Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
asashley
9. lis 2017 Čtené 51x

Ahoj, jmenuji se Adéla je mi 28 a jsem maminkou půlročního chlapečka Robinka. Zrovna jsem dodělávali poslední Bebu, když jsem byli vybráni na testování nového mlíčka od Hami. Robinkovi bylo za pár dní půl roku, takže to vyšlo úplně krásně. A musím taky říct, že nebýt testování, asi bych prostě dál pokračovala v Bebě. 

Robinek byl přikrmovaný prakticky od narození. Po porodu byl 3 dny na JIPu. Bohužel nikdo se mě na nic neptal a než se mi rozjelo mlíko začali ho přikrmovat. Od začátku jsme tedy byli v totálně začarovaném kruhu... To tady, ale řešit nechci. 

Z porodnice jsem tedy odjížděli z Bebou HA 1, nikdy s ní nebyl problém, ale protože v naší rodině nejsou alergici, změnila jsem ji za klasickou Bebu Optipro Comfort 1. Doktorka mi na každé kontrole vyloženě vnucovala mlíčko Hami. Venku byl obří plakát s Hami a všechny letáčky byly od Hami. Takže už z principu jsem si říkala, že když mu Beba vyhovuje nebudu to měnit za Hami jen proto, že má doktorka s touto firmou asi nějakou spolupráci (to si jen myslím, nevím to). 

Když jsem začali s příkrmy kolem 4 měsíce, začínala jsem mít pocit, že mu Beba přestává chutnat, protože najednou jí vůbec nechtěl. Zkusili jsme i Nutrilon, ale to bylo ještě horší, takže jsem význam přikládala spíše příkrmům, že už chce prostě jídlo a nijak jsem to neřešila. 

Spánek se taky hodně zhoršil. Od začátku nám Robinek spal celou noc a poslední měsíc se budil sice jen na dudlík, ale několikrát za noc. Spánek měl vyloženě neklidný. Opět jsem význam přikládala spíše motorickému vývoji než čemukoliv jinému. Kaši na noc jsem zkusila jednou a víckrát to dělat nebudu. 

Potom přišla výhra a testování Hami. 

Měla jsem radost, protože jak už jsem psala výše, sama bych tuto značku nekoupila. Nijak mě nelákala. A světě div se, Robinek opět pil mlíko s chutí a vyloženě bylo vidět, že mu chutná. Večer u toho nedělal cirkus jako jindy. A co je na tom všem nejlepší. Spánek se nám opět zlepšil. Je jasné, že tady může být více faktorů, které to ovlivňují, ale já si myslím, že i mlíčko tomu dost přispělo. 

Robinek chodí spinkat v 18.30, budí se kolem 4-5 a potom spinká dál do 7.30. Co víc si může máma přát?! 

Mlíčko Hami pije Robinek v ty 4 hodiny a potom ke každému jídlu když mám pocit, že toho snědl málo a ještě mu nabídnu -  to vypije maximálně 90 ml. Plné dávky pije jen ráno a večer. 

K snídáni má nemléčnou rýžovou kaši taky od Hami, kam mu přidávám přesnídávku, pak masozeleninový příkrm, přesnídávku a večerní mlíčko. 

Moc se mi líbí doza, ve které je mlíčko Hami. Velmi praktické je víčko, kam se dává odměrka. Manžel mě totiž neskutečně vytáčel tím, že tu odměrku hodil do té pixly a ta pak byla celá od prášku. Další plus je, že prášek nesmrdí a i když jsme měli ze začátku pocit, že se hůř rozpouští. Když ho dám přímo do lahvičky a protřepu s ní, tak se prášek hezky rozpustí. Což u Beby nešlo, takže jsem to museli rozmíchat ve skleničce a pak přelévat do lahvičky. Další plus je za mě cena. V akci v obchodě bývá za 299,- když si ale na internetu člověk najde balení po více kusech cena je i 275,- což je za mě super. Bebu jsem kupovali za 379,-.

A na závěr bych ráda uvedla, že kapičky na bolení bříška už prakticky nepoužíváme. Ano, může to být vývojem, ale určitě má zásluhu i mlíčko Hami. Takže u nás je jasná známka spokojenosti, že již máme načnuté 3 balení a brzy nám pošta doručí dalších 6 kousků. 

Celkové hodnocení: 

+ praktický obal

+ praktické umístění odměrky

+ dobrý vliv na trávení, syn už netrpí bolestí bříška

+ cena

+ jemný prášek

+ dobrá rozpustnost 

- žádné

Tímto bych ráda poděkovala týmu z Modrého koníka, kteří nám umožnili testování mlíčka Hami 6+. 

#test_hami2

Čti celý článek