SOUTĚŽ: Soutěžíme o 3 Vánoční dárečky od Hami ❤

katka_kosikcz
11. pro 2017

SOUTĚŽ s Hami 🙂
Máte rádi ovocné příkrmy Hami a jste adventně naladěny? 😊
Máme pro Vás soutěž o 3 adventní kalendáře společnosti Hami, kde najdete různé druhy ovocných příkrmů.
Do soutěžení se zapojíte vložením příspěvku na téma: Advent, adventní přípravy a adventní pohoda. Moc mě potěší i fotky, jak si užíváte adventní období.

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme tyto adventní kalendáře jako vánoční pozdrav. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 11.12.2017 do půlnoci.

Prima den
Kačka ❤

mishka87
11. pro 2017

U nás je advent nejen ve znamení úklidu, zdobení a pečení cukroví. Ale hlavně jezdíme se synem na výlety, protože jsou to poslední vánoce, kdy nemusím chodit do práce a chceme si to spolu pořádně užít.

A takhle to dopadá, když ráno zaspíme a spěcháme na vlak, aby nám neujel. Aneb snídaně ve vlaku 🙂

luca16
11. pro 2017

U nás se peče vánoční cukroví, už máme šest druhů a dnes budou na řadě vánoční marcipán. Zdobíme byt, hrameje si a povídáme si o tom, že za chvíli budou vánoce, dárečky, vánoční stromeček a že pojedeme za babi a za dědou, na výlet, taťka s náma bude doma-prostě že se blíží vánoce a to bude supeeer🙂

rybarka37
11. pro 2017

U nás se v adventním čase peče,zdobí,uklízí,objíždějí se vánoční trhy,nakupují dárky a taky jsme psali dopis Ježíškovi.

A takto mi pomáhá moje dvouletá dcera 🙂

sunnurse
11. pro 2017

U nás je adventní čas opravdu ve znamení klidu a míru. Uklizeno máme, napečeno už skoro taky a tak si užíváme rodinných výletů, různých tradic a zkrátka trávíme čas spolu jako rodina 🙂

neria55
11. pro 2017

Letos je to poprvé co si užíváme opravdu vánoční pohodu a atmosféru. Vždy jsem musela být v práci, ale jelikož čekáme doma nás první přírůstek, zůstala jsem doma na nedobrovolné nemocenské. Byteček máme vyzdobený, cukroví již skoro napečené, a o víkendu nás čeká zdobení našeho obrovského stromečku. Letošní Vánoce tedy ještě 2v1 a příští již ve třech ❤ Posílám fotku, alespoň našeho adventního věnce (jelikož malej dáreček je ještě v bříšku), který každoročně vyrábíme pro každého v rodině s mojí mamčou. Barvy vždy na přání dle barev stromečku. V případě výhry, tento nádherný vánoční kalendář daruji své sestře, které by se moc hodil a líbil pro malého nezbedníka 🙂

matty.
11. pro 2017

My vyrazili na hory malickou moc mrzelo ze nemame snih tak jsme jeli.❤

happyzuza
11. pro 2017

Letos si užíváme advent i přípravy na Vánoce ve velkém, pečeme a balíme spolu dárky (teda on spíš rozbaluje). Druhé vánoce syna (ty loňské nevnímal jako novorozenec vůbec) budou pro nás určitě jiné než kterékoli předchozí. Krásné vánoce všem! Posílám foto našeho smíška Martínka 🙂

claudie89
11. pro 2017

Dobry den,tento rok nam advent nabral novy smer,jelikoz jej prozivame ve trech. S prckem delame prochazky,koukame na svetylka,tvorime,zdobime,jen to cukrovi se mi pect nechce😃 a ano,Hami milujeme😊 nejen ovocne,ale i zeleninove prikrmy. Prejeme vam krasny adventni cas😊

petratr
11. pro 2017

U nás letošní advent probíhá v režii opakujících se nemocí obou synů, takže místo adventních čokolád dostávají léky a nudí se doma,mám pocit, že to nikdy neskončí. Jakmile se jeden syn uzdraví, lehne druhý syn...jinak pečeme cukroví, zdobíme byt a včera jsem kluky nechala nazdobit stromeček🙂

luciska82
11. pro 2017

My si moc rádi čteme🙂 Asi nejkrásnější adventní knížka, kde se dozvíte, proč jsou před Vánoci červánky, proč jehličnany neopadají nebo proč sněží❄ Stejně jako je tomu v knížce - kluci přidávají postupně figurku do betléma. A světýlka tomu všemu dodávají předvánoční kouzlo😍

