A co BeatBo kamarádi - co na ně říkáte?

misa_fisherprice
8. pro 2017

Krásné ráno😘,

moc všechny zdravím a hned první příspěvek bude o našich BeatBo kamarádech. Hodně jsme si o nich povídali v minulém měsíci a někteří z vás je i vyhráli.

Jak se daří BeatBo kamarádům?🙉

Jsou to oblíbení parťáci vašich dětí?

BeatBo kamarádi zpívají, povídají, počítají, mají krásná světýlka, někteří z nich se pohupují i do rytmu písniček...BeatBo kamarádi stimulují rozvíjející se smysly dětí.

Ježíšku, prosím, BeatBo kamarádi (MINI BEATBO, KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK BEATBO a VELKÝ BEATBO) chtějí být s dětmi. Pomůžeš?🙏😇

qintus
8. pro 2017

SUPER!!! 🤖👍🎄🎁🔝

sitemaka
8. pro 2017

Chodime se synem bezne do hrackarny,vzdy mu neco pujcim do rucicek,po chvilce mi to vrati a pokracujem dal...Jednou jsem mu pujcila beatba a to byla chyba!pri vraceni rev,jako bych mu rvala hlavu😂no uz ho ma babicka k vanocum schovaneho ve skrini,takze myslim,ze u ni bude ten nej nej jezisek😍

sardelka15
8. pro 2017

Viděla jsem BEATBO poprvé tady, maličký ještě není na světě, ale příští Vánoce to jistí!🙂

kkaatte
8. pro 2017

Jsou super, moc mě zaujali. I malé se velmi líbí videa s BeatBo 👍

ivca1986
8. pro 2017

Moc se dcerám líbí, jak jde o tanec a zpěv, tak je to TOP. BeatBa bychom si moc přály, ale letos bohužel Ježíšek bude skromnější. Uvidíme příští rok. 😍👍

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@ivca1986 tak alespoň malé video. Hezký den. Míša

FP BEATBO CZ

https://www.youtube.com/watch?v=YJ7bKvKK4hI
ivca1986
8. pro 2017

@misa_fisherprice Jé děkujeme, podíváme se... 🙂

eva1987
8. pro 2017

Já jsem taky BEATBO poprvé viděla tady a taky jsem o něj soutěžila, ale bohužel se nepodařilo - škoda 😀, ale jelikož jsem byla nadšená a malý každý den kouká na videa na youtube a tančí jak divoch, byla to jasná volba na Vánoce a dcera ho viděla i v obchodě a hrozně mě prosila "maminko kup nám ho s bráškou prosííím" a já říkám ne zlatíčko, zkuste napsat Ježíškovi a uvidíš. Takže se těším až ho uvidí nejen prcek, ale i naše malá cácorka, ale myslím si že budeme tančit všichni, protože když pouštím dětem videa, tak zpívá a hýbe se i manžel a říká, že je to chytlavé 😀

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@eva1987 BeatBo je opravdu parťák celé rodiny. Moc si ho užijte! Hezký pátek.

matty.
8. pro 2017

Beat Bo je uzasnej 😍

makynaeliska
8. pro 2017

Je skvelej ja jsem nadsena jen na nej koukam na obrazku

rottentocore
8. pro 2017

@misa_fisherprice dnes přišel z minulé výhry. Děkujeme. Zatim ho testuji já.Malé ho nechám pod stromeček. Ale stejně si ho budu od malé půjčovat. Je fakt super. I já ve svých 31 letech bych si s ním vydržela hrát😂 .

nikinelinaty
8. pro 2017

@misa_fisherprice malý nakonec už kuličku otestoval vyvalené oči on se málem rozplazil opravdu moc děkujeme.

Jak se probudí nafotim a opravdu doporučujeme vše maminkám u dětí co se dostávají věku plazení
A starší ta do toho zpívá

Nedalo se od holek čekat na vánoce stejně by to bylo podezřelé už mám co dělat starší přesvědčit že Ježíšek existuje ;(

Už se jí nezdál ani pan mikukas,že ty děti někde viděla ;)) v 9 té třídě ;))

makynaeliska
8. pro 2017

@rottentocore se ani nedivim je bozskej 😍a to ho nemam jen jsem na nej koukala tady

rottentocore
8. pro 2017

@makynaeliska doufám že taky něco vyhrajete. Moc bych vám to přála😘

beruszka82
8. pro 2017

BeatBo? Listopadové dny s Fisher price se o něm neustále psalo i hrálo a nejen děti se do něj zamilovali ale i maminka, jak kutalející míček tak Velký BeatBo jsou úžasné hračky, jakmile se objeví nějaká soutěž na něj usilovně hrajeme ale zatím nic, tak se chodím se kochat vždy když jdu do hračkarství a zvažují míček či BeatBo, no do vánoc je ještě pár dní uvidíme co Jěžíšek přinese 🎁

sabri12
8. pro 2017

Jojo to když jsem do hračkářství tak syn je jediné z beatbo nechce jít nikdy pryč, takže odcházíme jen se řevem. :D

nikinelinaty
8. pro 2017

Posílám malého s kuličkou a všem naprosto doporučuji neměl dnes náladu, tak jednu koukací ze včera 🙂

Jak působí na Toba, ten se pořád jen točí do kola 🙂) a pořád se dívá kde ta kulička je a nemůže se odrazit a pak se vztekne 🙂)
Ale někdy ještě jsou spolu kamarádi.

Toto je fakt bomba věc.