Druhá adventní neděle - co budete dělat?

misa_fisherprice
10. pro 2017

Krásné dopoledne,

je tady druhá adventní neděle tohoto roku a venku mrzne a svítí sluníčko😅❄🌞.
Dekorace máte hotové (alespoň ty soutěžní) a co Vás dnes čeká?

Půjdete někam na vánoční trhy? Anebo budete s dětmi doma péct cukroví a dále pokračovat v dekoracích na svátky?

Dnešní neděle se mnou bude velmi poklidná, nesoutěživá, povídavá ... Připravím ještě několik inspirací pro Ježíška a potom se s Vámi rozloučím❤.

Budu ráda, když si dnešní neděli užijeme opravdu v klidu a s velkým úsměvem.

Můžete mi posílat fotky vašeho cukroví, vašich dekorací ...můžete cokoliv❤.
Moc se těším.

pekosek
10. pro 2017

U nas bude nedele velice poklidna. Pridam ukazku a tip na dekoraci.

matty.
10. pro 2017

Dnes vyrazime cela rodina na vystavu Betlému malá to tam ma moc rada . Asi se cestou stavime na horkou cokoladu a zakusek , udelame si takovy odpocinkovy den . Jen je skoda ze vsechen snih u nas zase roztal . Se snehem by to byla perfektni adventni nedele .🙂

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@pekosek krásné, za celý týden jsem nasbírala mnoho inspirací i na dekorace u nás doma❤.
Hezkou neděli.

verunkanatalka
10. pro 2017

Tak my půjdeme odpol.určitě na procházku..Taď se dám do vaření a poklidím.

krteczech
10. pro 2017

Právě jsme přišli z procházky, kde jsme pěkně vymrzli. Odpoledne jedeme na kávu ke kamarádce, trhy jsou totiž v Ústí nad Labem fakt o ničem, takže raději ať si děti pohrají.
Večer si v klidu zapálíme druhou svíčku - malý každý večer huláka, že mám rozsvítit světýlko.

blahova_andrea
10. pro 2017

u nás je neděle v uklízecím duchu. včera syn slavil narozeniny, takže je co uklízet. pokračujeme v pracích na nedostavěném domě, se staršími doděláváme úkoly, které se kvůli včerejšku nestihly...pro nás vlastně neděle jako každá jiná. vánoční atmosféra k nám bohužel letos nedorazila. ale večer děti neochudím aspoň o ty dvě zapálené svíčky 🙂

golca
10. pro 2017

Letos budeme mit asi jen mensi vanocni vyzdobu. Syn je velmi zvidavy a stromecek asi zavesime ke stropu. 😀 Uz jsem zacala pomalu s dekoracemi.
Dneska snad uz zvladnem vyrobu vanocnich darku, je pri dobre nalade. Venku to vypada na slunicko, tak snad vyjde i pekna vychazka. Preji vsem krasnou adventni nedeli ❤

saraphi
10. pro 2017

My chodime kazdou sobotu na koniky, ale vcera nebylo pekne pocasi, tak jsme sli dneska... Mala oslehana vetrem, s nudli v nose, ale stastna 😁 a ja jdu ted delat oběd 😁

eva1987
10. pro 2017

Dobré dopoledne Míšo, my dnes půjdeme určitě na procházku a pak na besedu ke známým 🙂 Péct začnu v týdnu, výzdobu máme, takže taková klidná neděle. Hezký den.

denitek
10. pro 2017

Já mám v plánu dorazit adventní veneček (ano jsem ostuda 😀 ) a věnečky na hřbitovy. Vyzvedneme Nikolku od babičky a Jeníčka čeká první venčení 🙂

kjajule
10. pro 2017

U nás taktéž dnes v poklidu. Pustíme se do nepeceneho cukroví a výroby domácího vajecneho likéru. Uvaříme oběd, na procházce jsme byli ráno a odpoledne pustíme vánoční pohádku. Nejkrásnější období v roce. 😍😍😍

beruszka82
10. pro 2017

Radeček posnídal Beatboo z našeho včerejšího soutěžení tak si tu skáče zpívá a bliká na mě baterkou 😀, u nás začala bláznívá druhá adventní neděle,tak jsem kluky vyslala ven nakrmit ptáčky a já uvařila obídek,odpoledne půjdeme k babičce na "dýchánek" (každou neděli se všichni scházíme) myslím že tomu našemu blikajícímu hrdinovi procházka prospěje. 😍
@misa_fisherprice Vám přejeme krásnou neděli a určitě se tady ještě nakoukneme na výsledky soutěže a rozločit se s Vámi...

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@beruszka82 BeatBo je nejen chytrý, ale i dobrý🙂. Prostě kamarád se vším všudy😅. Krásnou neděli a užijte si to u babičky.

nikinnna
10. pro 2017

My teď přijeli z plavání 😊

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@nikinnna posíláme k vám jednu kachničku, ta se k vám straaaašně hodí. Príma nápad, chodit plavat. Hezkou neděli.

sitemaka
10. pro 2017

po obědě jedu s klukama do divadla na Ladovi Vánoce 😍

ladyhacek
10. pro 2017

Syn je má neštovice ( naštěstí už u konce) takže procházka nehrozí i když u nás svítí sluníčko a je lehce nasnezeno ☹. Promazali jsme a ozdobili cukroví a koukáme na vánoční pohadku.

igiana
10. pro 2017

Deti s tatou se pojedou za obedem bruslit na kluzisko a ja si vychutnam to tichooooo 😍

jaja01k
10. pro 2017

U nás se marodí, takže jsme zalezlí doma. Kluci se věnují Legu, u toho vydrží opravdu dlouho. A já jsem aspoň umyla okna a pověsila světýlka, abychom taky měli trochu té vánoční atmosféry, ptotože se přiznám, že jinak ty přípravy dost flákám 🙂

silvousek96
10. pro 2017

My včera pekli a urobili perníčky 😍

vlaxyz
10. pro 2017

Ahojky Míšo, my dnes jezdíme po návštěvách. Navštívili jsme babičku s dědou, dostali jsme oběd a frčíme domů užívat si neděli ☺️ Teda spíš taťka s malým 😂 Já jdu žehlit, uklízet atd... Však to znáš 😂😂😂

ivca1986
10. pro 2017

Krásnou druhou adventní neděli přejeme s Markétkou a Gábinkou. 🌟

sabri12
10. pro 2017

Tak my máme pracovní pracujeme na opravě bytu. Spíše manžel já s detima ležím v posteli a stuneme. Už nás ti nebaví. :(

denitek
10. pro 2017

Tak venecky hotovy 😊 jeden domu na stul a jeden adventni na stul 😊

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@sabri12 přeji brzké uzdravení a dětem pozdrav.

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@ivca1986 také máme fialový, krásný advent k vám.

verunkanatalka
10. pro 2017

Takhle u nás....

papunkova
10. pro 2017

Tento rok jsem se v dekoracich hodne vyradila 😀

janablizka
10. pro 2017

A já celou neděli pekla výzdobu máme prozatím jen v oknech.Jinak bude výzdoba později protože máme zvědavou kočičku,kterou vše zajímá a všechno pozhazuje.

nikinnna
10. pro 2017

@misa_fisherprice Jé, tak tu budu muset někde sehnat, protože je roztomilá 😍