Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  asashley
  4. pro 2020    Čtené 177x

  Testování Fisher Price - sranda party - Linkimals

  Ahojky všem, 

  v první řadě, než se dostanu k závěrečnému hodnocení, bych chtěla moc poděkovat, že jsme mohli být součástí testování. Děkujeme. 

  Už když jsme se do testování přihlašovala, tak jsem moc nevěřila, že by se na nás mohlo usmát štěstí, ale usmálo! Jsem za to moc ráda, protože hračky Fisher -Price za nás patří rozhodně k těm nejpovedenějším. 

  Když se k nám sranda parta (jak jim doma říkáme) dostala, děti byly opravdu nadšené. Samozřejmě se jako první vrhl syn na lenochoda a Ellinka, které je 14 m a pro níž především byly hračky určené, sáhla jako první po lamě. Musím říct, že lenochoda se na poprvé trošku bála, byl na ní asi moc hrrr... Ale navlékání kroužků jí moc baví a v tomto věku to asi patří k takovému prvnímu koordinovanému pohybu. Už syn měl rád toto navlékání kroužků a musím říct, že když ještě hrají a zpívají hned je to pro děti o to zajímavější. Když Ellinka chtěla prozkoumat i lenochoda, proběhla menší bitva o něj, ale nakonec vše dobře dopadlo a o hračky se vždycky hezky podělily. I lenochod si našel cestu k jejímu srdci, pořád ho mačká a dokonce má na jeho písničku už svojí taneční sestavu. Los byl trošku odstrčený, protože vedle lamy a lenochoda možná nebyl pro děti úplně zajímavý. Nakonec jsme ho využili a využíváme nejvíc v autě, má ideální velikost, Ellinka ho hezky udrží a může zpříjemňovat cestu.

  Za dobu testování jsme si s dětmi užily spoustu legrace. Jen je člověk nesmí zapomenout vypnout, protože začnou, když to nejmíň čekáte. Asi tak když potřebujete, aby bylo ticho, když děti konečně usnout a nechtěně jednoho zmáčknete a začnou všichni, pobavili jsme se s manželem a od té doby jsme si na to dali pozor. Také nevím, jestli to byla náhoda, ale syn si vzal lenochoda o patro níže k babičce, která s námi bydlí, lama s losem tu zůstali, každou chvíli se zapli a zpívali. Nakonec jsem je odnesla dolů ať si prozpěvují společně. 

  Teď se vrhneme na popis každého zvlášť jejich klady a zápory. 

  Mluvící lenochod - je ze sranda party největší a děti zaujme jako první, možná i proto, že ne každé dítě toto zvířátko vlastně zná. Syna moc bavila hra s barvami. Svítí různými barvami což je vážně bezva, tleská a kývá hlavičkou. Když zmáčknete jeho levou tlapičku, hraje různé písničky, když jeho pravou tlapičku, počítá a říká abecedu. Má měkké tlapičky, které zapojují zrakové, sluchové a hmatové smysly dětí. Vhodný je pro děti od 9 m, ale u nás si získal i 3,5 letého syna. Jeho cena se pohybuje kolem 750,- CZK.

  + barvy, kterými hraje a nespočet písniček a říkanek, které dítě vtáhnou do hry, myslím, že jsme doteď určitě neslyšeli všechno

  - žádné mi nenapadají, protože i cena mi přijde adekvátní 

  Mluvící lama kroužky – jak jsem psala výše, ty dceru zaujaly nejvíc. Taktéž hraje barvami, zpívá a je skvělá pro první koordinaci pohybu. Moc se mi líbí, že dítě povzbuzuje. Cena je kolem 400-500,- záleží na obchodu. 

