Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Které houpací lehátko je vhodné už pro 2měsíční miminko?

lucika
27. říj 2015

Maminky, vybírám pro našeho měsíčního syna houpací (vibrační) lehátko a nemůžu se rozhodnout mezi těmito třemi, proto vás prosím o sdílení vlastních zkušeností.
http://detska-lehatka.heureka.cz/chicco-kresilk... - můj favorit, líbí se mi, že jde dát úplně do lehu a má melodie. Nevím ale, jak se v něm sedí staršímu kojenci, když je tak ploché, nemá ty postranice jako jiná lehátka, obávám se, že do něj dítko zadečkem "nezapadne". Má dostatečně houpavou konstrukci?
http://detska-lehatka.heureka.cz/fisher-price-s... - u tohoto se mi líbí, že lze využít i v batolecím věku, ale váhám, jestli je vhodné pro takové miminečko, nemá žádnou oporu pro hlavičku a nevím jak moc je ta poloha pro kojence naležato. Každopádně počítám, že v něm neleží jako v tom prvním rovně, ale je tam jako ve vajíčku. A podle toho co se u výrobku uvádí, tak má jen vibrace a žádné melodie nebo zvuky?
http://detska-lehatka.heureka.cz/bright-starts-... - nemá sice polohu naležato jako chicco, ale zase má opěrky, ale nečetla jsem na něj moc kladné reakce. Má ale k vibracím i hudbu.
Budu ráda za vaše zkušenosti. Děkuji. Lucka

alulan
5. lis 2015

Ahoj,
známí mají snad od narození toto a jsou nadšení,
http://detska-lehatka.heureka.cz/4moms-mamaroo-...
ale to si budeš myslet, že jsem blázen, že ti to radím, že. Je drahé.
Z tech co ty vybíráš mi připadá, že ani jedno nemá moc pevná zádíčka, takže polohu naležato bych asi moc neřešila, protože bych ho tam fakt nadlouho nenechávala. Zvlášt to FP mi připadá hodně forové. Chicco bude jen nakrátko myslím. Zkusila bych pořídit neco , kde jsou kdyžtak zaseknout nožičky,aby e nehoupalo, využiješ ho více později.
Všechny tři jsem viděla u svých kamarádek, je to tam nastejno dle mého skromného názoru. Měla jsem podobné z MMB jen v předsíni na odkládání prcka za pár stovek než se vyzuju a neumím si představit, že bych v něm měla malýho déle, maximálně jako jídelní židličku ale jinak já nevím. My osobně jsme zvolili do obýváku houpačku, vibrace jsou prý na prdíky, ale houpání zaujme každé dítě. Tomášek se mi spokojeně houpal i 40 minut, to bylo k nezaplacení :_). Když se podíváš na MMB na muj nick alulan, mám ho myslím v inzerátech.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=82305256&ta...
Tím nemyslím, že si ho máš koupit ode mne 😉 , asi si ho i ráda nakonec nechám na dalsího cvrčka, ale ty zádíčka byly z pevného plastu a potažené polstrováním a to je o něčem jiném. Tomík v tom býval snad od 3 měsíců myslím a pecka. No ale nevím, na co si ho prioritně pořizuješ. Taky už bych nehleděla na to do 18ti kil. My totiž měli ještě
http://detska-lehatka.heureka.cz/fisher-price-l...
na něm je praktické, že můžeš na krmení zablokovat to houpání. Miminečku bych ho stejně podložila dekou.
Roční děti mají kolem deseti kil a už před rokem tě žádné křesílkou většinou nebude zajímat. Jíst bude v jídelní židličce a sedět ti v něm už nebude. Takže do devíti, max 11ti kul křesílka stačí. No myslím, že tě spíš zmátla než poradila, že. Snad budete ale nakonec spokojení. 🙂
Lucka

Sem začni psát odpověď...

Odešli