Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
asashley
21. čer 2018 Čtené 77x

Ahoj jmenuji se Adéla, je mi 29 let (uff, třicítka na krku) a jsem maminkou 14-měsíčního chlapečka. 

O kosmetiku, jak už pečující tak dekorativní, jsem se zajímala již dávno předtím, než jsem se stala maminkou. Snažím se o svou pleť starat, protože co si budeme povídat, je to vaše vizitka. Nikdy nechodím spát neodlíčená a i kdybych měla jít spát ve dvě ráno, tohle prostě nezanedbávám. S pitným režimem je to už horší, ale i to se snažím zlepšit. 

Zkušenost mám většinou s klasickými produkty z drogerie, protože mi vždycky bylo líto dát více peněz za něco kvalitnějšího, to se ale snažím změnit a radši si pořídit něco kvalitnějšího co vydrží déle, i když třeba stojí víc peněz.  

Značka Vichy je taková zlatá střední cesta. Kvalitní péče za relativně příznivou cenu. 

Když jsem se tedy zúčastnila testování nebo spíš, zkusila štěstí. Byla jsem moc ráda, že budu mít možnost vyzkoušet zase něco nového a lepšího než doma mám. Večerní rutinu nezanedbávám to jsem psala jíž výše, ale s tou denní mám trošku problém. Můj problém je čas, hlavně teď, kdy jsou určité místnosti v našem domě kde už nejsem sama... Jsou to vlastně všechny místnosti včetně wc.

Takže na ranní koupelnu mám omezený čas, kdy si můj syn čistí zuby (tak snaží se o to) a je to ta vzácná chvíle, kdy mi nekrámuje šuplíky, nehází šampony do vany a tak dále. 

První dojem z boostru byl krásná lahvička, vím, že na lahvičce to úplně nestojí, ale já když si něco vybírám, prostě sáhnu po tom, kde se mi líbí obal a tady je obal velmi krásný a zkrátka působí na mě dobrý dojmem. Další byla příjemná gelová konzistence, která se snadno nanáší. Na závěr mě, ale trochu zklamalo, že boostr nemá žádnou vůni, prostě nijakou. Já osobně to mám ráda, když krém voní, jemně ale příjemně. Na druhou stranu chápu, že pokud má někdo problematickou pleť, nemusí mu být parfemace zrovna příjemná. 

Moje pleť je mastnější, smíšená s opravdu viditelnými póry, což mě celkem trápí a nevím co s tím. Pleť se mi hodně mastí, ale zároveň vysušuje kolem nosu. No a k tomu všemu trpím lupénkou v okolí vlasové pokožky a když je špatné období mám ji i v obočí. Po tomto testování mám ale malý dojem, že se mi póry trošku zlepšily, každopádně testovat budu dál, protože to chce delší čas než si pleť zvykne. V prvních dnech mi na bradě vyskákalo pár pupínků, ale tím se nenechte zastrašit, někde jsem četla, že to je dobré znamení, že pleť reaguje. 

Bez filtru, prostě tak, jak to je :slight_smile: Před použitím boostru.

S použitím boostru, žádný make up, ani tonovací krém jen trocha bronzeru

                                                                Umim to i líp :D

Vichy Minéral Hyaluron Booster jsem zdárně zařadila do své nové ranní rutiny, kterou v tomhle počasí zvládám celkem rychle. Nikdy jsem nenosila make up, necítím se v tom dobře, nosím pouze tonovací krémy. 

Mám ale ráda ten pocit, kdy si vyčistím pleť a nanesu boostr. Je to jako když si opláchnete obličej studenou vodou, jenže když si obličej utřete máte ten divný, vysušený pocit. S boostrem ale ne! Ten pocit opláchnutého obličeje studenou vodou prostě trvá a to je skvělý. Hezky osvěží a nakopne den. Po nanesení je lepivý, ale tento pocit rychle zmizí a zůstává krásná, hydratovaná a vláčná pleť. Boostr je možné použít i večer, to jsem zkusila, ale tady mi nevyhovoval. Večer potřebuji něco hutnějšího. 

Za sebe mohu říct, že jsem opravdu spokojená, že svou pleť mohu hýčkat zase o kapku víc než dřív. Boostr bych asi sama nekoupila, takže jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost ho vyzkoušet a zařadit do své ranní rutiny na kterou se díky němu těším každý den. 

Vichy Minéral Hyaluron Booster má posilovat pleť - za mě určitě, protože když si ještě teď sáhnu na pleť, tak cítim, že tam je, ale přitom o něm celý den nevím. Pleť má být odolnější vůči stresu, únavě - to je přesně to co potřebuji, maminky pochopí, takže i tady to za mě splňuje.  Pleť je hydratovaná - jak jsem psala výše, ten osvěžující pocit, který vydrží za to stojí. 