  + koordinace pohybu

  + povzbuzování, barvy a zpěv

  - pokud to člověk neohlídá je možné, že se některý kroužek ztratí a potom by hračka nefungovala, jak má

  Mluvící los – jak jsem již psala, chudák byl u nás trošku odstrčený, ale i tak je skvělý. Má měkké barevné parůžky, hraje barvami a když mu dítě zmáčkne bříško, počítá od 1-10. Cena je kolem 299,- 

  + velikost vhodná na cestování 

  + písničky, počítání

  - samostatně bych ho asi nekoupila

  A to nejlepší nakonec, zvířátka Linkimals jsou společně propojená, společně vytváří parádní hudební a světelné číslo a musím říct, že ta písnička je opravdu skvělá a chytlavá. 

  Pokud vám zvířátka na sebe nereagují, stačí je znovu vypnout a zapnout. 

  Závěrem znovu děkuji za možnost.

  #test_fisherprice4  #recenze #linkimals_zkusenosti

  Poučení na příští rok, dopis Ježíškovi budeme psát posledního listopadu a ráno si Ježíšek dopisy odnese, zanechá stopy a přinese kalendáře...letos jsme to nějak prokaučovali asi, že za nás se to tak nedělalo, ale...dává mi to smysl a hlavně se vyhnu otázkám “ kdy už budou Vánoce “, která u nás jede už dva měsíce.

  Každopádně od nás syn letos dostal tvořící adventní kalendář a je to super, úkoly na každý den a odpočítávají se dny do Vánoc.

  A letos chci zkusit skřítka co bude dělat přes noc lumpárny, viděla jsem na IG a úplně mě to nadchlo 👌

  Tak dnes jsme vzali kluka odstrčenýho na výlet 😃, ptž sice doma dají děti přednost lamě a lenochodovi, ale los je ideální do auta 🚗 tak nám tu dlouhou cestu na sever zpříjemňuje...už mi trochu ťiká oko 😂
  #test_fisherprice4

  Dnes se na ně vrhli hned ráno 😃 škoda, že se s Vámi nemohu podělit o video, Ellinka má na jejich písničky už slušnou sestavu 😄 A boj o lenochoda taky proběhl 🤦‍♀️
  #test_fisherprice4

  (2 fotky)

  Tak dnes nám dorazil balíček k testování od fisher price 💕 od této značky máme spoustu hraček a nikdy nás nic nezklamalo, takže i tohle je vážně povedená parta. Úplně jsem se lekla když ještě v krabicích spustili všichni stejnou písničku 😃😃😅 Lenochod tedy zaujal i syna a Elli šla jako první po lamě s kroužky 👍
  #test_fisherprice4

  (5 fotek)

  Prosím zase o nějaké tipy na dobrý film! Něco co se vám vážně líbilo 👌 děkuju 😘

  Děti u babičky takže jsem včerejší den trávila kde jinde než u makronek 🤦‍♀️😂😋

  asashley
  17. únor 2019    Čtené 368x

  Testování Silan

  Zdravím, jmenuje si Adéla a zúčastnila jsem se testování produktů Silan. Měla jsem to štěstí a byla vybrána, za což moc děkuji. 

  Jsem asi jediná ženská na planetě, která má ráda praní, sušení a žehlení prádla. Nevím proč, ale vždycky to byl pro mě prostě relax, a ano, žehlila jsem i kalhotky, trenky a ponožky. Samozřejmě, že s malým dítětem to, bohužel, mělo do relaxu hodně daleko, tak jsme pořídili sušičku. Dlouho jsem odolávala, protože naprosto miluji aviváže a vůni prádla. Prostě celkově to, jak naše prádlo vypadá a voní, beru jako svou vizitku. Zvlášť když mám manžela, který pracuje na místě, kde musí chodit hezky oblíkaný a upravený. 

