Krátké pohádky o zvířátkách pro nejmenší s obrázky

ivanas11
7. zář 2011

Ahoj maminky (a tatínci 🙂 ).
Chtěla bych koupit nějakou hezkou knížku s kratšími pohádkami o zvířátkách. Aby text byl rychle zapamatovatelný a obsah jen o zvířátkách. Dcerce je 1,5 roku a ráda u jídla poslouchá (jinak občas moc nejí). Už nevím, co jí vykládat, když znám jen ty klasické jako červená karkulka aj (což jí asi nic neřekne, zvířátka přecijen znají i ti nejmenší). A obrázky by taky nebyly na škodu, kdyby jsme si je pak mohly i prohlížet. Budu ráda za dobré tipy! Do knihkupectví se nedostanu a najít i knihu na netu jen podle názvu, to by mě taky mohla zklamat. Díky moc všem! 🙂

dana3262
7. zář 2011

Ja mam rada basnicky ze Spalicka a u malyho vede pejsek a kocicka, ale ty jsou dlouhe.

naty
8. zář 2011

taky se přikláním ke špalíčku, nebo můžeš zkusit nějaký bajky pro děti, ty sou většinou krátký a dobře se to pamatuje 😉

eriska
8. zář 2011

u nás vede Dvakrát sedm pohádek http://knihy.abz.cz/prodej/dvakrat-sedm-pohadek, jsou to veršované pohádky, já si je pamatuju ještě z děstsví a malému se moc líbí a to je malý o kapinku menší než vy😉 jinak klasickou zvířátkovou, těch máme hodně, ale bez povídání, většinou jen obrázky zvířátek..my teda u jídla moc nepovídáme, ale zase povídáme u spinkání a to jeden den říkáme, jaký zvířátka jsou v lese, co tam dělají, pak zase třeba v zoo, na dvoře, ve vodě, je toho hodně, co se dá vymyslet🙂

kopretina82
8. zář 2011

Taky máme 2x7 pohádek,vykládáme dodnes i se starším a už je "blábolím" i mladší.Pamatují se bezva a moc se mi líbí 😉

veruska007
8. zář 2011

Máme pohádkové knížky z Levných knih od nakladatelství Axioma. Jsou to krátké pohádky, stojí cca 29,-, mají malý formát, máme snad všechny 😉, využíváme u jídla, u dr., jsou malé, takže nosím v taškách, kabelkách 😉.

A potom k jídlu speciálně jsem koupila knížku O koťátku z domečku. Je to mlsném koťátkovi, jak chtělo pořád všechno papat, super, malý se u toho pěkně rozpapal!