Ještě jednou moc děkuji za možnost testování. 

A. M. 

#test_mineral89 #recenze

Čti celý článek
asashley
9. lis 2017 Čtené 52x

Ahoj, jmenuji se Adéla je mi 28 a jsem maminkou půlročního chlapečka Robinka. Zrovna jsem dodělávali poslední Bebu, když jsem byli vybráni na testování nového mlíčka od Hami. Robinkovi bylo za pár dní půl roku, takže to vyšlo úplně krásně. A musím taky říct, že nebýt testování, asi bych prostě dál pokračovala v Bebě. 

Robinek byl přikrmovaný prakticky od narození. Po porodu byl 3 dny na JIPu. Bohužel nikdo se mě na nic neptal a než se mi rozjelo mlíko začali ho přikrmovat. Od začátku jsme tedy byli v totálně začarovaném kruhu... To tady, ale řešit nechci. 

Z porodnice jsem tedy odjížděli z Bebou HA 1, nikdy s ní nebyl problém, ale protože v naší rodině nejsou alergici, změnila jsem ji za klasickou Bebu Optipro Comfort 1. Doktorka mi na každé kontrole vyloženě vnucovala mlíčko Hami. Venku byl obří plakát s Hami a všechny letáčky byly od Hami. Takže už z principu jsem si říkala, že když mu Beba vyhovuje nebudu to měnit za Hami jen proto, že má doktorka s touto firmou asi nějakou spolupráci (to si jen myslím, nevím to). 

Když jsem začali s příkrmy kolem 4 měsíce, začínala jsem mít pocit, že mu Beba přestává chutnat, protože najednou jí vůbec nechtěl. Zkusili jsme i Nutrilon, ale to bylo ještě horší, takže jsem význam přikládala spíše příkrmům, že už chce prostě jídlo a nijak jsem to neřešila. 

Spánek se taky hodně zhoršil. Od začátku nám Robinek spal celou noc a poslední měsíc se budil sice jen na dudlík, ale několikrát za noc. Spánek měl vyloženě neklidný. Opět jsem význam přikládala spíše motorickému vývoji než čemukoliv jinému. Kaši na noc jsem zkusila jednou a víckrát to dělat nebudu. 

Potom přišla výhra a testování Hami. 

Měla jsem radost, protože jak už jsem psala výše, sama bych tuto značku nekoupila. Nijak mě nelákala. A světě div se, Robinek opět pil mlíko s chutí a vyloženě bylo vidět, že mu chutná. Večer u toho nedělal cirkus jako jindy. A co je na tom všem nejlepší. Spánek se nám opět zlepšil. Je jasné, že tady může být více faktorů, které to ovlivňují, ale já si myslím, že i mlíčko tomu dost přispělo. 

Robinek chodí spinkat v 18.30, budí se kolem 4-5 a potom spinká dál do 7.30. Co víc si může máma přát?! 

Mlíčko Hami pije Robinek v ty 4 hodiny a potom ke každému jídlu když mám pocit, že toho snědl málo a ještě mu nabídnu -  to vypije maximálně 90 ml. Plné dávky pije jen ráno a večer. 

K snídáni má nemléčnou rýžovou kaši taky od Hami, kam mu přidávám přesnídávku, pak masozeleninový příkrm, přesnídávku a večerní mlíčko. 

Moc se mi líbí doza, ve které je mlíčko Hami. Velmi praktické je víčko, kam se dává odměrka. Manžel mě totiž neskutečně vytáčel tím, že tu odměrku hodil do té pixly a ta pak byla celá od prášku. Další plus je, že prášek nesmrdí a i když jsme měli ze začátku pocit, že se hůř rozpouští. Když ho dám přímo do lahvičky a protřepu s ní, tak se prášek hezky rozpustí. Což u Beby nešlo, takže jsem to museli rozmíchat ve skleničce a pak přelévat do lahvičky. Další plus je za mě cena. V akci v obchodě bývá za 299,- když si ale na internetu člověk najde balení po více kusech cena je i 275,- což je za mě super. Bebu jsem kupovali za 379,-.

A na závěr bych ráda uvedla, že kapičky na bolení bříška už prakticky nepoužíváme. Ano, může to být vývojem, ale určitě má zásluhu i mlíčko Hami. Takže u nás je jasná známka spokojenosti, že již máme načnuté 3 balení a brzy nám pošta doručí dalších 6 kousků. 

Celkové hodnocení: 

+ praktický obal

+ praktické umístění odměrky

+ dobrý vliv na trávení, syn už netrpí bolestí bříška

+ cena

+ jemný prášek

+ dobrá rozpustnost 

- žádné

Tímto bych ráda poděkovala týmu z Modrého koníka, kteří nám umožnili testování mlíčka Hami 6+. 

#test_hami2

Čti celý článek