Pejsek a Pejsinka - máte je doma?

misa_fisherprice
7. pro 2017

Krásné odpoledne,

neodpustím si téma o Pejskovi a jeho sestřičce Pejsince.🍀

Já je prostě miluji.❤

A co vy? Co vaše děti, mají je v oblibě?😍

Já si prostě myslím, že Pejska a Pejsinku zbožňují všichni.🐶🐱
Mluví, zpívají, počítají, učí rozvíjet smyslové vnímání a jemnou motoriku, prostě nepostradatelní kamarádi.
A hlavně jsou tak krásní❤.

Ježíšku, podívej se, kde dětem chybí Pejsek a Pejsinka a přimlouvám se u Tebe, aby děti tyhle kamarády našly pod stromečkem.
Míša

eva1987
7. pro 2017

Malý dostane od babičky a dědečka pod stromeček, tak jsem zvědavá snad se bude líbit, slyšela jsem samou chválu 🙂

kat295
7. pro 2017

Pejskovu sestricku dostanem pod stromeckem, ale se segrou na ni ujizdime 🙂 musela ji zabalit abysme nevybily baterky 🙂 pisnicka o tlapkach je nej, to je nas hit..

nikolettab
7. pro 2017

Dcera dostala pejsinku když ji bylo půl roku a jsou to stále kámošky. Je to jedna z mála z hraček která mě nepřivádí k šílenství když hraje stále dokola 🙂 🙂

popelucha
7. pro 2017

Na recenze právě při dnech s FP jsme s mužem synovi k Vánocům Pejska taky pořídili, tak jsme zvědaví na reakci našeho 9 m sviště :D

frndafrrr
7. pro 2017

Pejskova sestřička už čeká až se dočká na Štedrý den parťačky, věřím, že si holky padnou do oka, mne samotnou nadchla 🙂

eldrag
7. pro 2017

Nemáme a ani neplanujeme pořižovat, měli jsme jednou na pujčení, děti to nijak nezaujalo. Dcera se navíc bála nárazových zvuků.

kacazagi
7. pro 2017

Mame jeden starsi kousek, ktery jsme porizovali dnes 7mi letemu.. jako je fajn jeste, ale ne kdyz vam v noci z niceho nic v uplne tme a tichu promluvi 😀

luci_ela
7. pro 2017

Nemáme, ale bylo by moc fajn alespoň jednoho z nich mít. Naší malé by se moc líbil. Jí se totiž líbí každý pejsek hlavně jak je barevný, ale ani jeden bohužel nezpívá ani nic jiného ☹

claudie89
7. pro 2017

Pejsek už je zabalený a moc se těší na Vánoce a na rozbalení. Je nádherný a myslím si ze maminka si s nim bude víc hrát než syn😂 hračky Fisher price jsou nádherné ale Pejsek a Pejsinka jsou vážně top...a je nádherné hebounky..neni to obyčejný plysak,ale je uzasny

makynaeliska
7. pro 2017

Nemame ale musime poridit,uz jsem to rikala minule☺️ale jezisek donese jine hracky od FP tak pejska nechame na jindy

smudlinka24
7. pro 2017

Prdolka uz letos dostane od Jeziska Pejsinku, i kdyz ji bude teprve 6 mesicu.

nikinelinaty
7. pro 2017

Je to vhodné i pro chlapečka?
Já toto nikdy holkám neporidila dostaly rovnou panenku.
Ale vypadá to moc hezky malý je takový nemazlivy nemá rád ani moc chování.

Ale souhlasím je to skvělá věc na zabavení

mandyn
7. pro 2017

Pejska ani Pejsinku doma nemáme, ale moc se mi líbí a zvažuji, jestli k Ježíšku nebo k narozeninám..

kkathuska
7. pro 2017

Dcerka 8m dostane na Vanoce Pejska. Doufam,ze ji ho nezabavi starsi 2,5r 😀

sabri12
7. pro 2017

Máme doma pejska a jeste i tu starší verzi. Miluji je oba . :D

k_pusinka
7. pro 2017

Mala ma pejska od půli roka - zaujal snad intenzivněji jen jeden mesic z roku a trictvrte...

marssyy
7. pro 2017

Ano máme doma pejsinku už rok a stále si s ní má dcera hraje a nedá ji z ruky.

claudie89
7. pro 2017

@misa_fisherprice Misko,napadlo me-existuje knizka s hrdiny FP? Uplne obycejna knizka s pribehy? A pokud ne,neuvazovali jste o necem takovem? Myslim si ze pribehy hrdiny prave pejska a pejsinky,a dalsich hrdinu jako je lvicek,snek atd ve vasem zpracovani by mohlo byt zajimave. Samozrejme k tomu muze byt i zvukovy efekt ale me by se libila i obycejna knizka nebo treba leporelo..

makynaeliska
7. pro 2017

@claudie89 ja se hlasim ja neco napisu 😂To me ve skole vzdycky hrozne bavilo tak ti nejaky pribeh napisu ☺️

petra_pf
7. pro 2017

Moc děkujeme za výhru, tak pejsek se už zabydlel 🙂 Všem moc doporučujeme, má krásné písničky pro tancování, nejvíc využívaná je funkce srdíčko - hraje písničky dokola 🙂

qintus
7. pro 2017

Máme pejskovu sestřičku a věříme že Ježíšek naježí mluvícího pejska...uvidíme 😉

verrys
7. pro 2017

Malemu budou sice teprve tri mesice, ale k Vanocum od sve tety dostane prave mluviciho pejska, tak jsem sama zvedava, kdy ho pejsek zacne zajimat 🙂

papunkova
7. pro 2017

Mame pejska a ted zacal byt nejvic v kurzu 🙂 idealni darecek pod stromecek. Kdyz jsem sama na nakupu, v me mysli si neustale zpivam kdyz radi se mame tak krasnejsi je den...a asi se budete divit...ale ja umim nadherne hlaskovat brisko 😀 a abeceda uz mi taky neni cizi 😀

claudie89
7. pro 2017

@makynaeliska juuuuii tak joooo!!! Já na toto nemám hlavu😂

pandice
7. pro 2017

Malý dostal pejska k půl roku, říkáme mu Hubáček. Spí s ním v posteli, jezdí s námi autem a na dovolenou. Rád tančí na písničky. Nejvíc vede "Malý zlatý pavouk". Tři úrovně obtížnosti jsou super, dá se volit hlasitost a taky úplně vypnout. A je krásně heboučký 🤗

verunkanatalka
7. pro 2017

Bohužel nemáme...

babunka1
7. pro 2017

Máme doma pejsinku. Dostala ji dcera k prvním narozeninám a má u nás úspěch. 🙂

jennnyg
7. pro 2017

My mame pejska v angiictine,protoze zijeme v UK a holcicku v rectine,protoze tatinek je Rek. V rectine je to paradni hracka,zname pisnicky (rikadla),ktere se hezky rymuji.Zato v angiictine me to trosku zklamalo..Obe hracky rikaji nektere veci stejne,akorat v anglictine se to kolikrat vubec nerymuje..proste to zni divne,je to prelozeno do ruznych jazyku podle jedne sablony..v cestine jsem to nastesti jeste neslysela 😅

sarka49
7. pro 2017

My máme doma růžovou pejsku. Dcera dostala vloni k 1. narozeninám. Hraje si s ní stále a ráda.

gracinka7
7. pro 2017

Nemáme a mít nebudeme. Nechci domů hrající hračky.