alu, ale pre mensie deti, takze sa daju dat riditka nizko, co je fajn.. zatial sa na nu len pokusil postavit, musime mu pridrzovat riditka kvoli rovnovahe, inak sa sam pekne odraza.. tak som zvedava... 😀

benjik
15. čer 2011

@evaviki tak to je super 😉 No si představ,dnes mi přišla ta koloběžka z prvního odkazu. No děs běs,nějakej čínskej šmejd to je,strašně nekvalitní. Navíc mi k tomu neposlali osu na zadní kolečka,takže senedala ani složit.( tu mi pán po pošle zítra). strašně jsem z ní byla zklamaná. No odpo jsme byla s malou v kauflandu a tam měli tu s púem,co jsem psala,že ji časem pořídíme zlevněnou jen na 500,- tak jsme se domluvili s mužem,že tu čínu prodáme akoupili jsme ji tuhle. A vážně těch peněz nelituli,to je jak nebe a dudy,ty dvě koloběžky.

evaviki
autor
15. čer 2011

@benjik jeee, tak ta s puem je hezka.. tak nejak som si to predstavovala, stve ma, ze maly neudrzi rovnovahu, takze ho to ani nejak moc nebavi.. tak neviem, ci tuto este odlozit a kupit trojkoleckovu.. ako jazdi Nelka? ide jej to?

benjik
15. čer 2011

@evaviki no ty klasický alu prý zvládnou děti až tak ve 4-letech. já jsem jí ještě tu koloběžku nedala až 9.července,na narozky.Ale už koloběžky zkoušela,právě tu co máte vy a ví jak se odrážet,jen tu stabilitu,nezvládla. Proto jsme koupily,tu co má dvě kola vzadu,.je už od 2.let.