  Odjakživa mám spojené vzpomínky s vůněmi a stejně to mám s avivážemi. Stačí, abych si přivoněla a mám zpět vůni závěsů, když dělám vánoční úklid, vůni prvního sušeného prádla venku, miminkovské oblečení našeho syna, vůni oblečení mojí babičky. Prostě to mám opravdu ráda a užívám si vše, co s praním a prádlem souvisí. Mám ráda voňavý a čistý domov. Proto jsem byla moc potěšená, když jsem byla vybrána pro testování produktů Silan.  Už to nebudu dlouze okecávat a půjdu na to. 

  Ještě bych chtěla zmínit, že máme tedy sušičku, ale nesuším v ní všechno oblečení, např. svetry, kalhoty, legíny a celkově věci, které nechci, aby přišli k úhoně. A když prostě chci, tak tam občas aviváž naliji. Nemá se to, kvůli ucpávání filtrů a celkově zanesení, ale tak jednou za čas se toho asi moc nestane. 

  Jedná se tedy o tři aviváže a dvoje takzvané Perfume Pearls, já tomu říkám "kuličky". 

  Silan Supreme Perfume Pearls - Magic Affair + Fresh Joy 

  Někde jsem kdysi vyčetla, že kuličky se do sušičky dávat smějí, že neobsahují to, co aviváže, a tudíž neucpávají filtr. Prosím vás, co je na tom pravdy, opravdu netuším, každopádně jsem to zkusila (uvedeno na obale je, že se do sušičky dávat nesmí). Na první přičichnutí mi voní velice příjemně, bohužel, z prádla jsem vůni necítila. Zkoušela jsem i klasicky prádlo usušit na sušáku a prostě taková pecka jako aviváž to není. Tím pádem je to podle mě skvělé pro ty z vás, které nemáte úplně rádi opravdu silnou vůni prádla. Když nechcete, aby prádlo bylo vyprané jen v prášku a chtěli ho trošku "ovonět".

  Je zde uvedeno, že prádlo po uložení do skříně vydrží vonět až 20 týdnů. No, to si myslím, že je trošku přehnané. Navíc u nás se to prádlo tak rychle točí, že ani 20 týdnů nemá šanci v té skříni ležet, takže kdo ví. 

  Jako velké mínus tady vidím poměr cena a výkon. Jde o to, že do pračky můžete šoupnout až tři víčka. Já tedy dávala jedno opravdu vrchovaté, ale myslím, že pokud by jste dali vždycky víčka 3, je to hned pryč. 

  Co se týče druhého balení Fresh Joy, zde se liší pouze vůně, která je sice svěží, ale taková pro mě technická. A stejný problém jako s balením fialovým, za mě prostě potřebuji, aby ta vůně byla intenzivní a to zde, bohužel, není. 

  Ovšem, co je pozitivní, skvěle se v pračce rozpustili, což u konkurenční značky byl opravdu problém. 

  Silan Supreme Romance 

  Tahle aviváž, co si pamatuji, není tak starý počin, který byl inspirován francouzským parfémem. Na mě aviváž po prvním přičichnutí působí přesně tak - elegantně, svěže a s krásnou krémovou konzistencí. Jak jsem říkala, spoustu věcí nesuším a tohle je pro mě naprosto ideální vůně pro svetry teď v zimním období. Nádherně provoněla celý byt a prádlo bylo voňavé, jemné a přesně takové, jaké si představuji. Není to vtíravá vůně, ale opravdu vás pohladí a jemně jí cítíte celý den. Lahvička je menší, má 600 ml, ale to si myslím, úplně bohatě stačí. Já vůně ráda střídám a většinou si nekupuji obří láhve, protože právě ráda střídám. 

  Silan Sensitive 

  Tato vůně byla speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku a měla by být hypoalergenní. Vůně je jemná, ale opět za mě trošku "technická". Vím, že spoustu maminek pro svá miminka aviváž vůbec nepoužívá.  Já jsem jí používala, používám dodnes a nikdy jsme žádný problém neměli. Tuhle aviváž jsem tedy schovala jen pro synovi věci. Spoustu oblečení peru už s tím naším, ale občas má tedy větší hromadu než my s manželem dohromady. Prala jsem s ní synovi i povlečení, ručníky, hadrové plínky. Ač je vůně při přičichnutí "technická", po vyprání voní hezky, jemně a ne nijak intenzivně, což si myslím, že je opět výhoda pro někoho, kdo intenzitu nevyhledává. 

