Pejskův stoleček - máte ho rádi?

misa_fisherprice
10. pro 2017

Všichni milují Pejska a Pejsinku a jejich hračky.

Již jsme si o stolečku něco povídali, ale myslím si, že jako další inspirace pro Ježíška se bude hodit.

Každá strana tohoto výukového stolečku nabízí vašemu dítěti zcela novou hru🐶.

Vydáte se do ZOO - roztočte válečky a poslouchejte písničky o zvířátkách, mačkejte tlačítka a učíte se názvy různých tvarů v češtině i angličtině👏.
Můžete jít na farmu, zavíráte dveře stodoly a zdraví vás zvířecí kamarádi.
Můžete jít na trh a stisknutím klávesnic se vaše dítě učí čísla, barvy, názvy druhů jídla.🍒
Podívejte se, kde bydlí Mluvící pejsek🐶🐶.

Tak co myslíte, je to príma inspirace pro Ježíška?

igiana
10. pro 2017

Tak tohle je nas sen, ale Jezisek rekl: teste se i z maličkostí, tak se tesime, no

seety
10. pro 2017

Přinese Ježíšek 🙂

bervidova
10. pro 2017

I my se přidáváme k těm, kterým stoleček přinese letos Ježíšek 🙂

claudie89
10. pro 2017

U nás taky..a já se už nemůžu dočkat!!!!😍 myslím ze si s nim vyhrají víc než Štěpánek😂😂😂😅 ale on bude přesně ten typ na tuto hračku..nejraději u něčeho stoji a cvaka,otáčí a zkoumá..nyní je jeho nejoblíbenější hracka eliptical😂 kde mi steluje kolečkem😂

sabri12
10. pro 2017

Jeeee to by se líbilo Tobiáškovi, aje k Ježíšku dostane nejspíš beatbo . 🙂 Už se těším na tu jeho radost

verunkanatalka
10. pro 2017

Je krásnej...❤

twoangels
10. pro 2017

Líbí se nám a máme v plánu pořídit 👍 Fisher Price nikdy nezklame 👍

bendys
10. pro 2017

my ho mame od pul roku. a musim rict ze je to jedna z nejoblibenejsich hracek. mala si teda oblibila pouze prvni uroven a furt mi vyhrava ABCD... ted na roce je nejoblibenejsi cinnost obratit stolek vzhuru nohama a stoupnout si na nej.

nebo idealne prijet ke stolku na mluvicim scooteru a hrat na nej. to mam potom trochu tiky do oka.

ale musik rict ze FP ma skvele zatezove zkousky 😂😂

papunkova
10. pro 2017

Moc hezky darek k Vanocum, dite se zabavi a neco noveho se nauci. Paradni 🙂

pekosek
10. pro 2017

Par mesicu zpet jsem stolecek zahledla v hodne dobre akci, ale neporidila. Od te doby toho lituji a stale premyslim jestli jeste poridit nebo je to zbytecne.

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@pekosek tak se opravdu zamyslete, protože je to hračka, která s vaším děťátkem poroste. Pěkný advent a třeba Ježíšek přiletí se stolečkem.😉

pekosek
10. pro 2017

@misa_fisherprice dekuji, tajne jsem doufala, ze bude tento tyden v soutezi. Budou jeste nekdy dny s fisher price? I pres nasi velkou snahu jsme zatim neuspeli. Konkurence je velika.

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@pekosek myslím si, že se něco příští rok bude určitě chystat. Mějte se krásně.

pekosek
10. pro 2017

@misa_fisherprice taky se mejte krasne a preji krasny advent. Budeme se tesit treba za rok.