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

To jsou krásné příspěvky 🙂 Všem holkám v kanceláři ukazuji vaše fotky, moc za ně děkuji!!! Dělám nám to hezký den v té zachmuřilé kanceláři ❤

marky123y
11. pro 2017

U nás advent probíha ve stylu kramareni ročního prcka, takže celý den po nem chodim a uklízím;D zvládla jsem aspoň vytvořit věnec ale už jsem nezvládla zapálit svíčku;D cukroví jsem si radši objednala u místního pekaře. Představa těsta všude a malého koumaka co by točil kolečkem na teplotu trouby jsem to vzdala. Stromeček plánujeme přivázat k topení aby to prezil ;D jak dite tak stromeček.

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

Teda musím všem vyseknout poklonu a zároveň se trochu zastydět. Já o adventu připentlil jenom stužku na kaktus 😇 A to vám radši fotit nebudu :D

jessuela
11. pro 2017

Letosni svatky si nadmiru uzivam a co teprve deti!
Syn se tesi na Jeziska. Dcera si rodinnou pohodu teprve "otukava" .. Mame letos dalsi osobu navic u stolu a to prave ji 🙂
Jsou to nejkrasnejsi dny v roce. Milovala jsem Vanoce jako dite a ted snad mnohem vic, uzivat si ten krasny pocit na ❤ z rozzarenych ocicek nasich deticek 👦 👧

asashley
11. pro 2017

Letos jsme poprvé tři 🙂 a musím říct, že si předvánoční čas opravdu užíváme. Je to moje nejoblíbenější období z roku a já doufám, že bude nás syn milovat Vánocr stejně tak jako my. Udělámr pro to maximum 💜

dc2015
11. pro 2017

U nás je advent náročný, ale krásný. Syn, manžel i tchán slaví svátek. Hned několik dní na to má syn narozeniny a pak hned následují Vánoce. Zkrátka slavíme celý advent o sto šest :D

Děkuji Košíku za soutěž, minimálně jsem zjistila, že existuje zajímavý produkt 🙂 ale také děkuji za jeho služby. Někdy mi fakt vytrhne trn z paty! 🙂

misisska
11. pro 2017

Adventní přípravy... advent si bezesporu užíváme, ale nějak netuším, co originálního napsat. Dcera poprvé v životě pomáhá s cukrovím, vánoční hvězda mi chcípla, adventní věnec máme už tři roky stejný, stromek umělý, aby nám ho naši malí bobříci neokusovali, ozdoby umělé, páč střepy sice přináší štěstí, ale jen tehdy, pokud nejsou zaražené v rukách či nohách našich batolat. Vaječný koňak nepijeme, kapry nežereme, jmelí nemáme kam pověsit, aby si ho děti nedaly ke snídani, dárky budeme jako vždy kupovat na poslední chvíli. Jediné, co jsme zvládli, tak světýlka, i když s těmi červenými to u nás spíš vypadá jak ve veřejném domě. Sníh není (aspoň u nás), děti neumí mluvit, tak koledy nezpívají a já zpívám jen v sebeobraně. Takže u nás panuje taková spíše rodinná adventní nepohoda, páč akorát uklízím. Nonstop. I v noci :D ale kalendář od Hami by potěšil.

tarien
11. pro 2017

Advent si u nás doma hodně užíváme, je to pro mě období před nejkrásnějšími svátky v roce (které tak rychle utečou). S dětmi vyrábíme vánoční dekorace, pečeme cukroví, zpíváme koledy, každoročně jdeme na trhy k nám a i někam dál. Přímo na Vánoce se narodila moje babička, a přestože už nežije, dodržujeme nadále tradici a každoročně se první víkend po Vánocích scházíme na mši v kostele za ni i za dědečka a pak u někoho z rodiny. Je nás už ,,čtyřicet" (pořádný ruch), stále v počtu rosteme a stále držíme pohromadě. Na toto setkání se těším z Vánoc nejvíc.