  Silan Coconut Water Scent a Minerals

  Tento Silan je z řady Aromatherapy + byl inspirován přírodou a vyvinut tak, aby rozmazloval vaše oblečení a smysly. Takže já jsem si tuhle bombu! nechala až na konec. Na tuhle aviváž jsem se opravdu těšila, protože ve světe blogerek už test proběhl, a já byla zvědavá jak voní. Musím tedy říct, že mě opravdu dostala. Vůně je neskutečně intenzivní, kokosová a prostě božská. A já si troufám říct, že jí budete buď milovat, nebo nesnášet. Kokos je dost aromatický a ne každý ho má rád. Zvláštní je, že vůni kokosu miluji v létě, co se ale týče aviváží, mám ho spojený spíš se zimou. A co je ještě větší pecka, voní i prádlo ze sušičky, a to se mi ještě nestalo s žádnou jinou značkou ani ubrousky, prostě ničím. Neříkám lijte toho tam litry každé praní, ale jak už bylo výše, jednou za čas, proč ne. Myslím, že není většího testu než to, když vůně aviváže překoná i sušičku. 

  A to bude za mě všechno. Pro mě je vždycky podstatné to, jestli mi aviváž voní a jestli vydrží. Pokud ji cítím z oblečení celý den, je moje oblíbená a zařazuji ji mezi své stálice. Tady budu určitě znovu kupovat Silan Supreme Elegance (už jsem ji kupovala dříve) a Coconut Water. 

  Tímto bych chtěla moc poděkovat Modrému koníku za možnost testování. 

  konik_testuje #test_silan #recenze #zkusenosti_silan

  asashley
  21. čer 2018    Čtené 274x

  Testování Vichy minéral 89 HYALURON-BOOSTER

  Ahoj jmenuji se Adéla, je mi 29 let (uff, třicítka na krku) a jsem maminkou 14-měsíčního chlapečka. 

  O kosmetiku, jak už pečující tak dekorativní, jsem se zajímala již dávno předtím, než jsem se stala maminkou. Snažím se o svou pleť starat, protože co si budeme povídat, je to vaše vizitka. Nikdy nechodím spát neodlíčená a i kdybych měla jít spát ve dvě ráno, tohle prostě nezanedbávám. S pitným režimem je to už horší, ale i to se snažím zlepšit. 

  Zkušenost mám většinou s klasickými produkty z drogerie, protože mi vždycky bylo líto dát více peněz za něco kvalitnějšího, to se ale snažím změnit a radši si pořídit něco kvalitnějšího co vydrží déle, i když třeba stojí víc peněz.  

  Značka Vichy je taková zlatá střední cesta. Kvalitní péče za relativně příznivou cenu. 

  Když jsem se tedy zúčastnila testování nebo spíš, zkusila štěstí. Byla jsem moc ráda, že budu mít možnost vyzkoušet zase něco nového a lepšího než doma mám. Večerní rutinu nezanedbávám to jsem psala jíž výše, ale s tou denní mám trošku problém. Můj problém je čas, hlavně teď, kdy jsou určité místnosti v našem domě kde už nejsem sama... Jsou to vlastně všechny místnosti včetně wc.

  Takže na ranní koupelnu mám omezený čas, kdy si můj syn čistí zuby (tak snaží se o to) a je to ta vzácná chvíle, kdy mi nekrámuje šuplíky, nehází šampony do vany a tak dále. 

