A co takhle SEDÁTKA pro vaše nejmenší?

misa_fisherprice
5. pro 2017

Krásné ráno,

včera to bylo o hracích dečkách a dneska přidávám SEDÁTKA od Fisher Price. Uklidňující sedátka zabaví děťátko, když je čas na hraní jsou připraveni zvířecí kamarádi, kteří jsou zavěšeni na hrazdičce (posiluje se jemná motorika a koordinace zraku s pohyby rukou), sedátka mají i funkci vibrací, které vaše miminko přenesou do světa snů.

Prvni na obrázku je SEDÁTKO COMFORT CURVE DELUXE - plyšová vložka je ve tvaru roztomilého zajíčka❤.

Druhé na obrázku je HOUPACÍ SEDÁTKO od miminka po batole RAINFOREST - je to praktické sedátko 3v1, které roste spolu s dítětem. Ze sedátka můžete udělat i houpací křesílko pro batolata do 18kg. Skládací, přenosné a pevné sedátko 😘.

Máte rádi naše sedátka od Fisher Price?

Ježíšku, také se necháš inspirovat?❤

krteczech
5. pro 2017

Sedátko jsme měli, respektive takové houpátko. Občas to byla jediná záchrana, jak aspoň umýt nádobí. Pustila jsem mu na něm melodie a on byl spokojený.

nikinnna
5. pro 2017

Máme a využíváme (jen tada jednodušší a od jiného výrobce). Když byl syn malinký, mohla jsem si ho v něm vzít kam jsem potřebovala. Na zahradu, do koupelny před sprchový kout, na návštěvu k sousedce. Dneska ho využíváme na snídaně. V jídelní židlicce lupmačí, takže snídá v houpátku 🙂... Určitě je to jedna z těch "potřebných" věcí...

simasla
5. pro 2017

Sedátko, houpátko super i na první příkrmy, kdy ještě miminko pořádně nesedí. Máme ho už po sourozencích. Je to na něm znát, ale pořád drží a unese i mnohem větší hmotnost. Občas se v něm houpe i naše skoro 7 letá.

beruszka82
5. pro 2017

Máme sedátko a doporučujeme, dlouho jsme váhali zda koupit či ne,ale nakonec nelitujeme,využili oba kluci... venku i doma!

velkavera
5. pro 2017

Taky máme doma 🙂 ještě po Simonce, tak už je to takový kmet 🙂 hračky se poztrácely, ale dali jsme jiné a má ho rád i Štěpánek 🙂 super je že si člověk dá děťátko kam potřebuje 🙂

velkavera
5. pro 2017

😀 První uživatelka je vyloženě nadšená ze sedátka i po 6ti letech 🙂

luci_ela
5. pro 2017

Také máme. Sice jednoduché a od jiného výrobce, ale malá se v něm dokáže krásně uklidnit. Hlavně když pustím vibrace, to za chvíli usne 🙂 Chtěly by jsme ovšem nejlépe s hrazdičkou s hračkami a hrající

marcela8
5. pro 2017

Sedátka jsou moc fajn. Také jsme doma měli.

makynaeliska
5. pro 2017

Jako ja vim,ze je to trapny to psat,vzhledem k tomu ze Vojtovi je uz 15 mesicu,ale my ho doma nemeli ale posledni dobou oremyslime a to beze srandy ze neco takoveho poridime,on je fakt posuk (sranda) a kdybych vam ukazala kde vsude je rozlite jeho UM,uz jsme zkouseli vse a proste hruza.....Tak jsme premyslime ze tohle poridime aby v klidku sedel u pohadky na svem trunu a pil mlicko ☺️

mabi
5. pro 2017

jejda ta jsou luxusni🙂

sabri12
5. pro 2017

Na prvního jsme také měli toto, ale na druhé nemame necháváme někdy jen v autosedačce třeba když se krmí. Jinak bylo moc super.

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@makynaeliska třeba tohle????? Moc zdravíme. Míša

mandyn
6. pro 2017

Také máme doma sedátko od Fisher Price, 3v1. Starší v něm seděl hodně dlouho a myslím, že bude i mladší. Minulý týden u nás byla na návštěvě malá dvouletá princezna a ta si ho také hned zamilovala. Ten sedáček na židličku je Míšo super, šikovná věcička!

stuplakova
6. pro 2017

@simasla Jee máme úplně to stejné, zatím tedy schované, ale taky ho budeme používat. Vidím že tohle je hodně rozšířené 😀. Máme ho tu v okolí skoro všechny maminky 😀

aguaverde
6. pro 2017

Ano máme 😃 dokonce dvě od FP 😃

makynaeliska
6. pro 2017

@misa_fisherprice to vypada dobre Miso a to co je nahore na obrazku pro ty vetsi deti taky ☺️

pmikesova
6. pro 2017

Také jsme měli sedátko/ houpatko a vyuzivame do dnes. Super věc při prvních prikrmech.

sarkoc
6. pro 2017

@misa_fisherprice Mužů prosím odkaz na sedatko? Díky

reboni
6. pro 2017

@misa_fisherprice taky prosím o odkaz na sedátko.děkuji

rory_g
6. pro 2017

Panejo, to je super 😎 Pro prcka mám sedátko z duhé ruky, které je ještě bez hrazdičky, tohle vypadá parádně, vůbec jsem netušila, že existuje i takové rostoucí. Fakt palec hore...chci pracovat ve Fisher Price a hlavně mít k dispozici vše pro děti k testování!!! 😀

twoangels
6. pro 2017

Super, určitě napíšeme Ježíškovi. Náš chlapeček je obřík - váží už přes 9 kg a všimla jsem si, že většina sedátek je právě jen do 9 kg. Fisher Price jsou rostoucí - to je paráda 👍