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

Mimochodem - jestlipak víte, že zdobení jednotlivých perníčků mělo svou jasnou symboliku? ❤
Schválně si tipněte, co znamená, když na perníček nakreslíte:

Růži 🌹
Tulipán 🌷
Košík 🛒 (no dobře, spíš nějaký pěkný proutěný)
Květináč s jabloňkou 🌳

Mám někde zašantročené moc hezké vzory na zdobením tak kdybyste chtěly, můžu se po nich podívat. Je to docela hezká tradice, dávat našim milovaným perníčky s obrázkovými vzkazy... 😍

beruszka82
11. pro 2017

My Advent trávíme spolu s našima dvěma chlapečkama,jsou to zlatíčka. Snažíme se spolu zdobit domeček,péct perníčky a cukrovíčko,není nad to chvíle tak kouzelné jak jsou vánoce trávit s rodinou,vždyť to je to nejvíc co v životě máme 😍

makynaeliska
11. pro 2017

Momentalne u nas vypadaji predvanocni dny takhle 😂Deti se sikanujou na gauci 🤦‍♀️
Jinak u nas slezl snih a opet leje a to jsme se tesili na boby....Tak zapiname troubu a zacnem neco pect se starsi dcerou ☺️

makynaeliska
11. pro 2017

@frantisek_kosikcz na to bych se rada podivala,Eliska ma na stredu do skoly donest testo a zdobeni budou pect prave pernicky ☺️

ammmi
11. pro 2017

Letos si zatím žádnou pohodu moc neužívám, jak je advent kratší, začala jsem i celkem pozdě péct a ještě je to opruz se řvoucím mrnětem za zadkem. Tak ho uplácím rýžovými oplatkami a naštěstí mám ještě většího pomocníka. Z fleku by mohl jít dělat do cukrárny 🙂
Z věnce, který máme letos už třetí rok, nám upadl oříšek, ještě že to není takhle vidět 😀
A jelikož chci mít pěkné vánoční fotky, usmyslela jsem si, že sladíme klukům oblečení, jenže všude samý Santa nebo to stojí majlant. Takže jsem na 3x sháněla něco stejného, no máme aspoň modrobílé...
Popravdě na mě teprve pomalu přichází vánoční nálada, vůbec mi nepřijde, že už jen 13 dní.
No, snad nám to Ježíšek odpustí a nevyprdne se na nás, stejně se moc těšíme a užijeme si, letos poprvé ve 4 <3 a ještě by měla přijet na vánoce babička, tak snad neonemocní jako loni.
Už teda jen objednat nákup, dodělat dva druhy nepečeného cukroví a pak už mě nikdo nikam nedostane a budu užívat klidu.

tajemna30
11. pro 2017

Krásný adventní čas přeji. U nás je vánoční čas ve znamení příprav na vánoce, vystřihování ozdob do oken, pečení, návštěv vánočních trhů, ale také si hodně povídáme o adventu, ježíškovi, Marii a Josefovi atd.
No a také jsme dcerku zapsali do lyžařského kurzu, který má každou sobotu až do jara, což vzhledem k tomu že na jihu Moravy sníh v podstatě skoro nebývá, tak si děti užívají aspoň ten umělý na jediné sjezdovce v širokém okolí.

sabine_
11. pro 2017

Letos poprvé pečeme cukroví spolu s dcerou a moc si to užíváme 🙂 Asistuje nám u toho i tříměsíční syn. Těšení na Ježíška prožívame celá rodina 🙂

tomikkubik
11. pro 2017

U nás se peče cukroví, vytváří dekorace.kluci jaou nemocni takže už pečeme třetí kolo protože vše snědli

podaji
11. pro 2017

Letošní premiérové pečení s naším dvouletým Antonínkem. Měl toho víc v papule než ve formičce🙂

noname24
11. pro 2017

Čekání na Ježíška si zpříjemňujeme vánočním pečením, dvouletý syn se již aktivně zapojuje, jak do přípravy, tak do ujídání 😀 Dnes dvouměsíční dcera se tyto přípravy zatím snaží zaspat, čímž nám se synem dává prostor k právému těšení se na Vánoce 😀 A já už teď vím, že i v dalších letech bude adventní čas nejoblíbenější částí roku, protože i tatínka čeká dovolená z práce, tedy zápřah doma 😀

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

@makynaeliska: Hodím to tedy k sobě na profil 🙂

evulineek
11. pro 2017

My se snzžíme užít si sníh dokud ho alespon trocha je a nezapomínáme ani na zvířátka, v lese jsme pověsili ovoce na stromeček a naplnili budky, u řeky nakrmili kačenky, letos jsem dceři vyrobila domečkový adventní kalendář plný překvapení a má úspěch ♥ a zkusili jsme doma vyfotit našeho juniora...🙂 Takže prostě adventní pohoda, bez stání dlouhých front v nákupáku 🙂