  První dojem z boostru byl krásná lahvička, vím, že na lahvičce to úplně nestojí, ale já když si něco vybírám, prostě sáhnu po tom, kde se mi líbí obal a tady je obal velmi krásný a zkrátka působí na mě dobrý dojmem. Další byla příjemná gelová konzistence, která se snadno nanáší. Na závěr mě, ale trochu zklamalo, že boostr nemá žádnou vůni, prostě nijakou. Já osobně to mám ráda, když krém voní, jemně ale příjemně. Na druhou stranu chápu, že pokud má někdo problematickou pleť, nemusí mu být parfemace zrovna příjemná. 

  Moje pleť je mastnější, smíšená s opravdu viditelnými póry, což mě celkem trápí a nevím co s tím. Pleť se mi hodně mastí, ale zároveň vysušuje kolem nosu. No a k tomu všemu trpím lupénkou v okolí vlasové pokožky a když je špatné období mám ji i v obočí. Po tomto testování mám ale malý dojem, že se mi póry trošku zlepšily, každopádně testovat budu dál, protože to chce delší čas než si pleť zvykne. V prvních dnech mi na bradě vyskákalo pár pupínků, ale tím se nenechte zastrašit, někde jsem četla, že to je dobré znamení, že pleť reaguje. 

  Bez filtru, prostě tak, jak to je 🙂 Před použitím boostru.

  S použitím boostru, žádný make up, ani tonovací krém jen trocha bronzeru

                                                                  Umim to i líp :D

  Vichy Minéral Hyaluron Booster jsem zdárně zařadila do své nové ranní rutiny, kterou v tomhle počasí zvládám celkem rychle. Nikdy jsem nenosila make up, necítím se v tom dobře, nosím pouze tonovací krémy. 

  Mám ale ráda ten pocit, kdy si vyčistím pleť a nanesu boostr. Je to jako když si opláchnete obličej studenou vodou, jenže když si obličej utřete máte ten divný, vysušený pocit. S boostrem ale ne! Ten pocit opláchnutého obličeje studenou vodou prostě trvá a to je skvělý. Hezky osvěží a nakopne den. Po nanesení je lepivý, ale tento pocit rychle zmizí a zůstává krásná, hydratovaná a vláčná pleť. Boostr je možné použít i večer, to jsem zkusila, ale tady mi nevyhovoval. Večer potřebuji něco hutnějšího. 

  Za sebe mohu říct, že jsem opravdu spokojená, že svou pleť mohu hýčkat zase o kapku víc než dřív. Boostr bych asi sama nekoupila, takže jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost ho vyzkoušet a zařadit do své ranní rutiny na kterou se díky němu těším každý den. 

  Vichy Minéral Hyaluron Booster má posilovat pleť - za mě určitě, protože když si ještě teď sáhnu na pleť, tak cítim, že tam je, ale přitom o něm celý den nevím. Pleť má být odolnější vůči stresu, únavě - to je přesně to co potřebuji, maminky pochopí, takže i tady to za mě splňuje.  Pleť je hydratovaná - jak jsem psala výše, ten osvěžující pocit, který vydrží za to stojí. 

  Ještě jednou moc děkuji za možnost testování. 

  A. M. 

  asashley
  9. lis 2017    Čtené 239x

  Testování Hami 6+

  Ahoj, jmenuji se Adéla je mi 28 a jsem maminkou půlročního chlapečka Robinka. Zrovna jsem dodělávali poslední Bebu, když jsem byli vybráni na testování nového mlíčka od Hami. Robinkovi bylo za pár dní půl roku, takže to vyšlo úplně krásně. A musím taky říct, že nebýt testování, asi bych prostě dál pokračovala v Bebě. 

  Robinek byl přikrmovaný prakticky od narození. Po porodu byl 3 dny na JIPu. Bohužel nikdo se mě na nic neptal a než se mi rozjelo mlíko začali ho přikrmovat. Od začátku jsme tedy byli v totálně začarovaném kruhu... To tady, ale řešit nechci. 

  Z porodnice jsem tedy odjížděli z Bebou HA 1, nikdy s ní nebyl problém, ale protože v naší rodině nejsou alergici, změnila jsem ji za klasickou Bebu Optipro Comfort 1. Doktorka mi na každé kontrole vyloženě vnucovala mlíčko Hami. Venku byl obří plakát s Hami a všechny letáčky byly od Hami. Takže už z principu jsem si říkala, že když mu Beba vyhovuje nebudu to měnit za Hami jen proto, že má doktorka s touto firmou asi nějakou spolupráci (to si jen myslím, nevím to). 

  Když jsem začali s příkrmy kolem 4 měsíce, začínala jsem mít pocit, že mu Beba přestává chutnat, protože najednou jí vůbec nechtěl. Zkusili jsme i Nutrilon, ale to bylo ještě horší, takže jsem význam přikládala spíše příkrmům, že už chce prostě jídlo a nijak jsem to neřešila. 

  Spánek se taky hodně zhoršil. Od začátku nám Robinek spal celou noc a poslední měsíc se budil sice jen na dudlík, ale několikrát za noc. Spánek měl vyloženě neklidný. Opět jsem význam přikládala spíše motorickému vývoji než čemukoliv jinému. Kaši na noc jsem zkusila jednou a víckrát to dělat nebudu. 

  Potom přišla výhra a testování Hami. 

  Měla jsem radost, protože jak už jsem psala výše, sama bych tuto značku nekoupila. Nijak mě nelákala. A světě div se, Robinek opět pil mlíko s chutí a vyloženě bylo vidět, že mu chutná. Večer u toho nedělal cirkus jako jindy. A co je na tom všem nejlepší. Spánek se nám opět zlepšil. Je jasné, že tady může být více faktorů, které to ovlivňují, ale já si myslím, že i mlíčko tomu dost přispělo. 

  Robinek chodí spinkat v 18.30, budí se kolem 4-5 a potom spinká dál do 7.30. Co víc si může máma přát?! 

  Mlíčko Hami pije Robinek v ty 4 hodiny a potom ke každému jídlu když mám pocit, že toho snědl málo a ještě mu nabídnu -  to vypije maximálně 90 ml. Plné dávky pije jen ráno a večer. 

  K snídáni má nemléčnou rýžovou kaši taky od Hami, kam mu přidávám přesnídávku, pak masozeleninový příkrm, přesnídávku a večerní mlíčko. 

  Moc se mi líbí doza, ve které je mlíčko Hami. Velmi praktické je víčko, kam se dává odměrka. Manžel mě totiž neskutečně vytáčel tím, že tu odměrku hodil do té pixly a ta pak byla celá od prášku. Další plus je, že prášek nesmrdí a i když jsme měli ze začátku pocit, že se hůř rozpouští. Když ho dám přímo do lahvičky a protřepu s ní, tak se prášek hezky rozpustí. Což u Beby nešlo, takže jsem to museli rozmíchat ve skleničce a pak přelévat do lahvičky. Další plus je za mě cena. V akci v obchodě bývá za 299,- když si ale na internetu člověk najde balení po více kusech cena je i 275,- což je za mě super. Bebu jsem kupovali za 379,-.

  A na závěr bych ráda uvedla, že kapičky na bolení bříška už prakticky nepoužíváme. Ano, může to být vývojem, ale určitě má zásluhu i mlíčko Hami. Takže u nás je jasná známka spokojenosti, že již máme načnuté 3 balení a brzy nám pošta doručí dalších 6 kousků. 

  Celkové hodnocení: 

  + praktický obal

  + praktické umístění odměrky

  + dobrý vliv na trávení, syn už netrpí bolestí bříška

  + cena

  + jemný prášek

  + dobrá rozpustnost 

  - žádné

  Tímto bych ráda poděkovala týmu z Modrého koníka, kteří nám umožnili testování mlíčka Hami 6+.